Ana Menü

Spor Toto Süper Lig 5.Hafta | Fenerbahçe:1 - BEŞİKTAŞ:1 [19.09.2010] [20:00]

Başlatan NoPasaran, Eylül 13, 2010, 10:49:37

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Ersin Develi

carsi52

Hakan yerine Cenk
Aurelio yerine Necip
Nihat yerine Bobo ile başlasaydık iddaa ediyorum çok rahat kazanırdık.

Olan oldu bu 11le çıktık.İlk 25 dakika tek kale top oynadık hakanın salakça golü yemesinden sonra vede ekremin sakatlanıp çıkmasından sonra malesef galibiyet imkansız hale geldi.
Guti ile Quaresma helal olsun sizlere para yemeye gelmediğinizi gösterdiniz bir kez daha.
Nihat bu zamana kadar sabrettim sana aslında biliyorum bişey yapamıcağını ama bizi Beşiktaş'a gelmeden önce gururlandırdığın için ve sözünü tutup Beşiktaş'a geri geldiğin için tebrik ettim sabrettim ama artık sabretmiyorum.
Zapo ve Toramanıda beğendim 1-2 pozisyon haricinde.Aurelio ancak necipin yedeği olur..

*Hakan güven veriyor mu size dediğimde çoğu kişi veriyor dedi tecrübesi var hakan oynasın Cenk oynamasın vs vs gibi laflar edindi.
Herkezin dilinde bir tecrübe ne tecrübesi arkadaşlar ? Hangi tecrübe ? Yemişim tecrübeyi ya.Cenk daha 11 başlamak için ne yapsın!

Hakan kaleci felan değil anlayın bunu.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

zapoyuda çok beğendim,

Maç başlamadan ve maç içindede Aurelio yerine necipin oynamasını daha çok isterdim, Daha fazla katkı yapacağına inanıyordum ve inanıyorum.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eRe

cok sey var yazılcakta sunu demek ıstıyorum

bır daha nıhatı takımda gormek ıstemıyorum ben.ızlemek ıstemıyorum demek ısterdım ama zaten bı sey ızledıgımız yok.duran toplar artıstce gıder sadece ben atıyıp edalarında.

QUARESMA helal olsun.cok buyuk topcusun cok.cıdden dunya yıldızı.ve hayatımda ılkkez bu kadar cok kosan dunya yıldızı gordum besıktas formasıyla

zapo bence bu da baska bır yıldızımız gıbı.defansın herseyı.yanında sıvok sagda toraman olsa bu takım cok ama cok zor pozısyon verır

GUTI o arapaslar ne ole ya.cıdden cok ama cok onemlı bır oyuncu

VE ERNST BENCE BU TAKIMIN HERSEYI SAYILIR.BU ADAM OLE BOLE BIR ADAM DEGIL.TAM BIR ALMAN TEKNOLOJISI

dıpnot : bobo her zaman bobo bu kadar basıt!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Quaresma kralsın sana söylencek laf yok sen terinin son damlasına kadar mücadele ettin bu taraftar seni unutmayacak ve Guti yorulsa bile kaliteli paslarla tekrar büyüklüğünü gösterdi...

Nihat sana ne diyeyim ki resmen futbol katilisin birde suratını uyuz uyuz yapmıyor musun kaçırdığın da sanki çok iyi oynadın da bugün resmen 10 kişi oynadık senin sayende...

Ayrıca Toraman-Zapotocny ile yürümez bunu da anladım...
Since 1903

CR7

Guti'nin korneri ve Quaresma'nın volesi gol olsa bu maç çok daha rahat geçer ve bizim olurdu.
saçmasapan gol yemeseydik bu Hakan ve şrfsiz Lugano'nun ismaili tutması sonucu, bu maç çok rahat bizim olurdu
kaybederken 1 puan almak da güzel.
maçtaki taraftara da tebrikler teşekkürler.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

34 yaşındaki Gutinin bu maçdaki paslarını toplasan ders diye izletirsin millete
Quaresma'nın hırsı,kazanma arzusu, imza törenindeki gerekirse kanımı akıtırım lafını kanıtlar nitelikte,
Cenk oyuna ısımadan girmesine rağmen %100 golü çıkardı
Ernst ben bu adamın dalağı olduğunu düşünmüyorum,bir futbolcu ancak bu kadar katkı sağlar takıma
Zapo,ibrahim toraman iyiydiler,
Deli İbo sağ açık bile oynadı  :rock
İsmail de iyiydi,pek hata yapmadı

keskinli

oyunun büyük bi bölümünü 9 kisi oynadik,hoca kadro secimini yanlis yapti
artik esamesi bile okunmayan nihati,besiktasla hic maca cikmamis aurellioyu ilk 11 de baslatmak yanlisti
verdigimiz pozisyonlari sadece defansa yükleyerek defansif orta sahayi temize cikaramayiz
hakan cok büyük bi hata yaparak gol yememize sebep oldu fakat o pozisyonda uyuyanlarada iyi dikkat edin
kaleciyi göklere cikarip sonrada yerin dibine sokmak olmaz,her kaleci hata yapabilir,nitekim rakip kalecide hata yapti
bu arada hakana gecmis olsun,insaallah ciddi bi seyi yoktur
sonuc olarak caliskanlik sansiyla aldigimiz 1 puan olarak düsünüyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Grocbenn

Schusterin seçimleri bence maçın sonucuna kesin etki yapmıştır..İsmail çok iyi ve beğendiğim bir oyuncu fakat..Bugün Dia ve Gökhan Gönül o kanatta yıldız oldu..İlk yarı maç bitebilirdi..

Nihat kötü oynayabilir formsuzda olabilir..Ama bir Q7 hele Guti kadar mücadele etmiyorsa benim gözümde hiçbir değeri yoktur..Bugün rezil top oynadı..Direkt takımı etkiledi..

Nobre iyi niyetli mücadeleci bir adam..Ama yetersiz..Bugün Bobo Nobrenin 70 dakikada yapamadığını 20 dakikada yaptı..Schusteri anlamak zor bu seçimde...

İkinci yarıda iyiydik..Ortasahada hakimdik..Mücadelemizi arttırdık..Bazı arkadaşlar Aurelio'yu beğenmemiş ama ben özellikle çıkasıya kadar çok iyi buldum..Kritik yerlerde kritik kademelere girdi..

Sonuçta galip gelebileceğimiz bir derbide berabere bitti diye seviniyoruz..Açıkcası ben sevinemedim..Biz bu Fenerden 10 gömlek fazla bir takımız..

Ersin Develi

Hep bizim zeminden bahsediyorlar ama Türkiyedeki en iyi zeminlerden biri buysa kötülerini düşünemiyorum

CR7

Alıntı Yap
aykutla olmuyor rezil bir futbol oynadik

maci domine eden 8tas di

kabu edelim !

bu yil hic umudum yok

bu kadronun bu kadar kötü oynamasi hocanin sucu degilde kimin ?

bir angut :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

İlk yarıda Aurello bir pozisyonda uçarak Volkana vurdu,o tekminin yüzüne gelmesini o kadar çok isterdim ki.Volkan Türkiye'deki pislik oyuncular arasında Lugano dan sonra ikinci oyuncu

carsi52

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 18, 2010, 15:37:28
Yemişim tecrübeyi ya.
Hakan Arıkan neymiş tecrübeliymiş bu yüzden o oynıcakmış.Allah aşkına Hakan Arıkan size kalede güven veriyor mu ?

Şunu birisi neden anlatmadı Schuster'e ya!

Of ulan of yaktın Hakan bizi  :sopa
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

ya hocam ne desem bılmıyorum. Sezon basından berı cenkın oynadıgı bır kalede neden hakan'ı alırsın. yemın edıyorum ben halı sahada daha ıyı topa cıkarım. bu adamın bu kalede yerı yok. bu takımın gercek forvetı BOBO bunu herkes bılıyo artık zorlamanın bı anlamı yok neden bobo yedek basladı anlamıs degılım ama vardır bı bıldıgın. nıhat artık bısey demıyorum ya bu kadar etkısız vasıfsız olunmaz bırazcık kendını gelıstır artık sen boylemıydın abı ya.
neyse olan oldu su macda hakan yerıne cenk oynasa bobo ılk11 baslasa bu mac bızımdı. kaybedılen 2puandan zıyade kazanılan 1puan olarak bakmak lazım bence.

he bu arada DELİ İBRAHİM'i su takımda sag bek oynarkende gordum ya daha olsemde gam yemem.
altın kapılarımız kan oldu tayfun