Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

En küçük çocuk olmak özel birşey kısmı iyi kısmi kötü tarafları var.
Evde küçük çocuk olmak demek
hiç bir zaman büyümeyeceğin bir olaydır anne ve baba gözünde suçlu sen dahi olsan kavgalarda korunulur kollanırsın.
Abi ve abla tarafından küçükken seni çöpten almışlar duyarak büyürsün.
Birşey yapacağın zaman ki ders çalışma manasında çalıştırıcak kişi çokluğundan şanslı oluyoruz.
Gel görki bu kadar ballı durum arasında evin en küçüğü olduğun için
ayak işlerine sen bakıyorsun bakkala gitme bi yere yollanma olayları...
Annen eğer bir iş buyuruyor ise
Abine o ablana ablandan sana olarak ihalenin üstünde kitlendiği anlıyorsun.
senin havale edeceğin kişi olmadığından.

Benim sorum fatih'e çakma sagopa :)
Askerlik öncesi ve sonrası olarak hayatını ayırsan nneler değişti yada kendini nasıl hissediyorsun  :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Catak

askerlik öncesi çalıştıgım işlerde bi rahatlık vardı yani ertesi gün işi rahatça bırakabilme şansı vardı kendimi daha özgür hissediyordum gerçi askerden geldiğim daha bi ay bile olmadı bu sorunun daha doğru cevaplanması için en az bi 5 6 ay geçmesi lazım diye düşünüyorum :D çok şey değişti diyemem askerliği henüz tam unutmuş sayılmam. hayatımın pek değiştiğini de söyleyemem şöyle bir histe var sanki askere hiç gitmemiş gibi de hissediyorum ben yine de biraz zaman geçmesi beklemekte fayda var bu soruya cevap vermek için:D

benim sorum da kübra ya
çalışıyorsun ney çalıyorsun boks yapıyorsun ayrıyetten bir de boks hakemi olmuşsun bu kadar nasıl yetişiyorsun ya da sen hiç yorulmuyormusun bir formülü varsa bize de söylermisin lütfen:D
ÇATAK

BJK_Kübra

Valla aynen öyle hepsi bir arada ama gerçekten yoruldum bende yetişemiyorum hepsine zaman zaman aksıyolar bazen ney aksıyo bazen antremanlar ama toparlıyorum bi türlü=)) araya başka kursların girmesi hakemlik gibi,işle ilgili bi kurs gibi bunlar biraz yordu ama ikisinide hallettim hem hakemlik tamam hem sertifika:) Bide sınavlarım var buaralar ama bu hafta sonuda bi geçse rahatlıcam:) Böyle yani bi formülü yok aslında kendimi zorluyorum son gücüme kadar =)))

sorum banucan'a
böyle neşeli ve sevecen olmanın bir sırrı varmı :)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Banucan

Neşeli olduğumu kabul ediyorum ama çok fazla değil sadece nerde nasıl davranmam gerektiğini biliyorum.Şöyle açıklıycam :D sinirlendiğim zaman çekilmez olabiliyorum mesela ama sadece beni sinirlendiren kişiye karşı gidip suçu olmayana çatmıyorum uzun zamandır buda beni daha iyi ve daha neşeli yapıyor herkese tavsiye ederim ;D
sevecenliğe gelince her zaman insanlara sevecen yaklaşırım buda benin bazen iyi bazen de kötü olan bi huyum hep böyleydim ve böylede kalıcam sanırım ama itiraf etmeliyim ki bütün kötü yönlerine rağmen seviyorum bu huyumu
veeee tabiki kendini sevmek önemli ben kendimi seviyorum iyi ve kötü huylarımla heryönüm ve herşeyimle çünkü ben buyum çünkü Allah beni böyle yaratmış :D

umarım soruna cevap verebilmişimdir ;D

veee şişeee Cemoli 'ye dönsün
çok merak ediyorum sevmediğin bir yemek var mı? ;D ;D
FEDA

Cem Goren

hoş bir soru :)

sevmediğimiz yemek illaki vardır sonuçta her yemeği yemiyoruz bizde seçici davranıyoruz ;;D örneğin "cem ölüceksin ilacın bu" deseler pırasa yemem. semizotu brokoli karnıbahar ağzıma sürmeyeceğim yemeklerdendir. çok nadir ıspanak yerim oda hani haddinden fazla acıkırsam ve elimde başka seçenek yoksa yerim. *pırasa için bu kural geçerli değil onu yine yemem*.

sorumuz erdibatmaz'a.

