Ana Menü

Fatih'i almayi düsünmüyorduk...

Başlatan [KralKartal], Eylül 02, 2010, 18:07:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Bu sezona ve Avrupa Kupaları'nda yaptığı önemli transferlerle giren Beşiktaş, transferin son gününde golcü sorununu da Fatih Tekke ile çözdü.
  Radyospor'da Aydın Cingöz ile Haber Aktif Programı'na katılan Beşiktaş ikinci Başkanı Metin Keçeli, Fatih Tekke'nin transferi ve yeni sezonu değerlendirdi.

ROBBIE KEANE VE SANTA CRUZ OLMADI

Transferin son gününde golcü arayışını sonladırmak için Keane ve Cruz ile görüştüklerini ifade eden Keçeli, "Golcü sorunu çözmek için Robbie Keane ve Santa Cruz için transferin son gününde gerekli hamleleri yaptık ancak yol alamadık. Bunun üzerine Fatih Tekke'ye yöneldik ve hızlı bir şekilde bu transferi bitirdik. Fatih Tekke'nin Beşiktaşlı oluşu beni çok mutlu etti. İnandığımız ve beklediğiiz Fatih Tekke olursa Beşiktaş'a çok faydası olacak. Açıkçası transferin son gününde Fatih ayarında bir oyuncu alacağımızı düşünmüyorduk" dedi.

FİNK TAKIMDA KALDI

"Sivok'un durumu netleşene kadar Fink tekrar Beşiktaş'ın kadrosuna katıldı"
diyen Keçeli, son 10 yılın en başarılı transfer çalışmasını yaptıklırın ifade etti. Keçeli, "Bu yıl yaptığımız transferler Türk futboluna heyecan getirdi. Beşiktaş ekonomik yönden kulübü sarsmayacak transferler yaptı. Son 10 yılın en önemli ve ekonomik transferlerini yaptık. Uuzun yıllar Beşiktaş'ta yöneticilik yaptım ancak bu kadar başarılı bir transfer dönemi görmedim. Sadece Queresma ve Fatih Tekke'ye bonservis ödedik. Fatih Tekke'nin bonservis bedeli için Rubin Kazan'a 750 bin Euro. Queresma içinse 7.3 milyon Euro üç taksit halinde ödeyeceğiz" diye konuştu.

ÖNCELİKLİ HEDEF AVRUPA

Metin Keçeli, bu yıl öncelikle hedefiniz lig mi yoksa Avrupa'mı sorusuna, "Bu yıl Avrupa'da iyi bir hava yakaladık ve iyi bir grupta yer alacağız. Öncelikle hedefimiz Avrupa'da başarı olmak. Bunu yapacak güve ve kadroya sahibiz. Zaten çok iyi bir grupta mücadele edeceğiz. Tüm koşullar Beşiktaş'ın Avrupa'da başarısı için hazır" diye cevap verdi.

Kaynak: Radyospor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

SchekiLL

İNŞALLAH iyi olur rubin kazan böle ucuz bi fiyata veriosa ben fazla ümitli değilim açıkcası bişi vardır bu adamda .iyi bi futbolcu inşallah iş yapar.
EMRE İNCE . . . !

Ozan Doğan

Herkes daha iyisini bekliyordu fakat hiç yoktan iyidir Fatih. En azından Bobo'nun alternatifsizliği ortadan kalkmış oldu. Hayırlı olsun ne diyelim ;)

NoPasaran

Alıntı yapılan: SchekiLL - Eylül 02, 2010, 18:09:40
İNŞALLAH iyi olur rubin kazan böle ucuz bi fiyata veriosa ben fazla ümitli değilim açıkcası bişi vardır bu adamda .iyi bi futbolcu inşallah iş yapar.

Futboldan soğudum dedi Fatih..

Öyle düşün :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Orada futbolda soğudum ama Beşiktaş'ta yeniden futbola sevgimi kazanacağım dedi.

Bize gelenler de futbola yeniden bağlanıyor canım bkn. Q7 ;D ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.