Ana Menü

7015 forma satıldı

Başlatan NoPasaran, Temmuz 08, 2010, 18:07:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş`ın yeni yıldızı Ricardo Quaresma`nın transferinin ardından taraftara sunulan yeni sezon formaları beklenen satış rakamının çok uzağında kaldı.

Taraftarların yoğun isteği nedeni ile beklentilerini yüksek tutan yönetim rakamlar ortaya çıkınca büyük hayal kırıklığı yaşadı. Haber1903`ün edindiği bilgiye göre şu ana dek Türkiye genelinde sadece 7015 beyaz forma satıldı.

Bu rakamın 5000 adetini yurt genelinde faliyet gösteren mağazaların toptan siparişlerinin olması ise durumu daha da ilginç bir hale getiriyor.

Yaklaşık 22 bin kişinin katıldığı Quaresma`nın imza töreninde İnönü Stadı`ndaki Kartal Yuvası Mağazası`nda 400 adet forma satılabilmişti. Bu mağazada bugüne dek ise sadece 2000 adet forma satıldı.

DİĞER FORMALAR ÖNÜMÜZDEKİ HAFTAYA KALDI

Bu arada Beşiktaş`ın yeni sezonda giyeceği diğer formaların ise önümüzdeki hafta tanıtılmasının planlandığı öğrenildi. Çubuklu formaların hazır olduğu ve siyah beyazlı ekibin 10 Temmuz`daki hazırlık maçında bu formaları giyeceği belirtildi. Forma tanıtım organizasyonunun Vikingur ile oynanacak Avrupa Ligi ön eleme maçının ardından yapılması planlanıyor. Konuyla ilgili karar Pazartesi günü gerçekleştirilecek yönetim kurulu toplantısında verilecek.

SÜRPRİZ FORMA GRİ YA DA KIRMIZI OLACAK

Beşiktaş`ın yeni sezonda üç değil dört ayrı forma giyeceği de kesinleşti. Beyaz formanın yanısıra siyah ve çubuklu formalar lansmana hazırlanıyor. Bu formalara ilave olarak taraftara sürpriz bir alternatif formanın hazırlandığı da ortaya çıktı. Alternatif formanın ya koyu gri ya da kırmızı olacağı öğrenildi.

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. HABER1903
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

umarım sürpriz forma şu 101. yıldaki akan forma gibi gri olur.
müthiş bir formaydı o :)
kaç tişört satılmış acaba bir de onu sorsun Haber1903!

pek gri değil ama ortası sayılır ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Diğer formalar da çıksın artar o satış

Ayrıca yönetim daha çok forma satmak istiyorsa indirsin fiyatları biraz 88 lira çok para yahu.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

AsA

FiyatLari dusursenLer satisLAr artar..!

CR7

Volkan abi 2 yıl önceki forma tanıtımında bir şey yazmış

"Öğrenci birisi haftalık 10 tl biriktirse 2 ayda alır."

gayet doğru..

ayrıca herkes diğer formaları bekliyor.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

Şimdilik iyi bir rakam,sezon başlasın iyice artacaktık

carsi52

Niye alayım ki şimdi forma ?
Daha diğer formalar çıkmamış sadece 1 tane çıkmış diğer formaları görmeden neden alayım yani ? Sen çıkartmazsan formaları bu kadar az satış yaparsın..Yeni formalar çıksın daha fazla satış olur.
Bölünür senin için uykular!