Ana Menü

[Spor Toto Süper Ligi 7. Hafta] Trabzonspor:1 - Beşiktaş:0 [3 EKİM | 19:00]

Başlatan CR7, Eylül 23, 2010, 16:06:41

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Guti pasif
Tabata ile olmuyor
Aurelio degil NECIP banko

takim meger iyi degilmis iyi olan QUARESMAYMIS..

kotu oynadik, trabzonda orta, olmadi bu :(
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Futbol iyi oyuncularla oynanır. Burdan yola çıkarsak Bobo'nun neden yedek oturduğunu bana kimse anlatamaz.

Nobre,Tabata,Holosko'yu topla çarp çıkar bi Quaresma etmez!

Gol atamayacağımızı maç başında tahmin etmiştim ama şansta yanımızda değildi.. Topumuz direkten döndü ve çizgiden çıktı..

Trabzon evinde Türkiye'nin en iyi top oynayan takımına dönüyor birden.. Orta sahaları inanılmaz enerjik ve fizikmen çok üstteler..

Neyse bu mağlubiyete kızamıyorum çünkü telafisi var hepimize geçmiş olsun,canın sağolsun Beşiktaş'ım!

[KralKartal]

husoeagle

rating peşindeki gazeteciler gibi yazma hemen ihsan
guti daha ne yapsın hilberte 3 tane aynı top attı
girdi çıktı defansa geldi ileri top taşıdı
önündeki forvetlerde iş yokki adam onları pozisyona soksun
bence guti iyi abartmayave başkalarıyla kıyaslamaya gerek yok

IL Capitano

ben 5-6 dakika oynamasina ragmen Onuruda begendim. Holoskoda hic heyecan yok, kendini hic zorlamiyor. Ernstte cok vasatti maalesef. adam yoruldu artik. olmadi ama lig cok uzun maraton, iki zor deplasman macini atlattik.
biraz dikkatli olabilsek 2-3 tanede atardik. hakan iki tane yuzde yuzluk teke tek pozisyonu cikardi. helal olsun ama golde cikip cikmama konusunda karasiz kaldi, yan toplara cok cok calismasi lazim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Dogruya dogru, Guti super oyuncu ama Besiktasa faydali olamadi daha, bunu inkar etmeye gerek yok ki..

Gazeteci ne yazmis bakmiyorum bile, demek ki yazanlarda gormus... zaten gizleyecek birsey yok.

Zamana ihtiyaci var diyecegim ama artik LIDERLIGINI gostermesi gerekirdi....
sadece direktif vermekle olmuyor, oyunda oldugu zaman OYUNU aciyor, paslari super ama
sorun OYUNDA olmamasi... toplam 10-15 dakika oyunda yok GUTI???

faydasi yoksa diyecegim bunu, GUTI kotu demiyorum, diyemem, FAYDALI degil, bu kelimeler cok farkli.

Onurda isik gordum , teknik kapasite super

Ozan Doğan

laf söyleyecek tonla adam var. trabzonda adam yok o ayrı konu. holosko istese ancak bu kadar yardımcı olabilirdi rakibe. sabote etmek istese ancak bu kadar edebilirdi. derdi neydi anlayamadım. en iyimiz hakandı. ve ilk defa bu kadar pasif kaldık bu sezon. daha 20. dakikada bu takım geçen seneki takım gibi oynuyor dedim 90 dakika boyunca da aynı şekilde oynadık. neden bu kadar pasiftik anlayamadım. geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmiyor elden. sağlık olsun...

keskinli

bugün hakli bi maglubiyet aldik
ilk yari fena degildik ama 2.yari trabzon maalesef bizi dagitti
guti ilk yari iyi olmasina ragmen 2.yari kötüydü
sanirim gücü yetmiyor
holoskoyuda bu kadar yerden yere vurmaya gerek yok,sol kanat oynatildi yanina hic destek gelmedi
üzülmez olsa daha faydali olurdu holosko
asil sorun orta sahadaydi,cok kötüydü hic direnemedi trabzona.gerekli paslar atilamadi forvet hep havada kaldi
orta saha cok yavas kaldi,ne defansif nede ofasnsif faydfali olamadilar,özellikle 2.yarida
kalecimiz cok iyi kurtarislar yapti,tebrik etmek gerek.futbol böyle bi sey iste kaleci süper oynar ama takim kaybedince kimse adini anmaz
canimizi sagolsun
bu bize ders olsun,havalardan inip ayagimizi daha saglam yere basmaliyiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Beşiktaş senenin bence en kötü 2.yarısını geçirdi..

İlk yarı bence gayte iyiydik sadece arkamızda tribün desteği olmadığından ts den daha kötü göründük..

Dediğim gibi yorgunduk bu bahanemi ? Hayır bu bir gerçek..

Rapid deplasmanı bizi gerçekten çok ama çok yormuş.. Özellikle Ernst ve Guti iyi değillerdi..Holoskoya yukarda değindim zaten gerek yok..Ancak şuda var SOL tarafta oynamaycağı çok belliydi keşke sağ tarafa geçebilseydi Holosk[edit]idden çok kötüydü..

Ara girdi, Q7 nin acil gelmesşi lazım. Psikolojik olarak bile daha iyi oluyor o olunca takım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

İyi de bu takım Quaresma ile doğmadı onsuz nasıl devam edilceğini bilmesi lazım...
Since 1903

NoPasaran

Öyle haklısın..

Ancak o bölgede oyuncu ekdikliğimiz var malesef..

Ki ebn yine diyorum bugün söylenildiği kadar kötü değildik..

İlk yarı yenebilirdik bunları..

Neyse olan oldu, denizli gibi konuşalım "bu maçların telefasi var"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

holosko-nobre.... su takımdan gıdın ya. bız gerekenı yapalım hanı parasını cebımzden verelım ya su an holoskonun bu takımdan ayrılması ıcın cebımdekı son parayı verırım. resmen 10kısı oynadık.

yarın gazetelerde quaresmasız kartal ucamadı vb bı cok haber duyacagız yapıcak bısey yok acı ama gercekmıs bu aksam gorduk bunu. neyse saglık olsun dıyelım su mıllı mac arasına ılk defa sevındım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

husoeagle

cem bende son paramı nobre için vereyim.

arada fatih tekke iyileşsede oynasa artık

Cem Goren

abi valla içim acıyo ya. yenılmek falan koymuyo ama KOSKOCA BEŞİKTAŞ  holoskoya nobreye kaldıysa vay halımıze

Oyuncu degısıklılerını ne sız (basın) anlarsınız nede trabzon. Persembe gunu Avrupada macı olan bızdık. "B.SCHUSTER" bu adamı harbı sevıyorum ya hanı bı baska guvenıyorum bu adama
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

birkaç sene önce fener için söylenen alexsiz oynayamıyor lafları yakında çıkar bizim için.q7siz bi halt değilsiniz diyecekler