Ana Menü

[SSL 2.Hafta] Beşiktaş 0-2 İBB [21 Ağustos 2010]

Başlatan CR7, Ağustos 18, 2010, 00:01:09

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

aynen ferrari ernst ve necip çok kaliteliler yerli stoperle arasındada ben ibrahim toramandan daha iyisini sol  bektede ismailin kendini geliştirmiş halinden iyisini vede sağ
bekte rıdavanı gökhan gönülden çok iyi görüyorum bizim 6 yabancı sınırımız var ve biz yabancıları hucumda kullanıcaz yerli defanslarımızda saydıklarım baya iyi ibrahim iyileşti
rıdvanda gelicek devre arasında gerekirse alırız bir-kaç yerli defans ersanıda görmedik belki oda çok iyi çıkıcak alt yapıdan sezer özmen erkam sekman var :D daha ne olsun allaaşkın ramos puyol gelemez herelde yabancı sınırı var... :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Gidecek yabancı konusunda son kararını verecek sanırım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ferrari sakatlanırsa yerine koyacak oyuncu yok. Enteresan bir kadro.

SAdece 2 stoper:..

şte 18 kişilik kadro:

Cenk
Umut
Ekrem
İbrahim Üzülmez
Ferrari
Ersan
Hilbert
Nihat
Guti
Tabata
Nobre
Erhan
Delgado
Quaresma
İsmail
Ernst
Necip
Holosko
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ağustos 21, 2010, 18:37:05
zaponun nesi var , ben kacirdim heralde.

Hiç bir şeyi..

Ybancı sınırlaması nedeni ile Bobo ve Zapo kadroda yoklar.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

tabata veya delgadonun yerine zapo olmuyor mu? schuster insallah ibb mac kasetlerini seyretmistir.

NoPasaran

Tabata ya gerek yoktu aslında..

Valla var bir gariplik ama anlamadım..

Şu an en iyi forvetimiz ve önemli bir defans oyuncumuz oynayamacak..

Yedek bari dursaydı ya zapo. Birisi sakatlansa yerine koyacak adam yok :D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ya Erhan'ı koyar dert etmeyin bu kadar..

Ben Bobonun eksikliğini hissetceğimizi düşünüyorum.Şuan takımda Golcü bi oyuncu yok..
Holosko ne kadar iyi olursa olsun kolay pozisyonları çok kolay harcıyor kaçırıyor.
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

ben forvet oyuncusundan korkmuyorum, kendisini göstermek icin cabalar ama daha önce nerdeyse antremanlar disinda birlikte oynamamis defans blogu beni daha cok korkutuyor.

NoPasaran

Defans blogu konusundada sıkıntım yok aslında. Beşiktaşa geliyorsan oynayacaksın da

Ben ferrarinin sakatlığından korkuyorum :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Biz bu Ersanı niye aldık oynamasın öyle otursun yedekte diye mi ?
Yada siz oynadığında korkun diye mi ? Bırakın çocuk oynasın izleyelim görelim en azından iyi çıkarsa robi geldiğinde zapoyu oynatmaz hoca kurtarır bizi Türk statüsünde :D
Kötü çıkarsada yapcak birşey yok..

K.D

villereal maçında guti sahadayken baya iyiydi ya mücadeleci vede güçlü sert gidiyo toplara :D ama uğur inceman gelince 2 gol yedik çocuğun suçu yok uğurun öküzlüğü :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

IL Capitano

20 yildir top oynarim, tek bildigim birsey var, defans blogu bozulmayacak. ama haklisiniz bi bakalim ersan iyimi kötumu diye, nedirki alti ustu 3 puan. ibb maclarida hep cok kolay gectigi icin sorun yok.

CR7

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ağustos 21, 2010, 18:52:17
20 yildir top oynarim, tek bildigim birsey var, defans blogu bozulmayacak. ama haklisiniz bi bakalim ersan iyimi kötumu diye, nedirki alti ustu 3 puan. ibb maclarida hep cok kolay gectigi icin sorun yok.

:ahaha :ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ağustos 21, 2010, 18:52:17

Zapo ile Ferrari futbolu bırakana kadar onlarla oynarız o zaman.
Hep günü kurtarmaya bakıyorsunuz 20 yıldır futbol oynamak ile olmuyor bu işer :) Ayrıca 20 yıldır futbol oynayıp futboldan çok anlıyorsan günü kurtarmanın peşinde olunmıcağınıda bilmen gerekir.