Ana Menü

zaytung.com - '' dürüst, tarafsız, ahlaksız haber ''

Başlatan Cem Goren, Ağustos 09, 2010, 00:17:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

-> Başbakan Erdoğan: " Her hafta şanslı bir vatandaşımızı Cuma'ya ben götüreceğim..." 

Senin cemaat olduğun yerde ben imam olurum.

-> Star Tv'nin 3 ay sonraki yeni dizisi "Şüphe", 5 Ocak'ta Kanal D'de başlıyor...    :ahaha
HAYATTA BEŞİKTAŞ

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: mdc - Aralık 26, 2010, 14:03:29
-> Başbakan Erdoğan: " Her hafta şanslı bir vatandaşımızı Cuma'ya ben götüreceğim..." 

Senin cemaat olduğun yerde ben imam olurum.

-> Star Tv'nin 3 ay sonraki yeni dizisi "Şüphe", 5 Ocak'ta Kanal D'de başlıyor...    :ahaha

:muha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

-> Hücum oyuncularının hepsi İspanyolca ve Portekizce konuşan, defans ve kalecileri de Türkçe hariç dil bilmeyen Beşiktaş yönetimi, orta sahaya 2 tane yeminli tercüman alarak transfer dönemini kapatmak istiyor...

-> İstanbul'un girişinde durdurulan bir araçta, Beşiktaş'ta oynama vaadiyle kandırılan 7 Portekizli futbolcu ele geçirildi...

Ersin Develi

-> Galatasaray, Jo ve Misimoviç'ten boşalan 'disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılacak oyuncu' kontenjanını Colin Kazım'la doldurdu...

-> Ali Rıza Bey'in çilesinin sona ermesinin ardından gözler Galatasaray taraftarlarına çevrildi...

-> Futbol Federasyonu, Sabrosa Simao, Manuel Fernandes ve Hugo Almeida nın Türkiye'ye gelişlerinde havaalanında çıkan olaylar nedeni ile Beşiktaş kulübüne 2 transfer seyircisiz karşılama cezası verdi...
:D

Cem Goren

NTV'de yayınlanan NBA Stüdyo programından ayrılan Kaan Kural'dan boşalan koltuğa İsmet Badem, Mehmet Baturalp ve Avni Küpeli Getirildi...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

-> Barcelona ve Malaga arasında oynanan maçta oluşan pas trafiği nedeniyle sağlık görevlileri sakatlanan futbolcuya yarım saat sonra müdahale edebildi...

-> Sinem Kobal'ı Küçük Sırlar'dan ayrılmaya ikna edemeyen Arda Turan, dizide rol almanın yollarını arıyor...

-> TFF, her sene aksatmadan ve hiçbir karşılık beklemeden Türkiye kupasına katılan Fenerbahçe Spor Kulübü'ne teşekkür plaketi vermeye hazırlanyor... :ahaha :ahaha

-> Servet Çetin'in rövaşata golünden sonra Ali Sami Yen stadının yıkımından vazgeçilerek, türbe haline getirilmesine karar verildi...

-> Tabata'yı iki yıldır elinden çıkaramayan Beşiktaş, makul bir fiyata organ mafyasıyla el sıkıştı... :ahaha

-> Servet Çetin, Türk Telekom Arena çimlerine sümküren ilk futbolcu olarak tarihe geçti...

:ahaha

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Fink'in sözleşmesinden sonra Facebook hesabının da dondurulması gündemde...

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

-> Barbie ve Ken: ''Yıllardır üzerimizde oynanan oyunların farkındayız...''

Ortadoğuda son günlerde yaşanan gelişmeler, Manchester United'ın 25 yıllık patronu Sir Alex Ferguson'u da korkuttu...  :ahaha   :ahaha   :ahaha 

Ersin Develi

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Şubat 05, 2011, 00:37:35
Fink'in sözleşmesinden sonra Facebook hesabının da dondurulması gündemde...

CR7

Futbola Roma'da başlayıp 20 yılı aşkın süredir başka hiçbir kulübe gitmeyerek takımın sembolü haline gelen Francesco Totti'nin pasaportunun olmadığı anlaşıldı. (zaytung)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

BJK-G.Antep maçında Beleştepe'den edilen küfürler nedeni ile, Taksim-Beşiktaş yolu 3 gün trafiğe kapatıldı :lol

Brestgerfich

Alıntı yapılan: SingahLi - Nisan 11, 2011, 10:01:51
BJK-G.Antep maçında Beleştepe'den edilen küfürler nedeni ile, Taksim-Beşiktaş yolu 3 gün trafiğe kapatıldı :lol
Gokhan bunu beğendi ;D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Catak

-> Nihat Doğan'ı sokan akrebin beyin ölümü gerçekleşti...        :muha
ÇATAK

Brestgerfich

- Son maçta hocası tarafından serbest oynatılan futbolcu, karşı takıma geçti...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?