bundan 10 yıl sonra büyük bir yönetmen olmayı düşündünmü. eğer olurda büyük bir yönetmen olursan ilk filminin konusu ne. son olarak yönetmen olduğundan bizi unuturmusun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mart 30, 2011, 17:29:37
hoş bir soru :)

sevmediğimiz yemek illaki vardır sonuçta her yemeği yemiyoruz bizde seçici davranıyoruz ;;D örneğin "cem ölüceksin ilacın bu" deseler pırasa yemem. semizotu brokoli karnıbahar ağzıma sürmeyeceğim yemeklerdendir. çok nadir ıspanak yerim oda hani haddinden fazla acıkırsam ve elimde başka seçenek yoksa yerim. *pırasa için bu kural geçerli değil onu yine yemem*.

sorumuz erdibatmaz'a.

bundan 10 yıl sonra büyük bir yönetmen olmayı düşündünmü. eğer olurda büyük bir yönetmen olursan ilk filminin konusu ne. son olarak yönetmen olduğundan bizi unuturmusun

ulan bıktım bu sorulardan ya. niye unutayım oğlum. en kötü hatırlamam. o da ayrı bir şey. 10 yıl sonra yönetmen olmayıp, başka bir sıfatla da çalışabilirim sinema sektöründe. ama yönetmenlik öyle ha deyince olmuyor. kendini kabul ettirmen lazım. ilk filmim de bilim-kurgu olur kesin.

sorum yiğit'e

naber?
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

iyilik

sorum cem goren'e

senden naber?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

iyi diyelim iyi olsun.

sorarım sana admin.

evlilik ne zaman bi düğün görmek istiyoruz

NoPasaran

12.12.2012

poly ♥ nopasaran
:D

Cem hedef kaç kilo  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

valla adminim zayıflamayı düşünüyorum. şu an 102kiloyum yalan yok :D ama haziran ortasına kadar verebildiğim kadar kilo vermeyi düşünüyoruz :)

sorum Ahmet abiye. bildiğimiz üzre yurtdışında yaşıyorsun. avantajı ne dezavantajı ne orda insanlar "aaa bu türk ezin" yada türk de demeyelim yabancısın diye ayrım yapıyorlarmı. (bu arada hangi ülkede old. unuttum abi ya k.bakma :) )

keskinli

ben almanyadayim cem
aciktan ayirim yok ama hem türk hem müslüman olmanin zorluklari var tabiiki
hani bunda bizde sucsuz degiliz,uyum saglayamiyoruz bi türlü
islerine yariyorsan iyisin;mesut özil gibi
islerine yaramiyorsakötüsün ;issiz biri örnegin
ama ne olursa olsun kara kafaliysan her kötü olayda genelleme yapiliyor
her ne kadar burada yasamaya alismis olsakda insanin kendi vatani gibi olamaz
sorum ihsana
amsterdamin lalelerimi?malatyanin kayisisimi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Uyarmasan görmeyecektim Ahmet abi.

Lalelerde Türkiyemizden gelme, Kayisida ayni sekil.
Laleleri severim, Kayisiyi sevmem pek, hep cok yedigimdendir sanirim ufakken. :)
Bikkinlik gelmis artik. Ama yinede Malatyamizin kayisisi diyorum, her derde devadir .

Sorum Büsraya;

En son kacta yemek yersin :) ?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

9'da yerim en son 9dan sonra bişey yemek istemiyorum rahatsız ediyor :D

Sorum sercana becky olana
Yeni yaş sana ne ifade ediyor? :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

beckyZWICKY

Sadece askerlik.. Sıkıntılı zevksiz tadsız bir yılı.. :( (Konusu açılmışken, 1 ay sonra askerim:) )

Sorum; kaan'a(çarşı52)
Dışarıdada arkadaşlarına karşı bu tarz agresif sinirli bir yapıda mısın? Böyleysede bu durum arkadaşlarını rahatsız ediyor mu ve sinirli agresif görünmek kendini?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Aslında agresif insan değilim bazen çok çabuk sinirlendiğim olur ama çok çabukta yumuşarım.
Sanal ortam farklı biraz sürekli gülücük koymak zorundasın gülücük koymayınca sanki agresif konuşuyormuşun gibi geliyor insanlara.

Birde benim yazı stilim koyu olduğu için sanki agresif gösteriyor beni gibime geliyor.
Aslında dışardada burdada agresif değilim bu forumdan yüzyüze görüştüğüm insanlar bilir.

Sorum Cem Abi'ye..

Juventus sevdan nerden geliyor abi ?
Bölünür senin için uykular!