Ana Menü

Geri sayım bitti ! Şapkadan sadece Forma çıktı

Başlatan NoPasaran, Ağustos 06, 2010, 19:25:35

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

neyse olan oldu. dagılabılırız forma almaya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Alıntı yapılan: Simurg - Ağustos 10, 2010, 12:45:50
Robinho gelmedi diye rezil mi olduk şimdi ?

Robinho gelmedi diye değil.Of harbi susuyorum tamam haklısın Büşra.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Simurg - Ağustos 10, 2010, 12:45:50
Robinho gelmedi diye rezil mi olduk şimdi ?

Geri sayim yapildi diye , beklenti bos cikti diye, rezil olduk,
robi yada carew (sevmesemde) gelseydi yine biri forma tanitmis olacakti, beklentileri
karsilayamiyorsan HAYAL kirikligi yasatirsin, yonetim gibi, bu zor birsey degil ki anlamak icin?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

hayal kırıklığı oluşur fakat siz her şeyi silip atıyorsunuz kusura bakmayın
ben bu hareketleri anlamıyorum anlam veremiyorum...

BEŞİKTAŞK

[KralKartal]

3 yanlis bir dogruyu goturur, demek ki yanlis var, silsek ne olacak ki, yonetim YONETIM degil ki,
bir Quaresma ve Guti geldi diye, simdi yonetime oley mi demek lazim?

Yonetim tarzinda degisiklik yok, koca Besiktasi 2-3 kisi yonetiyor, gerisi pasif durumda,
yani Aziz Yildirimin harcadigi Guiza icin veya Topuz icin parayi,
Demiroren Quaresma Guti Hilbert icin harcamadi, ama para yok diyor !

Herhalde gozune antepten bir futbolcuya dikti.. Transfer bekleyende yok, niye almiyorsun ULAN diyende olmaz,
ama geri sayim yaparsan bu hakki bizlere vermis olursun bende Besiktas taraftari olarak sorgulama yetkimi kullanir sorgularim
yonetimin bu hareketini.

BJK_Kübra

Allah aşkına kaç gündür bekliyorum siteyi bi açtım şaka bu heralde dedim ya bu ne Allah aşkına bunun için geri sayım mı olur yaa.. Hani çok ilginç bi forma yaparlar harika böyle anlarım ne yani siyah forma için geri sayım ayıp be!!
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

Vur kübra gözlerine bi tane  :ahaha :ahaha

Kasmayın bu kadar ya :)

Büyük hata yaptılar belkide daha iyi oldu..

Bu ayıbı örtmeleri lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Örtseler iyi olur böyle saçmalık olmaz forma için geri sayım mı yapılır kardeşim...
Since 1903

Ersin Develi

Bu kadar öfkelenmeye gerek yok,Biz dereyi görmeden paçaları sıvadık,bende beklentiler içine girdim,hatta ibra nın gelebileceğine bile inandım,hayal de olsa güzeldi.
Yönetim 4 gün sonra bomba tranferi açıklayacağız gibi bir şey söylemedi,''Forma tanıtımı için geri sayım yapılmaz'' herkes bunu savunuyor.Peki neden yapılmasın,Niye yapılmasın,Taraftar bu sezon Siyah ya da Kırmızı forma İstemedi mi? İstedi,belki de taraftarın bu beklentisini karşıladıkları için geri sayım yaptılar + Forma sayımı için geri sayımı yapan ilk takım biz değiliz,daha 1 ay önce gese de yaptı aynısını hatta özel web sayfası açtı,klipler bile çekti (www.365g24s.com) ,neden dalga geçmedik,neden başka birşey yapmadık..
Hadi hiç kimse yapmasında,biz yapalım bunu,ne var bunda rezil olunacak,yıllardır bu ülkede İLKleri Beşiktaş gerçekleştirmedimi? bunu neden rezillik olarak yorumluyorsunuz? Bir ilk olarak yorumlayıp keyfini çıkartmak yerine.
Q7 ve Guti yi böyle birşey nasıl bastırır anlamıyorum,onlara yapılan karşılamalar,törenler sırf kendi paronayamız yüzünden nasıl unutulur?
Kusura bakmasınlar ama olayın bu noktaya gelmesinde haber1903'ün ve kullanıcılarının çok etkisi var.
Nedense hep kötü tarfından bakıyoruz,bir de şu açıdan düşünsek nasıl olur? Serdar Adalı Y.D çıkıp açıklama yapmadılar ve piyasada yoklar,nerede olduklarını bilen varmı? Bir röportajı varmı? Bir haberi varmı? Sizce bu kadar sessiz kalmaları Normal mi,taraftarı bu kadar mest etmişken.

Simurg

BEŞİKTAŞK

[KralKartal]

Serdar Adali Demiroren hangi transfer icin aciklama yapti ki, yalanlandi hepsi...

FORMA icin geri sayim olmaz, bu kadar basit, bunun savunalacak tarafi yok.

Robinho aylar sonra YALANLANDI, ki ondan once Mete Duren bile Robinho esprisi yapiyordu...

yani gundemi takip etmiyorsunuz sanirim, sadece foruma girip yazilanlar degilde, herturlu takip ederseniz anlarsiniz.

Haber1903 sitesinede cok nadir girerim , belirteyim

Ersin Develi

Adminim neden forma tanıtımı için geri sayım yapılmaz?

NoPasaran

Neden yapılmaz ?

Ben Sayayım

1- Forma üzerinden Beşiktaş arması taşıdığı için güzeldir. Abartılacak bir yanı yoktur. Forma kötüde olsa 3 gün muhabbeti olur 4.gün herkes unutur. Formaları kimse sabırsızlıkla beklemiyordu..

2- Herkes Robinhoyu bekliyordu ve bunu yönetim biliyordu..

3- Forma geri sayımı yapılacaksa neden "buğu" koydular. Sadece siyah formamız 10 Ağustosta kartalyuvalarında deseydi kim ne derdi..

4-İndexe hep önemli olaylar konur SİYAH FORMANIN BİZİM İÇİN NE ÖNEMİ VAR..

Sadece belli kesim taraftar istemiştir ve onlar için İNDEX konulması çok saçma..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: SingahLi - Ağustos 10, 2010, 18:35:30
Adminim neden forma tanıtımı için geri sayım yapılmaz?

Taraftar bu kadar heycanla transfer beklerken böyle bir geri sayım olursa herkezin transfer anlıcağını bile bile böyle aptal amatörce birşey yapılmaz.
Ayrıca merak ediyorum siz inanıyormusunuz forma için yapıldığına ? Transfer için yaptılar beceremediler ellerine yüzlerine bulaştırdılar transferi..
Bölünür senin için uykular!