Ana Menü

İbrahim Toraman "Hedeflerimiz çok büyük"

Başlatan CR7, Ağustos 30, 2010, 00:42:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş`ın başarılı defans oyuncusu İbrahim Toraman Karabükspor karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada;

`Maç eksiğim var. Hem kötü zemin hem de kendimle mücadele ettim. Oynaya oynaya bu eksikliklerimi gidereceğim. Hedeflerimiz çok büyük. Üç kuluvarda da başarıya ulaşmak istiyoruz. Kaliteli oyuncularımız var, kaliteli bir kadromuz var üç kuluvarda da başarıya ulaşabilecek güçteyiz. Yediğimiz golde ki bireysel hatama gelince de topa yükseldiğim anda spot ışığının gözüme gelmesinden dolayı bir anda havada topu kaybettim. Göremediğim için de sağlıklı bir kafa vuruşu yapamadım.` dedi.

-HABER1903-
[/size][/color]
[/color]
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

her stadta üstelik karabük stadından çok çok fazla spotlu stadlar var heryerde.. O zaman kimse kaldırmasın kafasını hava topuna çıkmasın..

Futbolcu dediğin zeki olacak.. Özellkle savunma oyuncusu.. Sezebilmeli önceden bazı şeyleri.. Geliş yönü belli topun, Tam kafana oturana kadar görmen gerekmez topu..

Kötü oyuncu değil toraman severimde. Üstelik gerçek beşiktaşlı olduguna sonuna kadar inanıyorum lakin, Geliştirmesi lazım toramanın kendini biraz yıllardır aynı ayarda gidiyor.. Ya iyice çök bizde çözüm arayıp bulalım yada yüksel bi kaç basamak daha..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..