Ana Menü

SPOR TOTO Süper Lig 6.hafta | Beşiktaş:2- Antalyaspor:| 25 Eylül Cumartesi 19:00

Başlatan NoPasaran, Eylül 22, 2010, 13:03:43

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Since 1903

KeePSaKe

Djiheua Zapo yu düşürdü kendisi sakatlandı  ;D

Sağ arka adelesinde lifi atmış...
Since 1903

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Cem Baba - Eylül 25, 2010, 19:18:20
nasil oynuyoruz, maca bakamiyorum arkadaslar

İyi oynuyoruz abi Quaresma nın topu direkten döndü ama Antalya çok sert oynuyor sakatlanan olmaz inşallah Quaresma'yı çok düşürdüler...
Since 1903

IL Capitano

2 sari görmusler. sifoda öbur eski Besiktasli antrenörlere benzemez insallah sert oynata oynata.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Since 1903

KeePSaKe

Since 1903

NoPasaran

Çok kötü bir futbol var sahada..

Pozisona giremiyoruz..Neredeyse yok gibi..

Her zaman diyorum sebebi ilerdeki forvetin hiç bir topu alamaması..

Nobre girsin (birileri sadece mücadele diyor buna) bu oyun değişir..Çünkü forvet oyuncusu ilerde kafa ile sağa sola indirmesi lazım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

İlk yarı top hep bizde ama etkili pozisyonlarımız yok,Antalyaspor un hiç pozisyonu yok,hani biz geri oynamasak orta sahayı zor geçecekler nerdeyse,Quaresmanın ağırlığını koyması gerekiyor ikinci yarı,60 a kadar gol bulamazsak,sıkıntılı dakikalar başlayacak demektir.

pAscAliAnUmut

Zemini gayet iyi gördüm

Bence iyi oynamamıza rağmen pozisyonlara giremedik ama 2. yarı maç birden çözülür diye düşünüyorum

Ernst yine şahane oynuyor

Necip biraz fazla top kaybı yaptı

Hilbert'e ne desem boş.. Top Kontrolü sıfır bu adamın
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Grocbenn

İyi oynadığımızı düşünmüyorum..Antalya ile oynuyorsun direkten dönen top dışında pozisyonun yok..

Guti'yi oldukca arıyoruz..Tabata-Necip-Q7 gününde değiller..Onların kötü olması takımı etkiledi..Biraz kıpırdasalar 2.yarı farka gider..

İlk yarı Bobo'yu beğendim...Oyun orta saha ile Antalya kalesi arasında sıkışıyor..Mutlaka defansın arkasına koşu yapmak lazım..Ama Bobo-Q7 dışında yapan adam yok..İkinci yarı Nihat-Necip veya Ernst-Holosko değişikliği ile koparabiliriz..

Ersin Develi

60'a kadar gol bulmamız gerekiyor bulamazsak panikliyor takım,elimizdeki maç gidiyor

Ersin Develi

KeePSaKe

Since 1903

KeePSaKe

Since 1903