Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bu forumda en sevmediğin aktif üye kim (Cem Gören) ?  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Nopasaran :ahaha

en cok ceza almasını ıstedıgın kısı (Simurg) :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Küfür eden kişiler ;D diyeyim :D

Kralkartalda iyiki var dediğin 3 kişi kimdir? (banı)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Banucan

bu kazık soru için teşekkür ederim öncelikle canım benim :D
simurg,NoPasaran bide şuanda burda olmasa bile dem@

forum en gıcık olduğun üye kim?(NoPasaran)
FEDA

NoPasaran

Admin olarak buna cevap vermem doğru olmaz..

Bi gün üye olursam bu soruna açık yüreklilikle cevap veririm banucum..

Ama kavgacı ve saygısız insanları sevmediğimi söyleyeyim..

En iyi yapabildiğin yemek (banu)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

browni bide pilavı çok güzel yapıyomuşum

forumu hiç bırakıp gitmeyi düşündün mü çok sinirlenip? (simurg)
FEDA

Simurg

hayır şu zamana kadar hiç bırakıp gitme isteğim olmadı :D
Çok sinirlendiğim 2 3 olay vardır ondada gitmek istemedim.

Bir aralar yok oldun ortalıktan niçin?

Kendi adıma konuşayım forumu bırakıp gittiğini sanmıştım. (eRe)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

sevdıgım cogu kısı ayrılmıstı buradan bende o yuzden yavastan sogumaya baslamıstım ama suan daha dengelı bır sekılde forumdayım ve o yuzden aksılık olmazsa hep burada devam etmeyı dusunuyorum :)

hıc forumdan cok sıkıldım kapansa keske dedıgın zaman oluyor mu ? nopasaran
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Sıkılma değilde yöneticilkten yemin ederim öylesine bunaldımki..

İhsan kardeşim olmasa bi dk durmam herhalde. Üye olmak gibiis yok . Özgürsün herşeyden önce...

Ben burada 10-15 kişide olsa hizmet veriyorsam en i,yisini vermem gerektiğini düşünüyorum çoğu zaman. Forum yavaşladığında, gittiğinde, kavga çıkıp taraf olamamakta vs vs vs

Sevmiyorum yani özgür değilsin..

Bazen ihsanı beklemiyor değilim böyle çok bunaldığımızda kapatalım şurayı dese hayır demem herhalde..

Ama herşeye rağmen KK olmadığında çok bulanıuyorum çünkü Üye gibi olup yazmak çok güzel bişey...

Ve çok özgür bir platform kim ne derse desin. Herşeyin konuşulabildiği (özellikle beşiktaş kısmında) ender forumlardandır emin olun.

Neden çok kavga etmeye niyetli duruyorsun. Normal hayattada böyle huysuzmusun ? (carsi52)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

12 saattir cevap gelmediği için soru iptal olmuştur..

Kız arkadaş mı ? Beşiktaş mı ? (Cem gören)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

valla bu konu cok derıne ıner. sımdı ılk zamanlar kız arkadas'mı besıktas'mı sorusuna Besıktas derdım. hatta oyle bıseydıkı bu 2tane kız arkadasımda sırf bu yuzden ayrılmak zorunda kaldım.hata durun bı anımı anlatayımda sonra cevabı en alta yazayım.
bı gun kız arkadasımı maca goturmustum bursa ıle oynuyoduk su rıco pasa'nın old. sene. neyse o sene kapalıdan kombıne var falan 2mız gıttık maca ben kenarda bı kac abla vardı onların yanına bıraktım kız arkadasımı bıraz daha ortaladım trıbunu (o zamanlar kanımız kaynıyo tabı sımdıkı aklım olsa beni öpsen yapmam onu )neyse mac bıtıyo 3*1 alıyoruz o zafer sarhosluguyla bıraz eglence ve akabınde ben staddan cıkıyorum kız arkadasımı unutarakdan :D neyse kabatastan tam vapura bınıcem telefon calar ve kız arkadasım arar falan ben bı yalan bulup ordan bı depar ve akabınde stada gırmeye calısırım guvenlık sorar hayırdır falan dedım kız arkadasım ıcerde onu unuttum. Adam guler sadece arkadan bırısı bagırır ""ulan ayakkabımı bu camıde unutulsun" :D neyse ben lavabodaydım falan dıye gecıstırıyorum o an ama sonra bu ogrenılır ve akabınde ayrılırız.

he soruya gelırsek sımdıkı aklım olsa Kız Arkadas  derdım eskıden berı. Tamam Beşiktaş hayatımın nemli bi parçası ama geleceği düşünmek lazım aga :D

Hayatta yapmak ısteyıpte toplum baskısı yuzunden yapamadıgın 3 şey (Sergen) :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Sokakta rahat rahat öpüşmek,insanların yanında osurmak,ve asitli içecek içtikten sonra rahat rahat yayıla yayıla geğirmek.

Gelecekten beklentin nedir? (Erdi Abi)

erdibatmaz

şöyle bi loto, piyango falan çıksa da paraya para demesem. fikibok desem mesela, ya da çükübik.
ancak paran olduğu zaman stresten uzak kalabiliyorsun.

yaz boyunca, her sabah kalktığında ne yaptın? (Orçun)
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Eylül 14, 2010, 19:52:52
Neden çok kavga etmeye niyetli duruyorsun. Normal hayattada böyle huysuzmusun ? (carsi52)

*Yeni girebildim foruma kusura bakma.

Kavga etmeye niyetli değilim çok çabuk sinirleniyorum sadece çok çabuk sinirlendiğim için ve foruma yazı yazdığımda yüz ifadem görülmediği için kavga etmek istiyormuşum gibi gözüküyor.

Normal hayatta huysuz değilimdir.

-Neden bazı şeylere objektif bakamıyorsun abi ? (İhsan Admin)
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Ee biz nasıl dahil olucaz oyuna :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.