Ana Menü

Basketbolda şok!

Başlatan burak_bjk, Şubat 22, 2007, 12:45:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burak_bjk

Beşiktaş'ın ABD'li Jamel Thomas Beşiktaş'ı terk etti

Kartalhaber.com farkıyla... Jamel Thomas, kendisine verilen sözlerin tutulmadığını belirterek Beşiktaş'ı terk ettiğini açıkladı. Thomas, kartalhaber.com'a yaptığı açıklamada, "Bana verilen sözler tutulmadı. Uzun süreden bu yana bekliyoruz ama değişen hiç bir şey yok. son olarak yönetici Şeref Yalçın bizlere söz verdi. 'Paralarınız ödenmezse ben cebimden ödeyeceğim' dedi. İnsanın gözünün içine baka baka yalan söylüyorlar. Murat Didin çok iyi coach ve insan. Ama onun da elinde olmayan bazı şeyler var. Bu kadar yalan söylenen bir yerde daha fazla kalmam söz konusu olamazdı. Bana bugüne kadar büyük destek veren Beşiktaşlı taraftarlara teşekkür ederim" dedi.

Thomas'ın ayrılması büyük şok yaratırken siyah-beyazlı takımın bir diğer Amerikalısı Harvey'in de sakatlığını bahane ederek 4 günden bu yana antrenmanara çıkmaması dikkat çekti. Harvey'in de menajerlerini araayarak kendisine takım bulunmasını istediği öğrenildi. Gelişmeler kartalhaber.com'da.
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

alper_1903

iste ya bu yabancilarin tek sorunu para ne olabilirki zaten
bence ama haksiz degiller madem sözler veriliyo tutulmasi lazim
tabii bu haberin ne kadar dogru oldugu önümüzdeki günlerde belli olur
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

eRe

her gecen gun daha kotuye gıdıoruz olamaz ya.basketbola yatırım yapın barı.umutlandırıp utandırdınız sadece
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

burak_bjk

valla amin den sonra adam gibi bi yabancı gelmedi takıma..
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

alper_1903

oooofffff    ya el amin demeyin bana ya kulaklarimda halen cinliyo o atisi kullaninca AMIN!!!!!! sesi

bi de radtko varda vardi o da fenaa degildi zaten biz o sene en iyi senelerimizden birisini yasamistik
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

noumAyberk

Kötü olmuş amma
Haberin başına bakılırsa Kartalhaber farkı dio yani şuan hala yüzde 50 yalan olma şansı var

gözzde_bjk

bu haber dogruysa vay besıktasımın BASKETBOL SUBESINE(!)....
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Timurlenk

haber doğru jamel thomas'ın sözleşmesi fesh edildi

srdr

yakında cimbom gibi olacaz maddi açıdan az kaldı..
alay konusu yani... yazık be nereden nereye geldik...
beşiktAŞK - since 1903