Ana Menü

11 Şehit daha ! Yeter !

Başlatan NoPasaran, Haziran 19, 2010, 11:41:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Alıntı yapılan: +18 ! - Haziran 23, 2010, 17:05:07
Sanırım Milliyet'in TL'ye geçtiğimizden haberi yok..

Neyse ben inanmıyorum..

Eski haber eskiiiii
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

kimse kimseye akil vermiyor,herkes fikrini yaziyor
asiri milliyetcilikle hic bi yere varilmaz,intikam hisleriyle ancak kendi küpünüze zarar verirsiniz.
öfkeyle kalkar zararla oturursunuz.
herkes annesini sever ama baskalarinin annesinede saygi duyarsiniz demi?
iste milliyetcilik burayi gecmeyecek.
en büyük benim benden baskalarinin yasama hakki olamaz diyen bi milliyetcilik fasistliktir.
artik bu konuya yazmaktan usandim.bir daha anlasildiki baska düsünenler ezilmeye calisiliyor,benim fikrimden olmayan karsi cephedir
diye cepheler ayriliyor.baska düsünenler hemen vatan haini damgasi yiyor.
terörün oyununa gelip kardes kardesi kirmasin,ortam gerilmesin,ic savas cikmasin.dogusuda batisida gelissin.
kürdüde türküde cerkezi lazida bu bülkede beraberce yasamak zorunda oldugumuzu unutulmasin
terörizmin care olmadigi anlatilsin,terörizmle gerektigi gibi mücadele edilsin,kan üzerinden siyaset yapilmasin.
bütün dilegim budur.
halkim doysunda ben ac kalayim diyordu ozanin biri aynen öyle diyorum,ülkem mutlu olsunda mutsuz olan tek ben olayim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Alıntı yapılan: Cem Baba - Haziran 23, 2010, 17:50:14
TC vatandasi olupta bayragina sahip cikan , vatanina ihanet etmeyen kürdü, ermenisi, arabi, lazi, cerkezi vs vs benim Kardesimdir.
Halklarin kardesligi bozulmasin..

eger bu fasistlikse söyleyecek hic birseyim yok artik.. kendimizi anlatamimisiz bu kadar yildir. bu da son ileti.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Since 1903

keskinli

Alıntı yapılan: Cem Baba - Haziran 23, 2010, 22:51:44
Alıntı yapılan: Cem Baba - Haziran 23, 2010, 17:50:14
TC vatandasi olupta bayragina sahip cikan , vatanina ihanet etmeyen kürdü, ermenisi, arabi, lazi, cerkezi vs vs benim Kardesimdir.
Halklarin kardesligi bozulmasin..
eger bu fasistlikse söyleyecek hic birseyim yok artik.. kendimizi anlatamimisiz bu kadar yildir. bu da son ileti.
ortaya atilmisti bi lafti cem,senin alinmana gerek yok,o cümlede fasistligi anlatmaya calistim
kimseye fasist demedim,milliyetciligin hududu asilirsa fasistlik olur dedim.
ayrica birine kizarak forumu birakmak yanlis bi yaklasim olur

ilhan mansız_melis

Burada da askeri servisler bir sürü polis eşliğinde gidiyor.

Her yer asker dolu.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

İyide ahmet abi biz mi savaş açıyoruz kan döküyoruz sizi istemiyoruz ulan ! Diye ?
Bölünür senin için uykular!

keskinli

yanlis anlasilma buradan basliyor,savunulan savasasanlar degil,bebek katilleri degil
terörizmle masaya oturulmaz,konusulmaz anladigi dilden cevap verilir.gerekirse topyekün kuzey iraktaki
tüm kamplarina girilir yerle bir edilir.
ama sorun bu degil
bu is nereye kadar gidecek?asker vuracak,onlar yeniden adam bulup daga cikaracaklar
kisir döngü 30 yila yakin böyle gidiyor
dogunun halkini yanimiza almadan,pkk köpeklerinin insan kaynagini kurutmadan bu döngü bitmez.

Simurg

çözüm şudur ilk meclisten başayacaksın temizlemeye kimsenin güvendiği bir şey olmayacak

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 25, 2010, 10:22:11

dogunun halkini yanimiza almadan,pkk köpeklerinin insan kaynagini kurutmadan bu döngü bitmez.

:ok
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

Askerler terörist sanarak köylüleri vurdu!
2 köylü hayatını kaybetti, 1 köylü yaralandı!
Hatay'ın Hassa ilçesinde güvenlik güçlerinin, kekik toplayan köylüleri terörist zannederek ateş açması sonucu 2 köylü öldü, 1 köylü yaralandı.

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, yaptığı açıklamada, Hassa ilçesinin Dedemli köyü Şekerim Deresi mevkisinde terör örgütü üyelerine karşı konuşlanan güvenlik güçlerinin kekik toplayan köylüleri, terörist sanarak ateş açtığını söyledi.

Lekesiz, köylülerden Ali Dalmış ile Mustafa Fil'in olay yerinde öldüğünü, yaralanan Mehmet Sak'ın Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alındığını belirterek, ''Olaylardan dolayı çok üzgünüz ve müteessiriz'' dedi.

Yaralı köylüyü hastanede ziyaret edeceklerini belirten Lekesiz, daha sonra da İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Vedat Çolak ve Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ile Hassa'ya gideceklerini belirtti.
nasil böyle affedilmez bi hata yapabilirler??

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Hatay bu olayla çalkalanıyor..

Orduyu sorgulamak lazım.

Banucan

evet askerin daha dikkatli olması lazım
ama bide şu açıdan düşünün otların arasında eğilmiş üç adam (kim düşünür ki kekik topladıklarını)
ilk bakışta pusuya yatmış pkklı gibi durmuyor  mu?
tabiki kötü bi olay ama bence orda yaşayan halkında biraz daha dikkatli olması gerekiyor
direk askere yüklenilmemeli orda olan askerlerin psikolofilerini düşünmek lazım tabi bu benim fikrim
FEDA

+18 !

O zaman otlarla dolu bir yerde cüzdanınız yere düşerse bırakın,almayın çünkü her an ölebilirsiniz.