Ana Menü

Mehmet Aurelio Beşiktaş'ta

Başlatan NoPasaran, Ağustos 24, 2010, 01:00:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

ıste ıstemıyoduk bu adamı zamanında ama sımdı burnumuzun dıbınde top oynayacak. zapoyu ıslıklayan fakat sonra trıbune cagıran alkıslayan zıhnıyet aurelıo'ya zamanında pankart acanlar sımdı ne yapacak bakalım.

basarı ugruna hersey mubah olmus harbıden
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

İyi bir alternatif.
Kadroyu geniş tutmak her zaman iyidir  :ok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Kulübü, Robinho ile ilgilenirken, adeta sağ gösterip sol vurdu. Siyah beyazlılar Delgado ile yollarını ayırdıktan sonra orta sahaya takviye yapmak adına Türk kimliği bulunan Mehmet Aurelio'yu renklerine sürpriz bir şekilde kattı.

Bu beklenmedik olay şöyle gelişti; Başkanı Yıldırım Demirören, futbol komitesi üyeleri Serdal Adalı ile Cengiz Zülfikaroğlu ile önceki akşam Aurelio'nun menajeri ile görüşerek "Kesinlikle bonservis ücreti vermeyiz. Kendisine de takımın dengelerini bozmaması için yıllık 1 milyon Euro vereceğiz. Toplamda ise 1 milyon 400 bin Euro alır" dedi.

Bu görüşmelerden sonra Aurelio, Demirören'e Real Betis ve İspanya'da aradağı ortamı bulamadığını, Türkiye'yi çok özlediğini söyledikten sonra kendisine sunulan teklifi kabul ettiğini belirtti.

Milli futbolcu İki yıllık sözleşmeye imza attıktan sonra, "Türkiye'yi çok iyi biliyorum ve Türk futbolunu tanıyorum. Beşiktaş'ta Milli Takım'dan İbrahim üzülmez, İbrahim Toraman, Nihat Kahveci'nin yanı sıra Bobo, Nobre de önemli arkadaşlarım. Ayrıca Guti, Quaresma gibi dünya futbolunun önemli isimleri ile oynamak beni ayrıca heyecanlandırıyor" diye konuştu. Dün akşam Almanya'dan Helsinki'ye geçen Aurelio, bugün takım arkadaşlarıyla buluşacak.

32 yaşındaki Mehmet Aurelio, 2008 yılında Fenerbahçe'den Real Betis takımana transfer oldu. 58 maçta 6 gol attı. 33 kez milli oldu.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Grocbenn

Aurelio'ya karşı çıkalıcaksa yaşı ile karşı çıkalım..Necip'in önünü kesebilir diye karşı çıkalım..

Adamın Beşiktaş camiasına bir hareketi yokki..Ricardinho ile maç içersinde küfürleşmeleri sonucu bir olay oldu..Daha sonra barıştılar..Eğer bunlara bakacaksak Zapo da bu takımda olmamalı..Sergen de tekrar geri dönmemeliydi..

Duyduğum kadarı ile Bonservisi yokmuş..Yıllık da 1.5 milyon Euro verilecekmiş..Bence makul..Alternatif olacaktır..

CR7

Beşiktaş Aurelio'ya yıllık 750 bin euro garanti para artı maç başı 25 bin euro ödeyecek.

Şirketimiz Real Betis oyuncusu Mehmet Aurelio yıllık 750.000.avro garanti ücret ve 25.000.avro maçbaşı ücreti karşılığında 2 yıllık sözleşme imzalamıştır. Anlaşma karşılığında Real Betis'e sözleşme fesih bedeli ödenmeyecektir.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

bunlarıda gördük maalesef. ıcımden hıc bır demek gelmıyor valla. o kadar sıkıldım bu transferden
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

RCA

fenerin cl basarısındaki en büyük kozuydu deivid le birlikte.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Bu adami girisede koydular ya.. Yaziklar olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

gerı sayımdan sonra bu cıkması ıyı oldu gırıste!

evet ıyı transfer.verılen paralar harıka.cok ekonomık bır olay.ama sessız sedasız gelsın ımzasını atsın cıksın sahaya..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

