Ana Menü

Batuhan "Beşiktaş'a Ibrahimovic gelir herhalde"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 12, 2010, 00:31:48

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 12, 2010, 00:31:48
İnşaallah Beşiktaş başarılı olur. Beşiktaş çok daha iyileri gelir. Kısmet değilmiş oynamak." dedi.
hele bi durun yahu,cümlenin tümünü okumakta fayda var
görende batuhan hainlik etti sanar
vatan haini ilan edilecek bi sey yapmadi
beni begenmedilerse ibrahimovici getirsinler demis,ne var bunda?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Kullandığı cümlede bile dalga geçme var abi.

Beşiktaş 2 beden büyükmüş Batuhan'a.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Çarşı10-ur

senın gıbı terbıyesızlerrrr kendını dhaa bısı olmadan bısı zannedenlerrrrrrrrr gelmez batu rahat ol aslanımmmm bıze ılhan gıbı gol atıp aglayannnn  pascal gıbı terının son damlasına kadar mucadele edennnn tayfur gıbıııı durust terbıyelı adamlarrrr sergen gıbıııııııı sovmenler lazm
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

keskinli

sergenin orta parmaklarini,agiza alinmayacak küfürlerini unuttunuz cok cabucak
bu kadar vefasiz olmayin
her ufak seyde büyük kinler tutmayin

Kralkartal21

Ahmet abi NtvSpor'a verdiği röportajı , LigTv'ye verdiği röportajları görmedin herhalde ?

"Ben artık Beşiktaşa hafif gelirim, İbrahimoviç lazım Beşiktaşa"

- '' Beşiktaşın sadece ismi var onun dışında bir büyüklüğü yok, belki birazda maddi açıdan büyüklüğü vardır o kadar."

- ''Burda kamp çok zevkli, 13. gün oldu gün gibi, Beşiktaşın kampından 5. gün kaçmak istemiştim. ortam çok sıkıcıydı, takımda arkadaşlık hiç yoktu, herkes odasına kapanıyordu, yabancı oyuncu çoktu"
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

AsA

Yapmayin abi gozunuzu seveyim su cocugu savunmayin artik her ortom'da Besiktas'a b*k atiyor utanmadan..

IL Capitano

aynen her hafta Besiktasa b.k atiyor, kimsin sen ya?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Temmuz 15, 2010, 17:16:03
Ahmet abi NtvSpor'a verdiği röportajı , LigTv'ye verdiği röportajları görmedin herhalde ?

"Ben artık Beşiktaşa hafif gelirim, İbrahimoviç lazım Beşiktaşa"

- '' Beşiktaşın sadece ismi var onun dışında bir büyüklüğü yok, belki birazda maddi açıdan büyüklüğü vardır o kadar."

- ''Burda kamp çok zevkli, 13. gün oldu gün gibi, Beşiktaşın kampından 5. gün kaçmak istemiştim. ortam çok sıkıcıydı, takımda arkadaşlık hiç yoktu, herkes odasına kapanıyordu, yabancı oyuncu çoktu"

Her başı sıkıştığında Beşiktaş'lıyım ama daha gencim diyen adama bak.

keskinli

bu dediklerini gencligine ve yasadigi hayal kirikligina verin
bu söyledikleri ne kadar dogru ne kadar yanlis bilmiyorum ama böyle dese bile cok göremiyorum
besiktastan ayrilmak cok büyük hayal kirikligidir,anlayisli olmak gerek
yok anlayis göstermiyoruz diyorsaniz,bastaci edilen futbolculari bi daha gözdenm gecirin bence
kim ne demis kim ne etmis,kim ahlakli davranmis kim ahlaksizlik yapmis bi hatirlayin

ilhan mansız_melis

Hayal kırıklığı yaşıyor abi tamam eyvallah ama bunun nedeni de kendisi. O yüzden hiç boşuna gevelemesin.Haketmedi o kutsal formayı.

IL Capitano

Ahmet patron, anliyorum ondaki hayal kirikligini ama her haftada konusulmazki, hadi konustun bari Besiktasi agzina alma.

adam olmayacak bu Batuhan.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 15, 2010, 18:11:12
Hayal kırıklığı yaşıyor abi tamam eyvallah ama bunun nedeni de kendisi. O yüzden hiç boşuna gevelemesin.Haketmedi o kutsal formayı.

Nobreler,Uğur incemanlar haketti Batuhan haketmedi demi..
Bu çocuğun böyle olmasının sorumlusu senin gibi düşünenlerdir.
Bölünür senin için uykular!

AsA

bu cocuga vaktin'de herkes sahip cikti akiLLansin diye kiraLandi once sonra miLLi takim'da biLe kendine yer veriLDi BEsiktas'a geLdi gene aKiLLanmamis gene kiraLik feLAn git geL yasadi  kafasi basmadi akiLLanmadi daha ne yapaLim..? sen aLt yapidan ciktin en Besiktas'Li senin oLman gerekir yaptikLArina bak.. Bunun babasi annesi biLe cikip ogLum sus demiyorya herneyse.. bi Laf vardir insan 15 de ne ise 35 de de odur diye, ben bu cocuktan korkarim iLerde ne oLacakk

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 15, 2010, 18:25:15
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 15, 2010, 18:11:12

Nobreler,Uğur incemanlar haketti Batuhan haketmedi demi..
Bu çocuğun böyle olmasının sorumlusu senin gibi düşünenlerdir.

Nobre'ler,Uğur'lar çıkıp da salak salak konuşmadılar Batuhan gibi.Batuhan'ın akılsızlığının sebebi ben ve benim gibi düşünenlerse sana daha da bişey demiyorum.

Çıkıp adam gibi topunu oynasaydı şimdi Beşiktaş'taydı.Evet hala söylüyorum HAKETMEDİ Batuhan Beşiktaş'ı.Takımdan ayrılmış hala konuşuyor,hala lakayt tavırlar.

Bundan sonra bizden uzak olsun isterse gitsin Barça'da oynasın umrumda olmaz.Benim gözümde Batuhan hep aynıdır.Sen de körü körüne savunmayı bırak artık.

carsi52

Ne dediğini kendin biliyormusun ? Çıkıp topunu oynasaydı..Bu cümleyi nasıl kurabildin acaba merak ediyorum ?
Çıkıp oynasaydı şuanda hala Beşiktaşta olurdu forvet aramazdık sercanın onun bunun peşinde koşmazdık.
Çıkıp oynattılarmıda çıkıp oynasaydı diyorsun ? Çıkıp oynasatlardı oynamasaydı ve hala böyle şeyler yapmaya devam etseydi bu dediğiniz lafların aynısını bende söylerdim.Ama batuhan çıkıp oynatılmadı mustafa denizlinin kişisel fantazileri yüzünden.Çok zor birşey değil çıkıp oynatmak çık oyna dersin baktın oynayamıyor hala konuşuyor hadi güle güle dersin yada çık oyna dersin oynuyor ama laflarına dikkat etmiyor o zaman yakışmıyorsun bize der yollarsın ama sen hem oynatmayıp hemde yolluyorsan çıkıp oynasaydı diyemezsin.
Bölünür senin için uykular!