Ana Menü

Yorum Yok...

Başlatan Cem Goren, Ekim 03, 2010, 23:10:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Oyuncu Değişikliklerini ne siz anlarsınız nede trabzon. Çünkü persembe Avrupa macı oynayan Bizdik...

Hocam Seviyorum Seni :alkis :alkis
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

yok ya. futbolun acıması yok arkadaş. biz değil miydik çıkıp 3 gün arayla paşa paşa oynayacaz diye. şimdi adama demezler mi, madem yetişemiyorsunuz, niye katıldınız avrupa kupalarına diye?
schuster gibi bir adam bunu büyük ihtimal futboldan anlamayan cahiller için söylemiştir ama tamamıyla doğru bir laf değil. bok atan insanlara karşı söylemiş sadece.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

bugun koca barcelona bıle 1*1 berabera kalmıs avrupa akabınde kendı evınde. kaldıkı bızımde puan kaybetmemız dogaldır. hoca bu lafı o kendıne bok atanlara soyledı zaten konunun acılma sebebıde hem o hemde bu hocaya duydugum guven'den dolayıdır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Schusteri seviyoruz elbet hocanin yanlislari olacakta, oyle gereksiz elestiri fazla, cekemeyen anten taksin diyecegim lakin

aurelio degil necip derim hocam,
Nobre degil Bobo

gerisi sana kalmis, birde Gutinin kulagini cek yeter, biraz pasif..

haa demeden gecemiyecegim, birde defans cok acik veriyor, kontra cok yiyoruz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 04, 2010, 01:06:20
Schusteri seviyoruz elbet hocanin yanlislari olacakta, oyle gereksiz elestiri fazla, cekemeyen anten taksin diyecegim lakin

aurelio degil necip derim hocam,
Nobre degil Bobo

gerisi sana kalmis, birde Gutinin kulagini cek yeter, biraz pasif..

haa demeden gecemiyecegim, birde defans cok acik veriyor, kontra cok yiyoruz

bende böyle düsünüyorum guti cokta sinirliydi,oysa en sakin olmasi gerek onun olmasi gerekiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

saldır beşiktaş

Tek eleştirilecek noktası dediğim gibi Auerilo-Ernst ikilisinin birinin yerine Necip'i oynatması gerekirdi.
Nobre konusunda hak veriyorum biraz Bobonun hafif sakatlığı vardı onunda Q7 gibi ciddi şekilde sakatlanmamasını istememiş olabilir.
Sütten ağzı yanan yoğurt'u üflüyerek yiyor doğal olarak  :)

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ekim 03, 2010, 23:10:49
Oyuncu Değişikliklerini ne siz anlarsınız nede trabzon. Çünkü persembe Avrupa macı oynayan Bizdik...

Hocam Seviyorum Seni :alkis :alkis

Burda yadırganacak bir şey yok
Oyuncu değişikliklerini ne siz(basın) ne de Trabzon anlar
Açıklaması şöyle tahminim; bu takımın en çok oynayayı Ernst,öyle olduğu halde çıkıyor bunun sebebide yorgunluk
Guti içinde öyle

ilhan mansız_melis

Ellerinden öpüyorum hocam,ağzına sağlık.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.