Ana Menü

Referandum sonuçları açıklanıyor

Başlatan [KralKartal], Temmuz 24, 2010, 20:36:44

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Alıntı yapılan: çarşı here - Ağustos 07, 2010, 00:16:10
ya abilerim ablalarım ne referandummuş ya millet birbirine girdi başka konumu kalmadı bu konuda yorumu yasaklayıp herkes sadece ankete katılsa siyaset için birbirmizikrımak saçma ya!...

siyaset hayatın tam ORTA NOKTASIDIR. o sıyasete gore yasamın sekıllenır.

IKI FARKLI NOKTA OLACAK KI DOGRU NOKTA MUCADELESI OLACAK ORTA NOKTADA BULUSMAYA CALISILACAK.

yoksa bır taraf mutlu olur dıger taraf mutsuz sıkıntılar tavan yapar.

kalp kırma olmaz gergınlık olur ama hepımız aıleyız burda benım bıldıgım

ben keskınlı ıle 4 yıldır bu konuda tartıssamda abımdır saygımı bozmam kızarım bu konuda ama gecer
emınım onun ıcınde boledır :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 07, 2010, 00:19:39
Alıntı yapılan: çarşı here - Ağustos 07, 2010, 00:16:10
ya abilerim ablalarım ne referandummuş ya millet birbirine girdi başka konumu kalmadı bu konuda yorumu yasaklayıp herkes sadece ankete katılsa siyaset için birbirmizikrımak saçma ya!...

siyaset hayatın tam ORTA NOKTASIDIR. o sıyasete gore yasamın sekıllenır.

IKI FARKLI NOKTA OLACAK KI DOGRU NOKTA MUCADELESI OLACAK ORTA NOKTADA BULUSMAYA CALISILACAK.

yoksa bır taraf mutlu olur dıger taraf mutsuz sıkıntılar tavan yapar.

kalp kırma olmaz gergınlık olur ama hepımız aıleyız burda benım bıldıgım

ben keskınlı ıle 4 yıldır bu konuda tartıssamda abımdır saygımı bozmam kızarım bu konuda ama gecer
emınım onun ıcınde boledır :)
sen öyle diyorsan öyledir abi birbirmizi kırmıyoruz diyorsan tamam ben sadece pek sevmiyorum bu işleri pekte anlamıyorum o yüzden beşiktaşımıza yada diğerbölümlere yoğunlaşalım istedim ama tabiki siyasetide konuşalım birbirmizi kırmadan...:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

IL Capitano

Ahmet patron sana saygim sonsuz ama sende bize karsi sevginde kusursuz davranmaman gerekir. ne haliniz varsa görun, tartismayi bilmiyenlerle tartismam filan dev aynasi uslubu oluyor biraz. gecenin bu saati kimsenin kalbi kirilmasin.

tek bir sey söyliyecegim; su tartisilan baslikta senin yaninda kac kisi oldu bu bir ? sana karsi kac kisi oldu bu iki?
30 senedir(yanlis olabilir) Almanyada yasayan sen herseyi göruyorsun, biliyorsun ama , orada dogup,buyuyen,okuluna giden vede hergun cilesini ceken bu kadar insan Kör, hic bir sey bilmiyor....

buradada noktami koyuyorum...

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

K.D

şu ankete oy kullanamıyorumu eklesek:P:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

carsi52

Bende kararımı verdim Hayır dicem..
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ağustos 07, 2010, 00:24:57
Ahmet patron sana saygim sonsuz ama sende bize karsi sevginde kusursuz davranmaman gerekir. ne haliniz varsa görun, tartismayi bilmiyenlerle tartismam filan dev aynasi uslubu oluyor biraz. gecenin bu saati kimsenin kalbi kirilmasin.

tek bir sey söyliyecegim; su tartisilan baslikta senin yaninda kac kisi oldu bu bir ? sana karsi kac kisi oldu bu iki?
30 senedir(yanlis olabilir) Almanyada yasayan sen herseyi göruyorsun, biliyorsun ama , orada dogup,buyuyen,okuluna giden vede hergun cilesini ceken bu kadar insan Kör, hic bir sey bilmiyor....

buradada noktami koyuyorum...

