Ana Menü

Serdal Adalı "Bizi Dubai Şeyhi sanıyorlar"

Başlatan CR7, Ağustos 20, 2010, 00:38:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdar Adalı, Avrupalı menajerlerin ve bazı kulüp başkanlarının kendilerini Dubai şeyhi sandıklarından yakındı. Robinho defterini karşılanamayacak istekleri nedeniyle şimdilik askıya aldıklarını belirten Serdar Adalı, "Robinho'nun isteklerini karşılamamız mümkün değil. İsteklerini kabul edersek maliyeti 50 milyon euro'ya çıkıyor. Biz de o parapı veremeyiz. Diğer futbolculara haksızlık olur"  diye konuştu. Beşiktaş'ın geçmişte yaptığı bonkör transferler nedeniyle adının çıktığını belirten Serdar Adalı, "Avrupa'da gittiğimiz her futbolcu, Robinho, Adebayor, Raul olsun bir lira yerine üç lira, beş lira istiyor. Bizi petrol zengini Dubaili işadamları sanıyorlar. Robinho ve Adebayor transferlerinin önündeki en büyük sıkıntı, bizi Dubaili sanmaları" dedi. Öte yandan Beşiktaş'ın Fatih Tekke ile ilgilendiği ve futbolcuda haber beklediği iddia edildi.

Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile yarın yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarına BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde devam etti. Makine gibi çalışacağızBeşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, nasıl bir takım istediğini açıkladı. Alman teknik adam, futbolcuları ile yaptığı toplantıda, "Herkes birbirine yardım etmeli, herkes birbirinin açığını kapatmalı" dedi. Futbol takımını makineye benzeten Schuster, "Sizler de makinenin dişlileri gibisiniz. Biriniz aksarsa, herkes aksar. Onun için birbirinize saha içinde yarım edeceksiniz" diye konuştu. "Pozitif futbol istiyorum"  diyen Schuster şöyle konuştu: "Rakibi kendi sahasında hataya zorlamak tek hedefimiz. Ben defans yapan takımı sevmem. Gol yemekten de korkmam. 1-0 yerine maçın 3-2, 5-4 bitmesini isterim. Siz de bu anlayışta mücadele etmelisiniz."

yeniçağ ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)