"Taraftarımızın Önüne Çıkmak İçin Sabırsızlanıyorum"
25.08.2010 15:39

Yeni transferimiz Mehmet Aurelio, Helsinki'de resmi sözleşmeyi imzaladı ve Beşiktaş'a gelmekten duyduğu memnuniyeti anlattı.
Beşiktaş'a ve yeniden İstanbul'a geldiği için büyük mutluluk yaşadığını belirten Mehmet Aurelio, "Büyük Beşiktaş taraftarının önüne çıkmak için çok sabırsızlanıyorum. Başkanımız Yıldırım Demirören başta olmak üzere tüm Yönetim Kurulu büyük bir çaba göstererek harika bir kadro kurdular. Böylesine büyük bir kadronun içerisinde yer almak beni çok mutlu ediyor. Kendimi çok zinde ve hazır hissediyorum" diye konuştu.

BJK İnönü Stadı'nın zeminine çıkıp taraftarımız ile buluşmayı çok istediğini belirten Aurelio, duygularını şu sözlerle ifade etti:

"İnönü Stadı'nın zeminine çıkmak için sabırsızlanıyorum. Fenerbahçe'deyken ve A Milli Takım'dayken İnönü Stadı'na çıktığımda stadın atmosferi beni çok etkiliyordu. Şimdi o stada, o takımın oyuncusu olarak gelecek olmak çok heyecan verici. Taraftarın 90 dakika boyunca hiç susmadığını, şarkı söylediğini, tezahürat yaptığını ve takımını desteklediğini biliyorum. O desteği arkamıza alıp, teker teker hedeflere koşacağız. Guti, Quaresma, Nihat, Hilbert gibi transferlerin yanında olmak beni çok mutlu ediyor. Bu takımın başında dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biri olan Schuster'i görmek heyecanımı ikiye katlıyor. Dünyanın en ünlü teknik direktörlerinden birisinin oyuncusu olunca insanın şevki biraz daha artıyor."

Eski oyuncumuz Ricardinho ile yaşadığı olay hakkında da konuşan Aurelio, "Benim Beşiktaş camiası ile hiçbir zaman hiçbir problemim olmadı. Siyah-Beyazlı takımın eski oyuncusu Ricardinho ile yaşadığımız tamamen maç sonunda yaşanan bireysel bir olaydı. Ben olayı unuttum bile" ifadelerini kullandı.

ilhan mansız_melis

Sorma sorma biz de sabırsızlanıyoruz !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Beşiktaş`ın milli takımın başarılı orta alan oyuncusu Mehmet Aurelio`yu kadrosuna katması, Fenerbahçe camiasında da ses getirdi.

Fenerbahçe`den İspanya`nın R. Betis takımına transfer olan Brezilya asıllı futbolcunun Beşiktaş`a transferini yorumlayan sarı lacivertli taraftarlar Karakartal`ın çok iyi bir transfer yaptığı görüşünde birleşti.

İşte Fenerbahçe taraftarlarının transfere yorumları;

bakın benim fikrim bu konuda şöyle
maldonado+josico+selçuk=aurelio
2*cristian=aurelio

Christiandan 10 kat iyidir....

ne doymaz takımmış be!

çok iyi transfer ölüsü Cristian ve Selçuktan iyi ki bu takımda Ernst?Necip?Fink var daha

Beşiktaşın sene başından beri yaptığı en akıllı hamle..Şimdi iyi bir takım olabilirler...

Üzüldüm

İyi transfer ? biz hala Cristian la devam edelim .

Eski formunu yakalarsa çok can sıkıcı bir durum. En önemli eksikliklerini giderirler iyi bir Aurelio ile

Ölüsü bile Türkiye´nin en iyi ön liberosu..
Selçuk var?Baroni var Aurelio´nun yeri dolmadı sanki yıllardır yönetime sitem ediyorsunuz

sakatlık vs. yaşamazsa ernstle birlikte ortasaha sıkıntısını giderecektir bjknin.
nokta atışı yaptılar.hiç hoş olmadı bu.

son form durumunu bilmiyoruz ? eskisi gibiyse bjka orta sahası kademe atlar.

