Ana Menü

[Spor Toto Süper Ligi 7. Hafta] Trabzonspor:1 - Beşiktaş:0 [3 EKİM | 19:00]

Başlatan CR7, Eylül 23, 2010, 16:06:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Ekim 03, 2010, 23:12:47
birkaç sene önce fener için söylenen alexsiz oynayamıyor lafları yakında çıkar bizim için.q7siz bi halt değilsiniz diyecekler
haksız sayılmazlar ne yazıkkı. yada ben cok karamsar dusunuyorumdur yanls falan gormusumdur ıns
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Banucan

ilk yarı iyiydi takım
ikinci yarı kötü olmasının temel sebeplerinden birisi yorgunluk
düşününce insan hak veriyor çarşambayı yolda geçirdiler perşembe maç yaptılar cuma buraya döndüler
cumartesi yada pazar trabzona gittiler çok yorgundular çokkk her hallerinden belliydi
yenildik sağlık olsun artık mecburen önümüzdeki maçlara bakıcaz
FEDA

Ozan Doğan

valla burada en masum kişi schuster bence. adam yoktu oynatacak. kadromuz bize geniş gözüküyordu ama oyuna bobo dışında girebilecek oyunu değiştirecek kimse yoktu yedek kulübesinde. necip ayrı o en baştan oynamalıydı aurelionun yerine. ve rapid maçı orta sahamız ernst-aurelio-guti ( yaşları 33 ) bu maç aynı üçlü yan yana. en azından necipi kopup az da olsa direnç gösterebilirdi. neyse olan olmuş yapacak birşey yok. yalnız yine tekrarlıyorum bu takıma forvet lazım. ayakları çabuk olan bir forvet lazım.

[KralKartal]

gidip amortiden aldik fatih tekkeyi kurtarsin bizi, ise bak yahu sakat adami aliyoruz faydasini goremiyoruz...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

Şanssızlıklar peşimizi bırakmadı
olmadı malesef çok güzel goller atabilirdik.
Değişik kadronun etkisi yada şansızlık vs. denebilir.
Q7nin önemi varlığının eksikliği gerçkten çok belli oldu.
Toraman'a kalkan eller kırılır nerde artiz var toramana sarıyor :D
Oynadığımız oyun fena değildi.
Kötüleyecek birşey bulmuyorum ben
Olmadı  malesef.
Hakan baya iyi kurtarışlar yaptı
yenilen golde hakem hatalı olunabilir deniyor.
eğer en kötü kadromuz buysa biz yinede çok iyiyiz diyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

saldır beşiktaş

İlk yarı çok iyi futbol oynadık pas yapıp oyunun hakimi olan bizdik pozisyonlarda eşitti Trabzonda kaçırdı bizde.
Ancak ikinci yarı Ernst Auerilo ikilisinin fiziksel olarak yıprandığını gören Şenol Güneş çok akıllıca bir hamle yaptı
Yattarayı çıkarıp Ceyhun'u alıp orta sahayı ele geçirdi ve biz oyundan düştük.
Saçma sapan çalınan bir faul sonucu golü yiyince iyice demorilize olduk
Trabzon farkı atırabilicek pozisyonlar buldu ancak değerlendirmedi
Bobonun girişiyle bizde kıpırdanma oldu biraz ama son çabalarda yetmedi mağlup oldu.

Dün hocayı eleştirdiğim tek nokta Necip'i ilk 11'de oynatmamasıydı eğer Necip yorgun oldukları apaçık belli olan
Ernst-Auerilo ikilisinin birinin yerine oynasa çok farklı olabillirdi maç.

Bir sözümde hakeme Nobreye ceza sahası içinde sallanan tekmeyi görmemesi Egemenin ceza sahası içinde topu ''elle'' kesişisini görmemesi
Burak'ın Ernstin ayağına bilerek çarpıp düşmesine faul vermesi golü o faul sonrasında yememiz belli önümüzü tıkamaya çalışıyorlar bu sene hadi bakalım hayırlısı.

Bu arada Gutinin maç sonu soyunma odasından gelip hakemden hesap sorması ayrıca takdir edilmeli.
Liderlik vasfı dediğimiz bu sadece saha içinde dışında heryerde takımına sahip çıkmak.
İyi oynadı oynamadı tartışılır ancak yaptığı hareket takdir edilmeli.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Televizyondan değilde canlı görünce Nobreyi anladım ki haklıymışım bu adamı istememekle.
Abi adamın hiçbirşey yaptığı yok ya forvetlik yapmıyor.
Ernst topu sürüyor holosko kaçcağına geri dönüyor.Bu gidişle sezon sonu Holosko,Nobre,Tabata gibi isimler gider.
Hakan-Hilbert-Ernst'i beğendim ben.Birde Gutiyi şut çekse beğenicektim.

