Ana Menü

Transferlere Muhalefet

Başlatan ilhan mansız_melis, Temmuz 14, 2010, 19:39:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Yönetimi'ni eleştiren Erdoğan, bu transferleri güzel kadınlardan esinlenilerek yapılan bir tabloya benzetti. Radyospor'da Aydın Cingöz ile Gündem Programı'na katılan Erdoğan "Guti ve Querasma yeni Del Bosqeu olurlar." dedi.

Beşiktaş'ın kadrosuna katılması an meselesi olan Guti ve daha önce imza attırdığı Querasma'nın takıma faydalı olmayacağını iddia eden Erdoğan, "Guti ve Qeresma'ya duacı olursak aldıkları parayı hak ederler. Bu iki transferinde Beşiktaş için hüsran olacağını ve Del Bosqeu olayında olduğu gibi Beşiktaş'ın zarar edeceğini düşünüyorum." dedi.

Yapılan transferleri eleştiren Erdoğan konu hakkında ilginç bir benzetme yaptı. Erdoğan, "Takımın iskeleti yokken, kimin gideceği belli değilken Guti ve Querasma rastgele alındı. Sadece isimlerin peşinden koşarak takım oluşturmaya çalışmak çok yanlış. Ben Beşiktaş'ın transferlerini bir tabloya benzetiyorum. Dünyanın en güzel dudaklı, kalçalı ve göğüslü kadınlarını bir araya getirip yaptığınız zaman Picasso tablosu ortaya çıkar. Beşiktaş'ta da durum bu." şeklinde konuştu.

TRANSFERLERDEN YÖNETİMİN HABERİ YOK

Yapılan transferlerden yönetim kurulunun haberdar olmadığını ifade eden Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti;

"Benim dönemimde yapılan transferler de yönetimden habersiz yapıldı. Bugün de yapılan transferleri bir çok yönetim kurulu üyesi bilmiyor, basından öğreniyorlar. Yapılan transferler hocalara bile sorulmadı. Beşiktaş'ta Hukuk İşlerinden sorumlu olduğum dönemde yapılan mukaveleler bile bana sorularak yapılmadı. Şimdi de aynı hatalar yapılmaya devam ediyor. Bu transferler Beşiktaş'a faydalı olamaz. Beşiktaş'ı iyi günler beklemiyor."

ŞeRefsiz kurtulamayacak mıyız biz senden.Ligde fenere,cimboma;şampiyon olunca da şu adama koyalım !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

AsA

MuhaLefet oLucam die ot'a b*k'a hersey'e Laf yetistirmeyin..! yazik'tir ayip'tir..

NoPasaran

Yillardır bu tiplere uyuz olurum..

Bizim forumdada var..

Beşiktaş Şampiyon olmasın diye bekliyorlar..

şaka gibi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

herkesin transferleri övmek zorunlulugumu var?
hic kimse elestiremeyecekmi?
hic kimse harcanan paralarin gelecegimizi baski altina alacagini sorgulama hakki yokmu?
ben bu sene harcanan paralar konusunda cok endiyseliyim acikcasi
inanilmaz rakamlar ödeniyor futbolculara
bi sezon futbolcularimiza ne kadar ödendiginden haberi olan varmi?
tahminen 100 milyon lira vardir herhalde
sonu nereye varacak bunun???
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Ya kime fazla ödendi Allah Aşkına..

Gutiye 2 seneliğine verieln 5 milyon euromu gözümüze batıyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Bu adam değil miydi kendi zamanında en çok zarar veren Beşiktaş'a.özellikle Ertuğrul SAĞLAM a

keskinli

bu takimda nobre bile 2 milyon euro kazaniyor
gerisini siz düsünün
yabanci sayisi ayyuka cikmis,ne olacagi belli degil
sonu iyi gelir insaallah

K.D

iyi gelicek inşallahta tüm beşiktaş taraftarı böyle karamsar gitmezse sonub iyi gelicek olumlu düşün takımına destyeğini ver al atkı formabileklik her neyse gidebiliyorsan maçlara git takımda yönetimde herşeyi yapıcak bu kadarda yapmayın ya!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

AsA

Yatirim yapmadan geLecek oLmaz, para harcamdan geLecek'te oLmaz. Eger para harcamiyarak basari bekLersek, Ligin ortaLArindan yukari cikamayiz, Bugun BarceLona'dan REaL madrid'e herkes borc'Lu ve miLyon doLLarLar harciyorLar basari icin. ARtik biraz daha atiLgan oLma zamani..

keskinli

basari icin illa cok para harcanmasi gerekmiyor,en güzel örnegide gecen sezon bursa gösterdi
real ve barca bambaska bi boyuttalar,karsilastirma yanlis olur
büyümek icin borclanma olabilir ama borclanmaninda bi hududu olmali
ayrica basari icin bi kulübün iflasini göze almakta yanlis

K.D

bu kulüp henüz iflas etmedi tamam hepimiz beşiktaşlıyız kulübümüzün zor durumda olmasını istemeyiz ama yönetimide bu kadar kötülemeylim onlarda bizden çok düşünüyorlardır heralde nasıl çıkarırız bu parayı diye ben böyle düşünüyorum bu adamaların işide sırf topçu almak değil yani bütün gün beşiktaşla yaşıyorlar!(yönetimci bir adam değilim zamanında demiröreni eleştirmişimdirde yerine göre yorum yazarım)

AsA

Bursa'nin yaptigi bir mucize idi ki ahmet abi kalben ve aklen sence kac sene sonra tekrarlanir bu basiri.?  bence uuuzzzuuunnn bir sure olmaz. ki Besiktas iLe bursa ayni degiLdir bir tutuLmamaLidir. barcaleno ve madrid birer ornektir ama avrupada basari istiyorsak maalesef bu basari deli ibo ile necip'le felan olmaz parayi harcayip gerekli oyunculari almaliyiz. para parayi ceker bak biz harciyalim parayi o para sonra bize basarilarin sayesinde geri gelir.

keskinli

harcama yaparken hudutlar bilinmezse sonu karanlik olur
her spor sever gibi bende takimimin basarisini isterim tabiiki
ama basari icin takimimin iflasa gitmesi riskini kabul edemem

AsA

Abi biz o para iLe futboLcu aLiyoruz ki, gidip bosa harcanmiyor, simdi Q7 iLe Guti sayesinde Besiktas'in marka ismi degerLendi. Avrupa arenasinda deger kazandi. BunLar bos LafLar gibi geLebiLir ama asLinda buyuk oLayLar.. Borsa'dan tutki uefa'da haberLere kadar hepsi asLinda Besiktas'a geLir sagLiyor. YanLis anLama ben seni sen beni tanirsin tek amacimiz takimimizin basarisi ve geLegidir. :D

K.D

tabi arkadaşlar burada tartışırız ama normalde hepimiz abi kardeşiz büyük ihtiamlle benden büyük ve abilerimsiniz bi saygısızlığım oldusa affet keskinli abi ama sadece kendi düşüncemi söyledim:D?