Ana Menü

[SSL 2.Hafta] Beşiktaş 0-2 İBB [21 Ağustos 2010]

Başlatan CR7, Ağustos 18, 2010, 00:01:09

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Schuster bu maçta intihar etti
Schuster?in maça yanlış bir kadroyla çıktığını savunan Ogün Temizkanoğlu, ?Bence Schuster bu maçta intihar etti. Belli ki Schuster, Türkiye?yi henüz çok iyi tanımıyor. Şu da bir gerçek; sonuçta bu takım Beşiktaş. Bu takımda kim oynarsa oynasın, nasıl oynarsa oynasın, o formayı taşıdığı zaman rakip kim olursa olsun kazanmak için oynamak zorundadır. Bu yenilgi sadece futbolcuların suçu değil. Maçta taraftarın da yüklendiği futbolcular vardı. Moral de futbolcu için çok önemli. Ama tabi ki birileri Schuster?e gerçekleri göstermek zorunda? dedi.

Schuster İBB?yi çok hafife almış
Normal şartlarda Schuster?in maça orta sahada Ernst, Necip ve Guti ile başlaması gerektiğini söyleyen Ogün Hoca, ?Ben Necip?i daha önce de Milli Takım?da oynatmaya çalıştım. Ama şu bir gerçek; Beşiktaş?ın acil bir santrfora ihtiyacı var. Gerçi Bobo gibi bir forvet ve Zapo gibi bir defans oyuncusu bu maçta nasıl tribünde oturur anlayamıyorum. Belli ki Schuster?e İBB?nin 2-0 mağlup olduğu Kayseri maçını izletmişler. Schuster de İBB?yi hafife almış. Sonuçta bir Türk hocası dünyaca ünlü bir hocaya çok güzel bir ders verdi. Ben sadece bunu söyleyebilirim? diyerek Schuster?in bu maçı çok hafife aldığını bir kez daha vurguladı.

Necip Türkiye?de çok fazla kalmaz
Ogün Hoca, Necip?in, önümüzdeki 10 yıl içinde sadece Türkiye değil, dünyada adından söz ettirecek kapasiteye sahip bir oyuncu olduğunu, genç oyuncunun Türkiye?de çok uzun süre futbol oynamayarak Avrupa?da büyük bir takıma transfer olacağına inandığını da sözlerine ekledi.

Ogün Temizkanoğlu, son şampiyon Bursaspor?a 2-0 mağlup olan Galatasaray?ın durumunu ise şöyle değerlendirdi:
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Alıntı yapılan: melankolizm - Ağustos 23, 2010, 21:56:25
Şu maçı izledim, sonra sadece 2 kelime; Fatih Tekke!

fatih tekke bize ilaç gibi gelir.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

"eski Trabzonlu ve yaşlı.

geçen yıl ne oynadı bilmiyoruz. kurtarıcı gözüyle bakmayın"

denilirse şaşırmayın.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

RCA

fatih tekke ve hakan şükür. kafa vuruşlarında başka türk tanımam.

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Zaten bu sene kanatlarımız çalışacak belli.

O yüzden hava toplarında etkili isimler düşünür herhalde Schuster.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.