Ana Menü

SSL 4.Hafta Beşiktaş 4-0 Ankaragücü [11.09.2010] 21:30

Başlatan carsi52, Ağustos 30, 2010, 17:25:25

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Toraman tonla hata yaptı zaten.
Evet o pozisyon olması lazım.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

ya varya boyle farklı kazanınca ne bıleyım hıc teknık taktık detaya gırmek gelmıyo ıcınden ınsanın. 4*0 kazanmısız takım zevk verıyor her an gol atabılcek sekılde oynuyor vs.vs.vs.

alex 10 Guti eder dıyenler pıyasaya bı cıksın. Quaresma olmassa ne olacak dıyenlerı bı gorelım.

Ferrarı agar magar ama adam gecırmıyo hanı arkaya sarkmadıkca kolay kolay adamlar gecemez Italyan Aygırımı :D

Nobre bellı yedek kalmaya nıyetı yok. tabata'da bu sene bende varım dıyor. bobo ben bu takımın gercek forvetıyım dıyo adeta.

bu arada mac sonu yonetım Turkıye macını actı buda alkıslancak bı harekettı. Turkıye macı sırasında ankaraguclulere ""gıt evınde ızle ankaragucu" ve ""stadı terkedın ugursuz i...e'ler"" dıye bagıran ve akabınde top sırplardayken ıslıklayan taraftarımıza dıycek soz yok :D

Aç Kanatlarını Süzül Göklere :bjk :bjk :bjk
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Toramana bakın hele :D düzelmeye başlıyor sanki kaptanlıkta yakışırmış ;D

Çok süper bi maçtı kuzenlerle izledik dedim bobo atacak tam o sırada attı dedim toramanım atacak ... :D
uzun zamandır keyifli maçlar izliyoruz q7yi özledim ama
şunu biliyorumki kimi yedekte bırakırsa bıraksın biz harikayız :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

Gayet rahat bir macti. Mac 0-0ken bile cok rahat izledim maci kazanacagimizdan emin gibiydim.

Tabata 4. asistini yapti. Az oynamasina ragmen. Helal olsun.

Nobre ve Bobo,Qua'yla antreman yapa yapa ona benzemisler :D

Guti,Necip,Ernst,ismail,Ferrari,Ekrem cok iyiydi. Guti nasi paslar atti oyle ya :o

Tebrikler Besiktas'im darisi haftay[kufur otomatik degistirilmistir]adinkoy'e!

IL Capitano

Alıntı yapılan: Simurg - Eylül 12, 2010, 08:43:02
Toramana bakın hele :D düzelmeye başlıyor sanki kaptanlıkta yakışırmış ;D

sakatliginda aldigi kilolarida vermis  ;D
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Grocbenn

Aynı odada 2 tv ile hem basket maçını hemde Beşiktaş'ı takip etmeye çalıştım..Ama gözüm çoğunluk basketteydi..

O yüzden pür dikkat takip edemedim..

Kadroya bakınca sıkıntı yaşayacağımızı düşünüyordum..Fakat yanıldım..İlk golde Bobo'nun müthiş bir gol vuruşunu gördüm..

Nobre inanılmaz istekli ve faydalıydı..Guti özellikle 2-0 dan sonra çok iyiydi..

Ferrari bu sezonun en iyi oyununu oynadı..Tabata girdikten sonra çok iyiydi..

Fakat bir de kötüler vardı;

Zemin utanç kaynağı..Yok böyle bir şey..Derhal o sorumlular gönderilmeli..Böyle bir ayıp olmaz..Koskaca Beşiktaş klübüsün..Yazıktır..Bu takım sayenizde rezil oluyor..

Ve de Nihat..Geçen bir röportajında Sağ kanatta oynuyorum..O yüzden faydalı değilim gibi laflar ediyordu..Ama dün sağda Nobre..Solda da Bobo'nun isteği gayretini görünce..Ve bunların yanında Nihat'ın isteksiz ve ruhsuz oyununu görünce artık ona umut bağlanamayacağını anladım..Yemişim senin Beşiktaş çocukluğunu..Ocak ayında defol git..

saldır beşiktaş

Bu sene daha çok 4-5'ler göreceğiz gibi
Schuster bunu istiyor zaten 1-2 kesmiyor oynu rölantiye aldımı bizimkiler deliye dönüyor adam.
Kenarda sürekli aynı tempoda oynamak istiyor.

Bu maçta özellikle Guti sorumluluk almıştı çok iyi top dağıttı yine bir asist yaptı oyunu iyi yönlendirdi.
Bobo ve Nobre formda olunca işimiz kolay oldu.Özellikle Bobo'yu çok beğendim fazla kiloları vermiş Fatih Tekkenin gelişide hırslandırmış baya böyle devam Bobo  :ok

Takım genel itibariyle iyi yolda hoca oynatmak istediği sistemi haftalar geçtikçe daha çok yansıtıyor sahaya.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan