Ana Menü

Spor Toto Süper Lig 5.Hafta | Fenerbahçe:1 - BEŞİKTAŞ:1 [19.09.2010] [20:00]

Başlatan NoPasaran, Eylül 13, 2010, 10:49:37

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bazı yorumları okuyunca başka maç seyrettim diye düşünmüyor değilim..

Bernd Schuster'a bu maçta 10 üzerinden not vermem gerekirse 10 üzerinden kuşkusuz 9 verirdim.Tek hatası Nihat Kahveci ile başlaması..

Tek kelime ile muhteşem bir futbol sergilenmiştir Kadıköyde.

Uzun senelerdir görmediğim derecede oyuna hükmeden bir Beşiktaş. Bir ara ekranlarda %70 top hakimiyeti sanırım Kadıköyde neredeyse hiç bir takımın yapamayacğı bişey.

Çok teknik taktik analize girmeye gerek yok. Eğer Hakan Arıkan o topu yumruklamış olsaydı bugün bu Feneri bu stada gömerdik.

Pozisyon vermedik mi ? Evet verdik. Ancak iyi oynarken Şapşalca yenilen golden sonra Takımın gardı birden düştü ve verilenler onlar.

Marco Aurelio nasıl beğenilmedi hayret ettim. Ben başka maç seyrettim herhalde diye düşünüyorum.Muhteşem bir futbol ortaya koymuştur..

Yine İsmail bir kaç hata dışında çok beğendim. Bravo..

Guti ve Quaresmaya bişey demiyıorum zaten.

Komutan Guti
Yüzbaşı Quaresma

Nobrede kötü oynamadı. Neredeyse girdiği her hava topunda ya faul aldı ya topu indirdi bize. Zaten sürekli baskı kurmamızda çok büyük rolü vardı. Ancak bugün Bilicada çok iyi oynadı..

25-45 dk arası pozison verdik bunun dışında kimse şöyle böyle demesin.Kadıköyde bundan daha iyi futbol oynayan varsa gelsinler.

Tekrardan Hocama teşekkür ediyorum. Artık kimseden korkum yok.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

gollerden sonra sapıttık sadece dıger zamanlarda oyun bızım kontrolumuzdeydı. bu takım bu sene seve seve sampıyon ben bugun ınandım buna.

Ac Kanatlarını Suzul Goklere :bjk :bjk :bjk
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Aurelio ne yaptı allah aşkına ?
Ne hücuma katkı sağladı ne defansa hiçbirşey.
Necip olsaydı hatta fink olsaydı daha fazla katkı sağlardı.

Ayrıca bir alkışta Beşiktaş Taraftarına oraya gidenlere  :alkis
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aurelio hem orta sahadaki pas trafiği
hemde bir çok pozisyonda savunma (ernsten daha iyiydi bence)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ne hücumunu ne savunmasını görebildim ben.
Sadece sağa sola pas verdi her oyuncunun yapabilceği birşey yaptı.

Necip'in hücum yönüde savunma yönüde Aureliodan iyi
Fink'in hücum yönü yok ama olmamasına rağmen aureliodan yinede iyidir savunma yönüde kafa kafaya eski aurelio daha iyi derdim ama şimdi ki aurelio daha kötü.
Ernst ile aurelioyu zaten karşılaştırmıyorum gerek duymuyorum.

Cem Goren

carsi52

Bu takıma devre arasında herşeyden önce GERÇEK SAĞBEK lazım bunu anladım ben.

CR7

fb'den her yönümüzle üstünüz.

böyle beraberlik üzüyor ama 1-0'dan deplasmanda 1 puan almak da sevindirici.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

hani paok ıcın bıze laf atıyolar ya su resme bı bakın oyle karar verın.

Resim

carsi52

Liverpool taraftarı PAOK taraftarının yaptıklarını yapmadı.
Hadi yaptı diyelim farketmez.

Fener'in utanılcak rezil bir hareket yapmasına karşı bizde neden utanılcak rezil bir hareket yapıyoruz ?

Cem Goren

ya kaan sunu anlamıyosun sen. ıkısıde yabancı takımmı. ıkısıde TÜRK takımını yendı dımı.

sunu kabul etmıyorum ben eger turkıyenın her yerınde 8tas dıye anılıyosam ben bu ulkedekı hıcbı takımı desteklemem...

