Ana Menü

Spor Toto Süper Lig 5.Hafta | Fenerbahçe:1 - BEŞİKTAŞ:1 [19.09.2010] [20:00]

Başlatan NoPasaran, Eylül 13, 2010, 10:49:37

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Since 1903

CR7

:ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Grocbenn

Son yıllarda belki ilk defa bu kadar iddialı gidiyoruz Kadıköy'e..Merakla Guti-Quaresma ikilisinin Pazar günü neler yapacaklarını merak ediyorum..

Fakat ben takımımızın zor maçlarda bu yapısıyla başarılı olabileceğini düşünmüyorum..Bugüne kadar en zor oynadığımız maç Hazırlık karşılaşmasında Villareal'dı sanırım..O maçta da ne gibi sıkıntılara düşebilceğimizi gördük..

Fenerbahçe ne olursa olsun kanatlarında Stoch,Dia,Gökhan Gönül,Dos Santos gibi adamlara sahip bir takım..Bizim ileri ucumuzda yardıma çok az gelen kanatlarımız sayesinde İsmail ve Ekrem'in çok zor durumlara düşebilceğini tahmin ediyorum..Oynadığımız sistemde defansın arkasına çok adam kaçırabiliyoruz..En çok korktuğumda bu..Niang gibi bu koşuları iyi yapabilen bir adam..En önemlisi Alex gibi bu defansın arkasına iyi top atabilen bir adama sahipler..

Kontrollü ve mutlaka 2 ön liberolu oynamamız gerekiyor..Dakikalar geçtikçe Fenerbahçe karşısında şansımız da artacaktır..

Ve de bu maçta Quaresma ve Holoskonun yada Hilbertin beklere Gökhan Gönül ve Dos Santos(Caner) bindirmelerinde yardımcı olması şart..

Benim tahmini kadrom;

Hakan
    Ekrem
    Zapo
    Toraman
    İsmail
    Ernst
    Aurelio
    Guti
    Quaresma
    Hilbert
    Bobo

KeePSaKe

Ferrari'nin oynamayacağı kesinleşmiş. Zapo-Toraman ikilisi oynayacak...
Since 1903

eRe

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/15801951.asp?gid=373

kesınlıkle okumalısınız :) fenerın yenmesı ıcın 10 neden var.hele bırı var kı aykut daha deneyımlı schustere gore yazıyor! :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Ozan Doğan

fenerin bu kötü durumu dezavantaj bizim için ama o ilk gol yok mu ilk gol herşeyi belli eder o gol. heyecan başladı bi yensek şunları tamamdır iş...

pAscAliAnUmut

Niang tek forvet oynarsa savunmamız biraz daha rahatlar. Niang yıllardır alışkın 2. forvet olarak oynamaya tek kalırsa pek bi varlık gösteremez diye tahmin ediyorum ama Alex faktörünü de işe katmak lazım

Maçı alacağımızı hiç tahmin etmiyorum ama alırsak %51 şampiyonuz yazın bunu bi yere  :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

hayatımda ılk defa kadıkoy deplasmanı oncesı mantıklı dusundugum zaman favorı bızım dıyorum kendı kendıme. hanı bunu soylerken ısın ıcıne duygusal bı bag koymuyorum. kazanacagız ulan dıyorum.

Kartal Yuzumuzu kara cıkarmasın

Ersin Develi