Ana Menü

SPOR TOTO Süper Lig 6.hafta | Beşiktaş:2- Antalyaspor:| 25 Eylül Cumartesi 19:00

Başlatan NoPasaran, Eylül 22, 2010, 13:03:43

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

BOBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

BOBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

BOBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Çok babasın BOBO
Since 1903

KeePSaKe

Bitti sonunda...

O hata yüzünden kaybediyorduk var ya ayrıca son dakika Deniz çok net gol kaçırdı...
Since 1903

Ersin Develi

Alıntı yapılan: SingahLi - Eylül 25, 2010, 19:59:22
60'a kadar gol bulmamız gerekiyor bulamazsak panikliyor takım,elimizdeki maç gidiyor

Golden sonra 2 tane %100 pozisyonu atamadık,yine bireysel bir hata,böyle bir takıma fark atmamıza neden oldu.Bu sene inönüde çok zor maçlar bekliyor bizi,gelen takım kapanmaya geliyor.

Ersin Develi

Böyle bir adam daha ben görmedim,Gollerdeki pasları muhteşemdi,90 dakika koşuyor aldığın para sonuna kadar helal olsun Ernst

NoPasaran

İlk yarı kötü
İkinci yarı iyi oynadık..

3 puan çok önemliydi:) ne olursa olsun..

trabzon düşünsün şimdi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

+18 !

90 dakika yüreğiyle oynamak böyle bir şeymiş işte. Sahada basmadık yer bırakmadı,giydiği formanın hakkını fazlasıyla verdi,ara paslarıyla Guti'yi aratmadı. Üstün Alman Teknolojisi helal olsun sana FABİAN ERNST!

Maça gelirsek,ilk yarının 20. dakikasından itibaren izleme fırsatım oldu yine tek kanadımız çalışıyor,bütün takım Quaresma'nın ayaklarına bakıyor.

Bir futbolcumuz biraz sorumluluk alınca bakın neler oluyor görüyoruz.

Hilbert'in bence bu takımda yeri yok top kontrolü çok zayıf ve hücumlarda çok etkisiz. 1 tane ortası dışında olumlu bir
hareketi yok. Yediğimiz gol de cabası.

Bobo bu takımın gerçek golcüsüdür. Ve hocaya burdan sesleniyorum bu adam sakatlanmadığı yada kart cezalısı olmadığı sürece bu takımda kadroya yazılacak en banko isimdir,kesmek haksızlık olur.

Hakan Arıkan için artık söyleyecek bir şey yok. İnsan bi bağırır ses verir takım arkadaşına. Artık forma göremez sanırım.

Ve Quaresma her zamanki gibi driplingleriyle,çalımlarıyla,şutlarıyla ve hırsıyla bütün takımı ateşledi. Helal olsun sana topa can veren adam!

Kazanmak güzel ama o golü amatör kümede yerler ancak.

Neyse tebrikler Beşiktaş'ım!

Banucan

yapma be abi ilk yarı kötü değildik sadece
fena değildik denebilir kötü çok katı olmuş kötü bence
ama ikinci yarı iyiydik gerçekten bi hata sonrası sinirler gerilsede fabian ve bobo sayesinde moraller düzeldi
nese 3 bizim önümüzdeki maçlara bakalım :)
FEDA

Ersin Develi

Oyunun genelinde kötü değildik,baskılı oynuyorduk ama pozisyon bulamıyorduk,ilk yarı Quaresma'nın direkten dönen şutu hariç pozisyonumuz yoktu...Devre arasında yazmıştım 60.dakikaya kadar gol bulamazsak,sıkıntı başlar diye,60 olmadan gol bulduk,ardından 2 tane %100 gol pozisyonu kaçtı tabata ve boboyla,Antalyaspor oyunu soğuttuğu sırada,Hilbert ve Hakan'ın ortaklaşa yaptığı hatadan Antalyaspor hiç ummadığı bir gol buldu,Takım yine panikledi,90da da olsa golu bulduk.Hiç pozisyonu olmayan Antalyaspor a puan kaybetmek facia olurdu,şimdi derler Beşiktaş zorla yendi falan ama öyle değil.

KeePSaKe

Pozisyona tekrar baktım da hatayı tek Hakan yapmış top Hilbert'e daha yakın istese uzaklaştırabilir ya da Hakan'a verebilir ama Hakan'ın o kadar kaleden açılmasına hiç gerek yok...

Since 1903

IL Capitano

CR7

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Eylül 25, 2010, 21:53:10
Pozisyona tekrar baktım da hatayı tek Hakan yapmış top Hilbert'e daha yakın istese uzaklaştırabilir ya da Hakan'a verebilir ama Hakan'ın o kadar kaleden açılmasına hiç gerek yok...

evet hakan'ın çıkması saçmalık.

Alıntı yapılan: Cem Baba - Eylül 25, 2010, 21:53:25
ntv daha önce vermis heralde. yuzde yuz futbol bitti.

ntv özetleri vermiyor bu sene.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi