Ana Menü

Tribünler neden eskisi gibi değil

Başlatan NoPasaran, Eylül 12, 2010, 14:48:41

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

ekrandan seyrederken çok belli oluyor. Şampiyon olduğumuz sene gösterilen destek şu an verilemiyor.
bunu izleyen diğer takım destekcileride ifade ediyor. Hatta dün arkadaş sordu  yine kavga mi oldu sizde diye. yoksa ben mi yanlış düşünüyorum,
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Bence kötü değiliz.Lig maçı olduğu için olabilir ama kapalı biraz ateşlese yeni açık,eski açığı daha iyi destek verilebilir...
Since 1903

Ozan Doğan

nedenini söyleyeyim hemen. eskiler derken 100. yıl ve öncesinden bahsediyorum. o zamanlar tribünde rant yoktu bu kadar. ama şimdi özellikle son yıllarda oldukça arttı. bu yüzden tribünde kavgalar arttı. bağırmama nedeni ise özellikle bu sene y.d.-tribün arasındaki belirsizlikten doğan adli sebepler. yani geçen sene olan onca olaydan sonra çoğu kişi diken üstünde. her an kavga çıkacakmış gibi duruyor ortam. tabii birde sadece quaresma ve gutiyi izlemek için gelenlerde eklenince böyle oluyor tribün.

carsi52

Alen Markaryan tribünde değil bundan kaynaklanıyor olabilir ama Kasımda geri dönücek herhalde o zaman tribün eski performansına döner herhalde.

Ayrıca dün ilk golü taraftar attırdı :)
Bölünür senin için uykular!

erdibatmaz

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Eylül 12, 2010, 15:06:25
Bence kötü değiliz.Lig maçı olduğu için olabilir ama kapalı biraz ateşlese yeni açık,eski açığı daha iyi destek verilebilir...

kapalı kadar bağırıyor artık yeni açık. kapalının durumu zaten içler acısı.
artık 15 kişi toplanan, kral oluyor. o anki durumla alakası olmayan saçma salak besteler söylüyorlar.
bir de tabi burada yazıldığı gibi rant var.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

tribün kötü kötü kötü. kapalıda her mac kavga cıkıyo basımızda bırı yok bu bellı. skoru koparınca bızden ıyı taraftar yok ama skor nanemollaysa ıste o zaman limoni. trıbunde bırlık yok. ıpını koparan trıbuncu olmus. mac gunu kazanın orda saırlerde ve bı cok yerde apacıler bagırıyo cagırıyo macda uyuyo alkolun dıbıne vuranlar macı bıle hatırlamıyor.

herkes Alen geldıkten sonra duzelır dıyor ıns. oyle olur ne dıyelım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Eylül 12, 2010, 15:09:26
nedenini söyleyeyim hemen. eskiler derken 100. yıl ve öncesinden bahsediyorum. o zamanlar tribünde rant yoktu bu kadar. ama şimdi özellikle son yıllarda oldukça arttı. bu yüzden tribünde kavgalar arttı. bağırmama nedeni ise özellikle bu sene y.d.-tribün arasındaki belirsizlikten doğan adli sebepler. yani geçen sene olan onca olaydan sonra çoğu kişi diken üstünde. her an kavga çıkacakmış gibi duruyor ortam. tabii birde sadece quaresma ve gutiyi izlemek için gelenlerde eklenince böyle oluyor tribün.

Yoldasim noktayi koymussun :) Sen ne zaman tribun lideri olacaksin ?

Rantin oldugu yerde kavgasiz gun mu olur, tribunlerde küsen küsmüs, gider yapilmis eskilere,
eski 'bozulmaz'  dostluklar bozulmus...

+
Carsi eski popularitesini ve guvenirligini yitirmis, SATILMIS CARSI diye inonude tempo tutulduktan sonra
CARSI bitmistir. Eskiden CARSI, bizim sesimizdi, ama artik hersey ortaya cikti internet sayesinde..
Insanlar sogudu veya sogutuldu.

Umarim duzelir, birer maclik duzelme degilde, uzun sureli olsun artik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BerkAy1903

Ankarada yaşıyorum.. Haliyle ankaragüçlü arkadaşlarımda var. Haftasonu gitmiş maça ankaragüçlü arkadaşım. Sizin tribün - semt hiç bi yerde yok diyo.. çoçuğun içine işlemis.. bana inönüye gidersen haber ver beraber gidelim diyo.. o kapalıya girmeden ölürsem yazık diyo..

Tribünlerimizin yeri farkLı yani.. :)
19o3

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Eylül 12, 2010, 21:29:27
Alıntı yapılan: BlackOzZy - Eylül 12, 2010, 15:09:26

Yoldasim noktayi koymussun :) Sen ne zaman tribun lideri olacaksin ?

Rantin oldugu yerde kavgasiz gun mu olur, tribunlerde küsen küsmüs, gider yapilmis eskilere,
eski 'bozulmaz'  dostluklar bozulmus...

+
Carsi eski popularitesini ve guvenirligini yitirmis, SATILMIS CARSI diye inonude tempo tutulduktan sonra
CARSI bitmistir. Eskiden CARSI, bizim sesimizdi, ama artik hersey ortaya cikti internet sayesinde..
Insanlar sogudu veya sogutuldu.

Umarim duzelir, birer maclik duzelme degilde, uzun sureli olsun artik

yok be yoldaşım ne tribün liderliği işim olmaz valla :) aynen dediğin gibi internet çıktı böyle oldu. internetten sonra parada girince işin içine daha kötü oldu. ve bu işin alen markaryanla bir alakası yok. o gelince tribün düzelir diye birşeyde yok. o sadece amigoluğu iyi biliyor o kadar. kavgaların önüne geçemez ve geçemiyorda zaten. bu tribünü düzeltecek bir kişi vardı o da geldiği gibi aramızdan gitti...

keskinli

düzelir insaallah ama ben tribünlerin anadolu takimindaki futbolculara benzedigini düsünüyorum
büyüklere karsi inanilmaz bi performans,kücüklere karsi önemsememe var
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Ahmet abi Şampiyon olduğumuz sene her maç çok iyiydik ya.

Şu an bir karmaşa söz konusu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

son zamanlardaki halini diyorum bende
adi sani olan bi avrupa takimina karsi oynayalim tribün yine cildirir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

O zaman bu güzel bişey bence

Büyüyoruz demekki :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

14.hafta tribün gercek lıder'ıne kavusuyor bakalım tribün 14.haftadan sonra eskısı gıbı olabılecekmı.

Ankaragucu macından sonra eve gelıyorum yanıma bırısı oturdu fener formalı bugun trıbun yıne cok ıyıydı dedı. hanı ne yalan soylıyım sasırdım. macın ıcınde olan bızız ama trıbun tam anlamıyla ıyımı o ayrı. ilk gol gelene kadar bı ıyıydık o ara bı kartal gol gol gol ve akabınde gol geldı orda ıyıydık 2*0'a kadar. zaten rahatladıkdan sonra turkıyenın en ıyı trıbunuyuz ama sorun orda o rahatalayan ana kadar taraftarın takımı ateslemesı.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

Bencede Alen abi gelince duzelir.. :ok
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....