Ana Menü

Zapoyu bir de ben göreyim

Başlatan CR7, Haziran 27, 2010, 11:27:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Karabükspor, Zapotocny'yi istedi, Beşiktaş kabul etmedi. Teknik Direktör Schuster'in, "Benden önce göndermeyi düşünmüş olabilirsiniz ama bu futbolcuyu bir hafta izlemek istiyorum" dediği öğrenildi
Karabükspor, Zapotocny'yi istedi, 12 yabancı kontenjanını önümüzdeki günlerde azaltmayı planlayan Beşiktaş Yönetimi ise bir hafta süre istedi. Bu futbolcunun gidişine, şimdilik Teknik Direktör Zapotocny'nin karşı çıktığı vurgulandı.
Alman hocanın, Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'ya, "Benden önce Tomas Zapotocny'i göndermeyi düşünmüş olabilirsiniz ama bu futbolcuyu bir hafta izlemek istiyorum. Rodrigo Tello ve Filip Holosko'yu da daha önceden biliyorum ama onları da seyretmek isterim. Şimdilik gelen teklifleri dondurun. Bu takımdaki yabancılardan kimin gideceği henüz net değil. Daha başka isimlerle de yollarımızı ayırabiliriz" diye görüş bildirdiği öğrenildi.
'Daha sonra görüşelim'
Kiralık oyuncuları bile izlemek isteyen Schuster'in bu isteğinden dolayı Adalı'nın, Karabükspor'a, "Daha sonra görüşelim. Teklifinizi ciddiyetle karşılıyoruz. Bir hafta içerisinde size kararımızı bildireceğiz" yanıtını verdiği bildirildi.
Öte yandan Beşiktaş'ın, Robinho ile yaptığı görüşmelerde ciddi adımlar attığı yönündeki haberlere de değinen Adalı, "Her yurt dışına çıkışımız transfer seyahati olarak algılanmasın. Taraftarımız şunu bilsin ki, 12 tane yabancımız varken ciddi adımlar atmamız biraz yanlış olur. Bir hafta sonra Schuster'in vereceği rapor doğrultusunda transferde ciddi hareketlilikler olabilir" diye konuştu.
Milliyet
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Geçen sezon Bursaspor`da kiralık olarak oynayan Tomas Zapotoncy, "Bir şans buldum, değerlendireceğim" yorumunu yaptı

Beşiktaş`ın geçtiğimiz sezon Bursaspor`a kiraladığı Tomas Zapotocny, yeni  sezon çalışmalarını siyah-beyazlı takımla birlikte yapıyor. Beşiktaş`taki geleceği soru işareti olan Çek oyuncu  dünkü antrenman öncesinde, "Şu an sadece bekliyorum. Ne olacağı konusunda bir fikrim yok, benim işim futbol oynamak" diye konuştu.

Şu ana kadar kendisiyle ilgili net bir kararın verilmediğini ifade eden Zapotocny şöyle devam etti: "Önümüzdeki günlerde işimi nerede devam ettireceğim belli olur. Gidip gitmemek benim elimde. Tabii ki kalmak istiyorum. Bana yeni bir şans verildi ve bu şansı kullanacağım. Belki de hocamız Schuster`in gözüne girebilirim."

Fotomaç
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Aman hocam yolla gitsin Bursaspor'una.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Görülcek bir şeyi yok ama hoca bu tabi tüm futbolcuları tanımak istiyor...
Since 1903