Eski aurelio ise bjk nin ortasahasina ilac gibi gelir

Yerli statüsünde daha iyisini bulamazlardı. Necip ile birlikte dönüşümlü oynarlar..

Çok iyi transfer maalesef.
Bizim çok bilmiş yönetimizin? bu bölgede bu kadar sıkıntı yaşarken bu adamı almaması ÇOK büyük saçmalık.

mantıklı bi transfer hem mevkii hem Türk statüsü açısından

burun kivirmaya gerek yok adamlar mukkemel transfer yaptilar. yerli statusunde oynayan bir aurelio christian ve

selcukun toplamindan daha fazla is yapardi bizde.

cristian+selçuk=aurelio benim gözümde

Bizim takıma lazımdı asıl Cristian´dan bin kat iyidir.

Aurelio´ya bakıp bakıp iç çekeceğiz gibi geliyor bana.

Her haliyle Baroni´den kat kat iyi oynayacağı kesin.

Şampiyonluğun en büyük adayı oldu bence Beşiktaş? bu 2 Milyon Euroluk transfer ile.
Çok bilmiş yönetimimiz düşünsün artık.
Yerli önlibero arıyorsun? elinde onun en az 3 kat daha kötüsü var ve yabancı.
Helal olsun Beşiktaş yönetimine.

Harbiden bu transfer içime oturdu. Aurelio eskisi gibi olursa Beşiktaş bu ligi süpürür.

Şaka maka iyi kadro kurdular... Çok geniş kadroları oldu.
Ersnt - Mehmet orta sahası mı??
Selçuk - Baroni mi ???

Genç Christian yerine yaşlı Marco´u terccih ederim...

gelde baroniyi izleyipte ağlama bütün sene

Yaşlı da olsa ligin açık ara en iyi ön liberosunu aldılar.
Biz uyumaya devam edelim. Adamlarda Ernst? Fink? Necip var gidip Aurelio´yu alıyorlar bizde Cristian Selçuk var ama tıss.

aurelio´nun ölüsü cristian´ı havada karada suda paklar

Belese adam. Bizim daha cok ihtiyacımız vardı.

İşte bu transfer beni çok üzdü..Transfer gerçekleşmeden Maldonado Josico Christian bi AureLio etmez diyordum..Yılın en iyi transferi bence..

Beşiktaşa bak ilk defa akilli bir is yapti.
Iste simdi sampiyonluk icin baya bir iddali oldular gozumde!

Bize gelseydi kesin sampiyon olurduk o kadar diyorum..
Yazik ettin hem kendine hem bize Marco Pasa!
B.. vardi da gittin be adam...

Kanima dokunuyo ya.. Adam avrupa diye tutturdu o zaman kal ulan orda ne geliyosun geri!!
becekeye gitmek icin mi gittin avrupaya hayret bisey ya..

ernst le yanyana öle bi iş yapar ki aurelio. ooofffff offffff

Aurelio´nun ölüsü bile Christian´ı cebinden çıkarır..

Abi adamların orta saha rotasyonunda bir yerli statüsünde adama ihtiyaçları vardı direk nokta transfer bence

ihtiyaç doğrultusunda yapılmış.

kotu oldu

İşin Fenerbahçe kısmını falan bir kenara koyarsak adamlar nokta transfer yaptılar..

Aurello bu haliyle bile Cristian ile Selçuk´u cebinden çıkarır...

Kendimizi tatmin etmek için sallamaya gerek yok..
Yerli statüsünde oynayan Aurelio´dan daha fazla katkı yapabilecek sadece Emre var şu an Türkiye´de..
Bir de arkadan gelen Necip yetenekli çocuk.
Biz Emre´nin yanına yerli adam koyacaksak bu Aurelio olmalıydı. Aurelio´yu "pırasa gibi doğramaya" kalkanlar
tabi ki geri almaya kalkışmazdı da..
Şu an sadece Gökhan İnler var alınabilecek. O da en az 10-15 milyon Euro + yurt dışında mutlu..
Geçmiş olsun..
Bir bardak soğuk su lütfen..

-HABER1903-
Aşk bu Aşk !

volkanca.net