saygin icin tesekkür ediyorum cem beni bilen bilir kendimi dev aynasinda görmem hic bi zaman
inanis ve yasama seklim olarak her zaman mütevaziligi secmisimdir,niyetim kimseyide kirmak degildir aksine benim inandigim savundugum degerlere
defalarca hakaret edildi ve edilmeye devam ediliyor.sen akp yi savun biz atatürkü savunalim demen bile kökünde bana hakarettir ama niyetinin böyle olmadigini düsünüyorum
benim kizdigim nokta icerikler yerine baska seylerin tartisilmasi.diyorumki akp yi secimde elstirirsiniz,bu baslik altinda anayasanin maddelerini elestirin
diyorsunki su forumda kac kisi yanimda oldu,cevabim hic kimse
diyorsunki forumda sana karsi kim oldu,herkes
ama burasi kesinlikle ölcü degildir,bunu daha öncedende yasadik,herkes biliyor buradakiler ya chp li yada mhop li
dolayisiyla benim fikrime destek cikilmasi zaten imkansiz
diyorsunki sen almanyada yasiyorsun,iskembeden atiyorsun sen ne bilirsin yada sen buradakilerden daha iyi bilemezsin
pekii buradan yola cikarsak %47 ile secilen bi partiye ne diyorsun?yoksa o %47 demi almanyada yasiyor
eger senin ölcün türkiyede yasayanlarsa zaten benim tezimi kabul etmis oluyorsun
ama benim ölcüm sadece görüklerim degil,olaylarein perde arkasina bakmaya calismaktir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

seni kirmak belkide bu forumda yapmak istedigim en son seylerden biridir patron, bunu zannedersem sende biliyorsun.
ayrica olaya maalesef sadece referandum olarak bakamiyoruz, bu cevrenin baskisi, medyanin baskisi, politik partilerin baskisindan dolayi, bu konuda haklisin.

bu yuzde 47lik oy oranida nasil oldu biliyorsun, yuzde 10luk baraj yuzunden, baska birsey degil, yuzde 28 oy orani suya dustu. arada kaynadi gitti. dusun yani, her dört 4 secmenden birinin oyu sayilmadi. dengesizlik var yani. yoksa yuzde 47e ulasmalari imkansizdi. akp halkini o kadar cok dusunuyorsa baraj oranini dusursun..

neyse patron surda birsey kalmadi 12 eylule.

keskinli

%47 oranini dogru,burada bi yanilgiya düsüyorsun
yani her 10 kisiden 5 i akp yi secmis
senin demek istedigin milletvekili dagilimi
milletvekili sayisi 275 civarinda olmasi gerekirken,baraj sayesinde  330 civarinda bi milletvekili sayisi var simdi
yani 50 milletvekili fazladan almis
bunun tek magduru ise btp veya dtp,simdiki ismi neyse iste :)
13 eylülde ülkemiz icin ne hayirlisi ise öyle uyanalim

IL Capitano

Alıntı Yap

Hava sıcaklığının zaman zaman 45 dereceye ulaştığı Gaziantep'te kenar semtlerde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı vatandaşlara kömür dağıtımına başladı.

Sıcak havaya rağmen dar gelirli yurttaşlar kömür alabilmek için mahalle muhtarlıklarının önünde uzun kuyruklar oluşturuyor. Gaziantep'in merkez ilçeleri Şahinbey ve Şehitkamil merkez ve köylerinde toplam 33 bin aileye kömür yardımı yapılacağı bildirildi. Uygulamayı 'Referandum rüşveti' olarak değerlendiren CHP ve MHP il başkanları tepki gösterdi.

Hurriyet

IL Capitano

keske antepte veya baska bir yerde bu uygulama 12 eylulden sonra yapilsaydi ama o zamanda yuzde 47ler, 50ler 60lar  imkansiz olacak.. kandirmayalim kendimizi.

iste halk cahil derken biz bunu kastediyoruz, alin kömuru, al makarnayi sonra bas eveti, bas oyu ye$ile. esit sartlarda yarismali herkes.

böyle haberleri okuyunca, hic referandumdan -Hayir cikicagini zannetmiyorum, parayi veren dudugu calar hesabi.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

hürriyetin kimin gazetesi oldugunu biliyoruz
o kisininde ak partyi kötülemek icin yalan yanlis haber yaptirdiginida biliyoruz
kimse kendini satmaz kolayca bu ülkede merak etmeyin,kömür verilse bile güzelce yakar sonra oyunu istedigine verir
sizin sandiginiz kadar cahil degil bu millet merak etmeyin
rahat olun

Simurg

Bugün melih gökçek kanal türkte idi.
Chpnin şuanki durumunu ve öncesini belgelerle konuştu.
Ve bu yırtık ayakkabı olayını bilmiyordum pes dedim...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Melih gökçek yiyorsa canlı yayına çıksın  :D

Ankaranın yüzkarası
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Canlı yayındaydı zaten.
Melih gökçeki günahım kadar sevmem
ama o uğur dündar o gün bitti benim için.
Kimse şimdi aksini iddaa etmesin
habercilik anlayışını batırmıştır.

Atrıca eğer varsa programın tekrarını izlemenizi öneririm.
Siyaset siyasetlikten çıkmış millet nerelere saldırcağını bilmiyor

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..