Ana Menü

[SSL 2.Hafta] Beşiktaş 0-2 İBB [21 Ağustos 2010]

Başlatan CR7, Ağustos 18, 2010, 00:01:09

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 21, 2010, 23:05:56
Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Ağustos 21, 2010, 22:54:06
2-0 oldu ve bitti iş..

Holosko ve nobre pafta bile yeriniz yok. Defolun.

holosko ve q7 bugun oynayan en ıyı oyunculardı!

Q7'ye eyvallahta holosko en iyi derken? Aynı maçı izledik değil mi kardeş?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Holosko çok iyiydi sadece 1-0 gerideyken kaçırdığı 1 gol ve 2-0 olduktan sonra kaçırdığı 1 gol yüzünden kızıyorsunuz ki bende o yüzden kızıyorum.
Holosko çok iyi başladı yoktan pozisyon var etti ama son vuruşları iyi değil çok basit gol kaçırıyor sağ tarafa koysan orda oynayamıyor yani Holoskonun bitiriciliği 0 olduğu için gitmesini istiyorum ben.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Holosko maçın başında çok iyiydi ama sonra yine oyundan düştü.

bir kaç pozisyonda da nobre'nin kurbanı oldu.

sağır mı bu Nobre duymuyor mu ya da Holosko bırak demiyor mu acaba anlamadım.

vuruşları her zamanki gibi kötü.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Ferrari sene başından beri satılacak dedi, oda salmış kendisini buda gerçek
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Holosko bana göre asla 'iyi' oynamadı. Son dönemler gösteriyor ki holoskonun yetenekleri sınırlı.. İş sadece dripling yapmakla boş koşu yapmakla filan olmaz. Bitiriciliğin yoksa bitersin. Bana göre holoskoda bitmiştir. Şöyle birşeyde var 1 tane hava topu alabildimi göremedim yada hatırlamıyorum?

BU yapıya uymayacak oyuncudur holosko. Bir yabancı gelecek ise derhal gitsin. Gram düşünmem ve üzülmem bu saatten sonra.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

Holosko'nun kaptığı top ve Nihatın geç kaldığı bir pozisyon var maç başında

holosko gerçekten çok istekli başladı ama olmadı işte.

Delgado-Nihat 2'lisinin kaçırdığı gol ise akıllara zarar delgado çıkmadan önce.

NoPasaran

Holoskoyu geçen seneden beri ben sildimde bi hocalar silemedi :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

holosko-delgado-tabata bunları atıcaksın artık sıbıryaya gonderceksın sabun yapsınlar...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Holosko aslında takımda yedek olarak kalabilir ama yabancı sorunu var yerine Sercan alıncaksa gitsin.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/video/video.php?v=1475389537659

gitmiş özellikle çarpmış gibi olmuş bu ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Şu yorum çok hoşuma gitti :

Aptal renkliler bir şeyin farkında değiller sadece namağlup şampiyonluk gitti... 34.hafta geldiğinde kazdıkları kuyuya kafalarını gömecekler

:alkis    :itele   :ok

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Sakatlığı nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyen Rüştü, Lig TV`ye yaptığı açıklamada, mağlubiyetin kendilerini üzdüğünü ifade ederek, şunları kaydetti:

"Sezonun başında böyle şeylerle karşılaşmak bazen iyidir. Ümit ediyorum ki bugünkü oyundan dersler çıkartırız ve önümüzdeki maçlarda daha iyi performans sergileriz. Sezon başında bu tarz olaylarla karşılaşmak gayet normal. Taraftarlarımız ve yönetimimiz üzülmesin. Takımımızın bu yolu sonuna kadar gidecek kapasitede olduğunu biliyoruz. Önemli olan hataları aza indirgemek. Bu akşam hatalarımız fazla oldu ama bunu da düzeltmek bizim elimizde."

Takımın yıldız transferleri Guti ve Quaresma`nın takımla iyi kaynaştıklarını anlatarak, "Bu kadar çabuk kaynaşmalarını beklemiyordum. Ama şu ana kadar ikisi de dört dörtlük. Belki biraz daha zamana ihtiyaçları var ama geldikleri günden itibaren özellikle Quaresma çok çabuk kaynaştı. Guti de gördüğüm kadarıyla adapte olmaya çalışan bir arkadaşımız. Onlar ilerleyen zamanlarda bize çok daha faydalı olacaklar" diye konuştu.

Tecrübeli kaleci, sakatlığının düzeldiğini ve takımla birlikte çalışmalara başladığını da vurgulayarak, biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu dile getirdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

hayırlı mağlubiyet.. sıradakini bekliyoruz :D

Simurg

sonuç kötü olsada daha bir ilk diyor devamının gelmemesini temenni ediyoruz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

su yabancı sınırlaması hiç hoşuma gitmiyor. yani tribündeki 2 oyuncu gereksız.. bu sistem hala gecerlı olsa bıle besıktas 10 tane yabancı degıl 8 tane yabancı alsın derim. hem trıbundekı oyuncuyu kaybedıyosun hem de alternatf kadro olduguna ınanadıgın ıcın her maç farklı bır kadrıyla cıkıyorsun..

bu maglubiyet normaldır. abartılmamalı.yavas yavas oturacak bazı şeyler.

ama hocama bır konuda kızdım. burası besıktas.. burada en fazla 3 4 tane kalitelı oyuncu var. real madrıd degıl. her oyuncu ıstedıgın performansı veremez.  bız q7 ve guti geldikten sonra cok sey degıstı sandık halbukı 2 oyuncuyla hiçbirsey degışmez. oyuncular aynı oyuncu..

holosko gecen senelerden kalan becerıksızlığı duruyor hala.. nıhat desen boş herif boş..  bu maç ilk onbire nobreyle baslasaydın belkı bu kadar sırıtmazdı.

neyse, bıze bır oyuncu degıl 2 3 oyuncu gerek.. robinho ya verecegın parayı verme ona razıyım. gıt o parayla kalıtelı 3 tane yabancı al. vee

holosko-delgado-tabata-hılbert-ferari yı gonder. bu da ımkansız.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.