Ana Menü

"Beşiktaş başka otobüs bulsun"

Başlatan Simurg, Ağustos 01, 2010, 08:55:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Aydın: "Sponsor ol dediler, adımızı yazmadılar. 3 yılda 720 bin lira harcadım, kulüpten 5 kuruş almadım."

BEŞİKTAŞ'ın eski yöneticisi Halim Aydın, söz savunmanın diyerek üç yıldır kulübün emrine verdiği otobüsü neden geri aldığını anlattı. Siyah beyazlı kulübün kendisine verdiği sponsorluk sözünü tutmadığı için araçlarını geri çektiğini açıklayan Aydın, 3 yıl boyunca tüm şubelerini bedava taşıdığı Beşiktaş için 720 bin TL masraf ettiğini kaydederek şunları söyledi:
"Beşiktaş'tan bana, "sponsor ol" dediler ama 3 yıl anlaşma yapmadılar. Basketbol, voleybol, atletizm, hentbol ve altyapı ile ilgili tüm branşlara otobüslerimi verdim. Her ay 20 bin TL harcadım. Masrafım 720 bin lirayı buldu. Tek kuruş almadım. Hem "sponsor ol" diyorlar, hem de gerekliliklerini yerine getirmiyorlar. Hiçbir yerde şirketimin adını kullanmıyorlar.

Çek Cumhuriyeti dönüşünde kulübün menajerlerinden Tuncay Yanık aradı ve otobüs istedi. Ben de kendisine yöneticilerin aramasını söyledim. Asbaşkan Fahrettin Curoğlu aradı. Kendisine sponsorluk şartlarının yerine getirilmediğini ve her branşa otobüs verdiğim halde hiçbir yerde adımın geçmediğini anlattım. Bana bir şey söyleyin, ona göre devam edeyim dedim. Kimse sesini çıkarmadı. Bu ne biçim iş. Ben de Plzen maçı sonrasında Beşiktaş'tan otobüslerimi çektim."

İsmail Er-Hürriyet

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

AsA

Bu ismail Er'in haberLerini okumam sevmem'de

[KralKartal]

Nerede 'bos'  haber var, orada Ismail AIR var
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi