Ana Menü

VE GUTİ RESMEN BEŞİKTAŞ'TA !

Başlatan NoPasaran, Temmuz 14, 2010, 23:23:30

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Logar kapağı ile Azizenin üstü örtülmüş olur ;D

Gerçi onların getireceği adam gyan belli artık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı Yapmarcanın son haberi arakadaşlar(çevrilmiş hali);
16 Temmuz 2010 , 23:45

Beşiktaş'ı istiyor ama..
Real Madrid'in İspanyol yıldızı Guti, Beşiktaş'a transfer olmak için istekli olduğunu ancak son kararı Madrid'in vereceğini söyledi..

Kariyerinin tamamında Real Madrid forması giyen ve Beşiktaş'la anlaştığı belirtilen Guti, İspanyol Marca gazetesine açıklamalar yaptı.

Guti, "Real Madrid'in oyuncusu olmaya devam ediyorum. Beşiktaş'tan ilginç bir teklif aldığım doğru ve doğrusunu söylemek gerekirse özellikle teknik direktörleri Bernd Schuster nedeniyle gitmek istediğim yer orası. Fakat daha biten bir şey yok. Real Madrid ile 25 Temmuz'da konuşmaya çalışacağım ve bundan sonrasını hep beraber göreceğiz" dedi.

Beşiktaş'tan gelen teklifin kendisini heyecanlandırdığını belirten 33 yaşındaki oyuncu, "Son sözü Real Madrid'in söyleyeceğini biliyorum çünkü sözleşmemin bitmesine 1 yıl daha var" diye konuştu.

İstanbul'a gitmesinin an meselesi olup olmadığı yönündeki bir soruya Guti, "Bu soruya cevap veremem çünkü bilmiyorum. Tek yapmak istediğim genel menajer Jorge Valdano ve başkan Perez ile konuşmak" yanıtını verdi.

Real Madrid'de kalıp kalmayacağını bilmediğini söyleyen yıldız oyuncu, "Konuşmamız gerekiyor. Teknik direktör Jose Mourinho, Jorge ve başkanla konuştuktan ve ne istediklerini öğrendikten sonra karar vereceğiz. Şu zamana kadar Mourinho ile konuşmadım" ifadelerini kullandı
not:bu adam gelmeyebilir kimse çok umutlanmasın sonra büyük hayal krıklığı yaşamayalım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Raul la birlikte gelseler İnönü de Başkanın sağında Guti solunda Raul o da zaten çok istiyor böyle olmasını :))
Since 1903

KeePSaKe

Guti nin bonservisi yok değil mi ?

Yoksa Raul mu ?
Since 1903

K.D

gutir madiridle anlaşıp bonservisini eline aldı ama raul heniz almadı bildiğim kadarıyla:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

BJK_Kübra

Ne Guti mi
   Yok Artık :D          pankart süperdi ya:)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Temmuz 17, 2010, 02:15:10
Guti nin bonservisi yok değil mi ?

Yoksa Raul mu ?

Gutinin bonservisi yok.
Raulu bilmiyorum.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Fanatik te 1 yıl daha var yazıyordu ama ben yok diye biliyorum...
Since 1903

carsi52

Pardon Gutinin bonservisi 1 yıl daha varmış devam ediyormuş.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Since 1903

Guti ORÇ.

jose gutiyi istemiyor guti gelecek.

mourinho da bize çalışıyor bunu farkettim :D

interde q7yi oynatmadı adam bize geldi
şimdide gutiyi istemiyor oda bize geliyor :D

K.D

Cem Goren

hala yok pıyasada. adam geldı dıyoruz herkese ama  gun gectıkce can sıkıyo cıkan haberler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

K.D

yok ya cem abi sadece prosüdür yüzünden herelde imzalamadan açıklamayamazlar canlı bağlantı yapan spor yazarlarından bi kaçı başkanla konuşmuş başkan ben imzalattım gelicek demiş ya gelir o zmn mete dürene bakmayalım q7 dede böle yapıytodu yok yabancı göndermemz lşazım falan gidiolar işte bursaya...

CR7

Guti daha bonservisini eline almadı. 26'sında en geç alacak ve gelip imzayı inönü'de atacak.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)