Guti ORÇ.

ben bugün memnundum takımımdan,artık diğer takımların bekleri düşünsün q7ye karşı ne yapacakalar.ibrahim üzülmeze de ayrıca tebrikler ters kanattada etkili oldu.

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Goren - Eylül 20, 2010, 00:53:42
ya kaan sunu anlamıyosun sen. ıkısıde yabancı takımmı. ıkısıde TÜRK takımını yendı dımı.

sunu kabul etmıyorum ben eger turkıyenın her yerınde 8tas dıye anılıyosam ben bu ulkedekı hıcbı takımı desteklemem...

Sana destekle diyen yok zaten.

Banane umrumda değil kim yenerse yensin diyebilirsin veya Paok eledi diyip fener ile makara yapabilirsin.
Ama sen PAOK pankartı yapıp bunu açar gösterirsin bu rezillik olur.
Fener liverpool açmış reziller rezil taraftarları var.Ama aynısını bizim yapmamamız gerekir.

Ozan Doğan

şahsen hafta ortasında filan rahat kazanacağımız yönündeydi düşüncelerimiz ilk golü atarsak en az 2-3 fark atarız diyordum. ama  günler ilerledikçe ve maç saati yaklaştıkça biraz çekinmeye başlamıştım heyecandandır belkide. istatistiklere bakınca biz üstünüz ama önemli pozisyonlara bakınca fenerin daha önemli pozisyonları vardı allahtan guizalıkları üstündeydi :) schusterin tek hatası kadro seçimindeydi. bence ve çoğu kişinin düşündüğü gibi ismail-deli, aurelio-necip ve nihat-holosko olsaydı rahatça götürürdük maçı. onun dışında şansızlığımız 2 sakatlık ve aptalca bir gol yememizden dolayı sıkıntıya düştük ve beraberliğe sevineceğim aklıma gelmemişti maçtan önce. belki beraberlikle ilgili açılan anket bunun habercisiydi  :D  neyse olan oldu ama nihata birşey demeden edemeyeceğim bugüne kadar kötü oynadın eyvallah dedikm yalnız bu maçta böyle saçma sapan paslarla ortalıkta hayalet gibi gezinerek bütün kredini bitirdin bende. bu maçta kendini göstermen lazımdı ama yok pilin bitmiş senin. Ernst, Guti, Quaresma, Deli İbrahim helal olsun size on numara oynadınız. zapoda çok iyiydi ismailde iyiydi. takım genelde iyiydi nihat dışında. aurelio kötünün iyisiydi. neyse hiç yoktan iyiydir beraberlik. teşekkürler büyük Beşiktaş taraftarı beklediğimiz gibiydiniz yine...

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 20, 2010, 00:56:04
Alıntı yapılan: Cem Goren - Eylül 20, 2010, 00:53:42

Sana destekle diyen yok zaten.

Banane umrumda değil kim yenerse yensin diyebilirsin veya Paok eledi diyip fener ile makara yapabilirsin.
Ama sen PAOK pankartı yapıp bunu açar gösterirsin bu rezillik olur.
Fener liverpool açmış reziller rezil taraftarları var.Ama aynısını bizim yapmamamız gerekir.

Kaan kardeşim PAOK atkıları açmamız veya ona benzer şeyler açmamızın fenerin liverpool atkısı bayrağı vs. açmasıyla veya bizim yabancı takımlarla maç yaptığımızda onları desteklemeleriyle bir alakası yok bunu bil önce. fener ilk defa bir takıma elenmiyor ki biz onu kutlayalım veya dalgasını geçelim. öyle olsa idi zamanında tribünler chelsea veya milan diye inler tribünler siyah-kırmızı veya mavi beyaz olurdu. PAOK mevzusunun geçmişi olduğundan dolayı böyle şeyler yapılıyor. misal benim PAOK-fb maçlarından sonra tanıştığım yunan birisiyle devamlı görüşmelerim var ve adam öyle böyle değil senin benim gibi şeyler diyor Beşiktaş hakkında. bugün bana mesaj atıyor fenere koyun gibilerinden. ve adamın türkiye düşmanlığı filanda yok. onlarda orada açıyor Beşiktaş atkılarını. kendiside buraya maça gelmek istiyor hatta gol atarsak beni tut sahaya inebilirim filan diyor yani :) o yüzden bunu diğerleriyle kıyaslamak yanlıştır...