Ana Menü

Referandum sonuçları açıklanıyor

Başlatan [KralKartal], Temmuz 24, 2010, 20:36:44

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

mını referandum anketi ıyıce parti propagandasına dönmuş ben bu forumu Besıktas forumu dıye sectım. 2006 kasımından berı de burdayım. basbakan ajan mı dıye ınsan dusunmuyor degıl dıye bır laf ettıgımde sıyaset yasak dıye bana yuklenıldı zamanında ama o basbakanın partısının propagandası serbest heralde  ???

her yazılan ıletıye nerdeyse sız aptal gıbısınızden cevaplar yazılıyor.sız sız dıye dıye gruplar yaratılıyor. kusura bakmayın ama ben bıktım, hergun propaganda nerdeyse. ya sıyasetı serbet bırakın yada kımse propaganda yapmasın....yazılacak BINLERCE sey var ama sıyaset olmasını ıstemedıgımden yazmıyorum.... Herkesın bellı bır Sabırı var.

Kalın saglıcakla ...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

12 eylülde oyunuz EVET mi HAYIR mi olacak?     
Evet      6 (17.6%)   
Hayir      25 (73.5%)   
Kararsizim..      3 (8.8%)

Anket sonuclari bunlardir.

12 Eylülde topic tekrar acilacaktir, forumun nabzi ile halkin nabzi bir mi görecegiz.
Oy veren, tartismaya katilan, ve seviyeyi koruyan arkadaslara tesekkürler.

Kilit.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

Open the topic :D

açılan türkiye geneli sonuçlara göre %63 evet %36 hayırmış

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Since 1903

Simurg

tüm kanallar veriyo ama ilk ntvde duydum :)
açıldıkça oran değişir tabi ama en az %56 evet bekleniyormuş

BEŞİKTAŞK

eyup1903

Simurg

BEŞİKTAŞK

Cem Goren

daha onceden bellı olan bı referandum ve son zamanlara dogru ıyıce partızanlasan bı durum. otobuste gıdıyorum herkesde referandum muhabbetı almıs basını gıdıyor ama kımsenın bı b.k bıldıgı yok.

bundan oncekılerde ıteledı tayyıp ıtelesın ıtelıycekse dıyenler, akp'nın dını kullanmasını yıyenler ve sırf dındar dıye akpye sey pardon evet'e oy verenler var.
hayır dıyenlere gelırsek onlarda akp evet dıyor dıye hayır dıyo. darbe karsıtı olan mhp bıle hayır dıyor. ve daha nıcelerı.

her neyse olan oldu dıyelım zaten bellıydı boyle olacagı. sandıkdan evet cıktı (daha saat 7 ama ben evet cıkacagını dusunuyorum) akp bı sonrakı secımıde garantıye aldı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eyup1903

Kesin olan bir şey var

EVET KAZANDI! :D :D :D :D

Simurg

bizim forum
hiç
ülke nabzı tadında değilmiş onu anladık ;D

BEŞİKTAŞK

Cem Goren

BAŞBAKAN ERDOĞAN'IN SANDIĞINDAN 'EVET'

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oyunu kullandığı sandıktan 156 'evet', 111 'hayır' oyu çıktı.

Başbakan Erdoğan'ın, eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile oyunu kullandığı Burhaniye İlköğretim Okulu'ndaki 2130 numaralı sandıkta, kayıtlı 395 seçmenden 275'i oy kullandı. Oy tasnifi sonucu 8 oy geçersiz sayılırken, 156 'evet', 111 'hayır' oyu çıktı.

BAHÇELİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin oy kullandığı sandıktan ''hayır'' sonucu çıktı.

Bahçeli'nin oy verdiği Anıttepe İlköğretim Okulu'ndaki 4329 numaralı sandıkta 285 seçmen oy kullandı. Sandıktan 225 ''hayır'', 57 ''evet'' sonucu çıktı. Bahçeli'nin oy kullandığı sandıkta 3 oy da geçersiz sayıldı.

ERBAKAN

Anayasa değişikliğine ilişkin referandumda, eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın oy kullandığı sandıktan ''hayır'' sonucu çıktı.

Erbakan'ın oy kullandığı Ömer Seyfettin Lisesi 4382 numaralı sandıkta, 413 seçmenden 265'i oy kullandı. 263 oyun geçerli sayıldığı sandıktan 194 ''hayır'', 69 ''evet'' oyu çıktı.

Erbakan'ın oy kullandığı sandıkta, kızı, oğlu ve damadının da seçmen oldukları, ancak oy kullanmaya gelmedikleri öğrenildi.

DEMİREL'İN SANDIĞINDAN 9 'EVET' ÇIKTI

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in oy kullandığı sandıktan 219 ''hayır'', 9 ''evet'' oyu çıktı.

Demirel oyunu, Çankaya'daki Teğmen Kalmaz İlköğretim Okulunda bulunan 2037 numaralı sandıkta kullanmıştı.

Demirel'in oy kullandığı sandıktan 219 ''hayır'' 9 ''evet'' oyu çıktı. Kullanılan 3 oy geçersiz sayıldı.

BEŞİR ATALAY'IN SANDIĞINDAN DA 'HAYIR' ÇIKTI

İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın oy kullandığı sandıktan 'hayır' oyu çıktı.

İçişleri Bakanı Atalay, Emek 8. Cadde'de bulunan Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu'nda 4209 nolu sandıkta oy kullandı. Yapılan sayımda sandıktan 61 'evet', 241 'hayır' oyu çıkarken, 2 oy geçersiz sayıldı.

BAYKAL VE KAMER GENÇ'İN SANDIĞINDAN "HAYIR"

Deniz Baykal'ın oy verdiği, Ayten-Şaban Diri İlköğretim Okulu'ndaki 4373 numaralı sandıkta 336 seçmen oy kullandı. Sandıktan 308 ''hayır'', 26 ''evet'' tercihi çıkarken, 2 oy geçersiz sayıldı.

Baykal ile birlikte aynı sandıkta, eşi Olcay Baykal ve CHP Milletvekili Kamer Genç de oy kullanmıştı.

ARINÇ

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın oy kullandığı 1002 nolu sandıktan ''evet'' oyu çoğunlukta çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Arınç'ın Manisa'da oyunu kullandığı Adakale Mahallesi Murat Germen İlköğretim Okulu'nda 1002 nolu sandıkta toplam 377 seçmenden 335'i oy kullandı.

Oylardan 175'i ''evet'', 159'u ''hayır'' çıkarken, 1 oy ise geçersiz sayıldı.

Kenan Evren'ın sandıgından ne cıktı acaba

NoPasaran

%56 evet çıkacak belli oldu..

Saygı duyalım..

Yarından itibaren daha özgürüz demekki
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Doğuya bak hepsi evet hemde %90 ama neden evet dediğini bile bilmiyorlar...
Since 1903

Simurg

bilinçlenmeden oy kullananlara başka gözle bakmakta fayda var

BEŞİKTAŞK

Cem Goren

Kenan Evren evet cıkarsa kafama sıkatımmı ne demıstı