Ana Menü

SPOR TOTO Süper Lig 6.hafta | Beşiktaş:2- Antalyaspor:| 25 Eylül Cumartesi 19:00

Başlatan NoPasaran, Eylül 22, 2010, 13:03:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Cem Goren - Eylül 25, 2010, 23:57:30
olumlu bı hareketı yok ılerde andaç. bu adam normalde sag acık olarakda oynayabılıyor ama bı yerde bı eksık var.

İleri de çok kötü değildi bence Cem iyi ortalar açıyor,içeri paslar atıyor Hilbert ten başka adam görmedim ben şu an ileri çıkıp ta adam gibi orta açan hatta ilk golde Ernst'e iyi ara pası attı ve asist yaptırmasını sağladı bence ileriden çok geri dönmekten zorlanıyor ve biraz daha hızlı olması lazım...

Ekrem den iyidir en azından...
Since 1903

carsi52

Ekremden iyimidir
Ekremden derken andaç  :o

Şuan Rıdvan gelene kadar sağ tarafta Forza Ekrem ;D
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Evet Kaan Ekrem sanki Dani Alves ten bahsediyoruz  ;D  Bence kat kat daha faydalı...
Since 1903

CR7

Hakan Yan toplarda nedendir bilinmez çok kötü.
Hilbert İyiydi ataklara çok iyi çıktı çok iyi toplar çevirdi. ortalar açtı. Adam Orta açabiliyor.
Zapo normaldi.
Toraman da normal.
Ernst çok iyiydi. Guti saçlarını mı kazıttı acaba dedirtti.
Aurelio da iyiydi.
Necip de iyiydi. beğendim.
Tabata pek etkili değildi. Duran toplar dışında beğenmedim.
Quaresma ne olursa olsun adam etkili. Direkten dönen topu,yine ilk yarıda açtığı ama defanstan geçmeyen rabon[kufur otomatik degistirilmistir]alecinin çıkardığı trivela bence iyiydi.
Bobo 2 gol attı daha nolsun ama ağır kalıyor bazı pozisyonlarda.

oyunu da beğendim ben ilk 30 dk sahalarına hapsettik. sadece 1 top geldi hakan'a.
2. yarıda da çok iyiydik gol de geldi. saçma bir hata ile gol yedik.
ama iyi oynadığımız maçı 90'da da olsa almayı başardık.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: L_James_23 - Eylül 26, 2010, 00:21:27
Hakan Yan toplarda nedendir bilinmez çok kötü.
Hilbert İyiydi ataklara çok iyi çıktı çok iyi toplar çevirdi. ortalar açtı. Adam Orta açabiliyor.
Zapo normaldi.
Toraman da normal.
Ernst çok iyiydi. Guti saçlarını mı kazıttı acaba dedirtti.
Aurelio da iyiydi.
Necip de iyiydi. beğendim.
Tabata pek etkili değildi. Duran toplar dışında beğenmedim.
Quaresma ne olursa olsun adam etkili. Direkten dönen topu,yine ilk yarıda açtığı ama defanstan geçmeyen rabon[kufur otomatik degistirilmistir]alecinin çıkardığı trivela bence iyiydi.
Bobo 2 gol attı daha nolsun ama ağır kalıyor bazı pozisyonlarda.

oyunu da beğendim ben ilk 30 dk sahalarına hapsettik. sadece 1 top geldi hakan'a.
2. yarıda da çok iyiydik gol de geldi. saçma bir hata ile gol yedik.
ama iyi oynadığımız maçı 90'da da olsa almayı başardık.

Yiğit valla saydığın oyuncular ve değerlendirmelerinin Seviyesi biraz yüksek olsa barça gibi olurduk zaten sanki :D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Genel olarak iyiydik ama bugün son vuruşlarda etkili olamıyoruz :)
Since 1903

Cem Goren

ya su antudakıler o yorumları hangı dusunceyle yzıyolar saka falanmı yapıyolar yoksa gercekten bunlarımı dusunuyolar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

bobo beşiktaş'tan gittiği gün horoz kurban edicem, nedir bu adamdan çektiğimiz, toplam kaç gol attı ki acaba bize? (trıbundergı'eden alıntıdır)

CR7

Alıntı yapılan: Cem Goren - Eylül 26, 2010, 01:27:18
bobo beşiktaş'tan gittiği gün horoz kurban edicem, nedir bu adamdan çektiğimiz, toplam kaç gol attı ki acaba bize? (trıbundergı'eden alıntıdır)

10 maçta 11 ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

BerkAy1903

ölüp dirildiğm mac oldu (: yine yaptı yapac[kufur otomatik editlenmistir]ını Q7 :)
19o3

Simurg

Maçın yıldızı bobo Q7 ve ernst'imdi bayıldım futbollarına
q7ye laf yok aldığı paralar gani gani helal olsun adam oynuyor yahu
bobonun kaçırdığı gol dışı ama genelde bunu yapıp telafi etmesinide bilen bir oyuncu.
Çok olumsuz yorumlar var ama her türlü o maç bizim hakkımızdı
belki daha büyük bir fark beklentisindeydik ama
İyiydik.
Kadroyu ne kadar değiştirirsen değiştir artık huzurluyum hocamızda
sahip olduğumuz futbolcularda çalışıyor.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

yine sinir harbiyle gecen bi macti
Allahtan son dakikada gol atabildik
macin yildizi ernst di
antalyasporun 2,yarinin basiyla zaman gecirmeye baslamasi kalite farkini gösterdi zaten
ama az kalsin beraberlikle bitecekti mac,antalyanin son saniyede buldugu pozisyonu kacirmak imkansizdi,kacirdilar
bana göre necatiye yapilan hareketede penalti verilirdi,ibo cekiyor acikca belli oluyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Alıntı yapılan: Grocbenn - Eylül 25, 2010, 23:56:46
Yalnız bu sezon şunu görüyorum..Bazen Kötü oynasakda istediklerimiz olmasada bir felsefemiz var..Özgüven var..Hele ki Guti ile beraber bu çok daha artıyor..Panik yok..Tıkır tıkır top yapıyorlar..Rakibi hem yıpratıyor hemde kızdırıyoruz..Son golde mesela dakika 90 şişirme yok..Tıpkı 100 yıldaki gibi..

Tartışmasız en büyük + burada.
.
Ancak bu takımın bu baskılı oyununu pozisyon zenginliğine dönüştürememesi enteresan geliyor artık..

İlk yarı bakıyorsuyn rakip orta alanı geçemiyor ama neredeyse pozisyon yok Q7 nin pozisyonu dışında..Yıllardır savunma sistemi ile oynayan takımın bocalama dönemleri gibi görüyorum bunları açıkcası. Kasım Aralık ayınca çok daha fazla pozisoyna gireceğimizi düşünüyorum. Biz bir tane gol atsak zaten maçlarımız hep çok güzel geçecek ama bir türlü ilk golü atarken rahat pozisona giremiyoruz :)

Quaresma konusunda katılıyorum. İyi değildi ama onda bile çok önemli bir gol kaçırdı ve Boboya alda at dedi. Geçen senelerde hiç bir oyuncuda olmayan özelliğimiz bu. Gerçekten Büyük Futbolcu Rıdvan Dilmenin bu maçtan sonra yaptığı yorumdaki gibi..

Hilbert konusunda Hocanın ısrat etmesi gerektiğini düşünüyorum. Golde hiç hatası yok kimse boşuna suçlamasın.Maç boyunca bence çok çok iyi diyecektim burada ancak son dakikada sağdan açılan ortada İnanılmaz bir sağ bek hatası vardı o yüzden sadece iyi diyebiliyorum. Çünkü o golü dünyada Bir Deniz Kaçırırdı birde Guiza..

Necip çok çok kötü oynadı. Aurelio çıkınca kızdım açıkcası. Necip her maç denenmesi gerekiyor. İki hafta öncek kendine güvenen necip bu maçta yoktu. Yine yanındakine pas atarken ayakları birbirine dolanmaya başlamış. O konuda fazla rotasyona gerek yok. Ersnt artık dinlesin ::)

Sol bek konusunda ben İso dan yanayım bunu artık rahatlıkla söylüyorum. İbrahimi severim ancak özellikle iç sahada bindiren bir sol bek kadar hücuma katkı sağlayan bir bek istiyorum. Schusterinde bu yönde düşündüğünü düşünüyorum. Ancak Deli İboda her zaman hazır olmalı oda bir gerçek :) Neyse burada hocanın takdiri ..

Malesef Tabata kötüydü.Bir türlü o bölgede istediğimiz bir oyuncu bulamadık. Keşke devre arasında şu Çakma Japonun yerine bir oyuncu bulunsa artık. İyice yeter dedirtiyor bana :)

Boboyu ilk yarıdada yazdım beğenmedim ancak 2 gol atmış forveti tartışmak Futbola ihanettir. Bu takımın en önemli silahlarından birisi. Hele birde Türk olursa paha biçilemez bir forvet oyuncumuz olur. Milli takım içinde önemli bir oyuncu olur kuşkusuz..

Fener maçı ile karşılaştırırsam ben o maçı çok daha fazla beğenmiştim. Tabi Guti vardı o çok büyük bir etken. Ama şu bir gerçek her gün daha iyi savunma yapıyor ve her gün daha ısırarak oynuyoruz..

Schusteri genel anlamda çok başarılı buluyorum ve beğeniyorum umarım bu sene bu havamız hiç bozulmaz.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net