Ana Menü

"Sahada Herşeyimi Vereceğim"

Başlatan pAscAliAnUmut, Haziran 29, 2010, 16:15:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Beşiktaş`ın genç yıldızı Necip Uysal Avusturya kampında Haber1903`ün sorularını yanıtladı.

Kampın iyi başladığını söyleyen Necip, `Kampta her şey çok güzel. Çok olumlu bir hava var. Hepimiz hırsla çalışıyoruz. Umuyorum bu kamp benim için hayırlı geçer ve formayı kapmam için hocaya kendimi kabul ettirebilirim. Beşiktaş bana dört yıllık yeni sözleşme önerdi. Bu beni çok mutlu etti. Sözleşme teklifini hiç düşünmeden kabul ettim. Umuyorum bu dört yılda Beşiktaş`ta önemli işler yaparım. Yeni sezon için çok umutluyum. Kendimi Beşiktaş kadrosunda oynamak için hazır hissediyorum. Görev verilirse takımımın başarısı için elimden ne geliyorsa yapacağım. Tabii bu kararı hocamız verecektir. Ben de onun vereceği karara saygılı olacağım. Schuster yönetiminde çok başarılı olacağımızı düşünüyorum. Kadromuzu önemli yıldızlarla takviye ettik. Özellikle dünya yıldızı Quaresma`nın transferi takıma çok büyük katkı sağlayacaktır. O gerçekten büyük bir futbolcu. Antrenmanlarda onu izlemek bile büyük zevk. Yeni sezonda taraftarlarımızı ayağa kaldıracağına ve coşturacağına eminim." ifadelerini kullandı.

- HABER1903 -

Bu sene Necip'in senesi olacak demedi demeyin  ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

Bu sene necip oynayabilir ama kesinlikle nihat'ın senesi olacak bu sene
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

isi zor ama imkansiz degil bu sene basarili olabilmek icin kafasini sadece futbola vermeli
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

futbolcular ilk 11 için rekabete giricek buda onlarda hırs yapıcak adam gibi çalışıcaklar o formayı giydiklerinde de fırtına gibi esicekler
bu seneden acayip bir şekilde umutluyum
üzülmek istemiyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Ersin Develi

Bu sezona dair içimde çok güzel duygular var,bence sadece Türkiye de değil Avrupada da ses getireceğiz,takım içindeki rekabet çok güzel

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: SingahLi - Haziran 29, 2010, 20:22:46
Bu sezona dair içimde çok güzel duygular var,bence sadece Türkiye de değil Avrupada da ses getireceğiz,takım içindeki rekabet çok güzel

Katılıyorum.

Necip'ten de bu sene  çok şeyler bekliyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

Necip çok çalışırsa bu takımın değişmezi olur..

carsi52

2 sezon oyna burda oynar sonra avrupaya gider bizi gururlandırırsın inşaallah.
Bölünür senin için uykular!