Bi pozisyon var Guti kaleyi gördü bomboş önü sol ayağına aldı vurmadı abi ya vurmadı!
Hele 90.dakikada ki Tabatanın boş kaleye kaçırdığı gol! Son frikiği!
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Kaan sende Hakani begendiysen herkes begenir artik :)

Guti pasif , motivasyonu eksik, alisamadi sanirim Besiktasa... Mutsuz gibi

carsi52

Valla görebildiğim kadarı ile iyiydi.
Bu arada taraftar nasıldı ? Sesimiz felan geldi mi ? Tv gösterdi mi bizi ?
Bölünür senin için uykular!

keskinli

ben duymadim hic
macin basinda bir kere gösterdi besiktas taraftarini sonra göstermedi
yada ben görmedim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

gol önceki frikik sirasinda , yani frikik oldugu olayda Burak kendini yere atmadimì? hic degilse bana öyle geldi, hic sevmiyorum onu, artist herifin teki..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Kralkartal21

@İhsan abi

Guti'de yorgundu diğer futbolcularımız gibi. Motivasyonu gayet yerinde bana göre. Oyundan alındıktan sonra yedek kulübesinde pür dikkat maçı izliyordu, arkadaşlarına bişeyler anlatmaya çalışıyordu kamera onu gösterdiğinde. 90+ da tartışma çıktığında o da sahaya girmiş spikerin dediğine göre.

Arkadaşları gol attığında kutlamaya gidiyor. Gol attığında taraftara koşuyor. Rakip futbolcularla ve hakemlerle diyaloglara giriyor, takımın hakkını arıyor.. Maşallah diyelim.

Bu arada gerçekten Rapid Wien maçı bizi çok yormuş. Hem oradaki mücadele,hemde dönüş yolcuğunu yıpratmış. Alışmamız lazım diyoruz ama sadece biz değil diğer büyük takımlarda böyle maçların zorluklarını yaşıyor. Barcelona ve İnter bu hafta için örnek gösterilebilir.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Grocbenn

Gerçekten can sıkıcı bir oyunumuz vardı..Ama doğal olarak sezonda 4-5 maç böyle kötü oynama hakkınız oluyor..O yüzden umutsuzluğa kapılmaya gerek yok..Biz yine bu ligin en iyi takımıyız..

İ.B.B'ye yenildiğimiz maçta bile bu kadar kötü değildik aslında..Ama Trabzonun bizden sonra en kaliteli takım olduğuna inanıyorum..

Bu takımın hala hücum hattında takviyeye ihtiyacı var..Holosko-Nobre-Nihat bunlar kesinlikle bizim sistemimize uymayan adamlar..

Bariz 4-2-3-1 oynuyoruz..Bazen skora göre 4-3-1-2 geçebiliyoruz..Ama sistemde 4-2-3-1 oynuyorsan en uçtaki adamın topa hakim top tutabilen..Verkaça girebilen..Top taşıyabilen adam olması gerekiyor..

Ama Beşiktaş'ta bu kritere uyan tek adam Bobo(O bile şüpheli)..Nobre sadece fiziğiyle var olan bir adam..Hergeçen gün o durumu azalıyor..Ne top tutabilir..Top sürme desen Bilicadan bile ağır olduğu için imkansız..Eskiden Hava topu hakimiyeti vardı şimdi o bitmek üzere..Teknik desen 2 metreye zor top atıyor..Holosko sadece süratli..Onun dışında hiçbir özelliği yok..Nobreden bile kötü tekniği var..Fatih Tekkeden umutluydum ama müzmin sakat olduğuna inanıyorum..

Ortsahadaki 3 lü kısımda kanatlarda Q7 eyvallah..Ama bunun dışında o mevkinin adamı elimizde yok..Hilbert o mevki için alındı ama maalesef beklenileni veremedi..Tabatadan kanat yaratılmaya çalışılıyor ama verimli değil..Holosko deneniyor..Dün gördük rezilliğini..Nihat için yoruma gerek yok..

Çok zengin gibi görünen hucum gücümüz aslında Q7 ve Gutinin ayağına bakıyor..Bunlardan Q7 olmayınca Trabzon önünde düştüğümüz zor durum ortada..

Schusterin bunun farkında olduğunu biliyorum..Önümüzdeki sezonda bu takımda Nihat-Nobre-Holosko-Hilbert'in  takımda kalamayacağını düşünüyorum..

Sağ bek ve stopere acil ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum..Rıdvan-Ekrem-Hilbert üçlüsü ile bu sezon idare edilebilir..Ama devre arasında alınacak ofansif kanat bizi çok daha farklı yapar..Uzaklarda da aramaya gerek yok..Volkan Şen bence ilaç gibi gelir..Süpürürüz..

NoPasaran

Bence oyuncularımızı fazlası ile kötülüyoruz..

Soruyorum size..

Dün trabzondan Beşiktaşın ilk 11 nde oynayacak kaç oyuncu var ?

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Besiktas takim oyunu oynayamadi trabzon macinda. Orta saha ile forvette kopukluk var gibi.
trabzon ise TAKIm oyunu ile kazandi. Ama ileride takim oyunu oynariz,
Guti ve Quaresma, veya sadece Bobo birseyler yapacak diye beklemeye gerek yok,
Lucescunun yaptigi gibi 100.yilda, takim olarak oynamak savasmak ve kaybetmek veya kazanmak gerekir.

Bu mac iyi bir ders oldu + YORGUNLUGA katilmiyorum, Guti Realde kac mac oynuyordu? Bu sekilde yorgun degildi?
O zaman Gutinin kondisyon yuklemesi gerek tum takimla. Guti bu BORU degil ki, geldigi takim Real, haftada 2-3 mac rahat oynayan takim.

Yenilgi olabilir, sadece yorumlar ilerisi icin, SCHUSTERE guveniyorum bu konuda. Gerekenleri yapacaktir eminim.
Macin hakkida beraberlikti ama.