Ana Menü

11 Şehit daha ! Yeter !

Başlatan NoPasaran, Haziran 19, 2010, 11:41:09

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

basimiz sagolsun
Allahtan sehitlere rahmet,geride kalanlara sabir diliyorum
daha sert cevap vermek gerek artik teröre ve teröristlere,gerekirse tüm kamplarina girerek dagitmak gerek ama sorun bununlada bitmeyecek.
sorunu ancak siysetle bitirebiliriz,bu siyasetin adida güneydogudaki halkin destegini kesmektir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

son 3 ayda 54 şehit !

Açılımdan bu yana 128 şehit !

Yeter !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Elazığ'da karakola baskın yapılmış 1 şehit daha !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Delirdik

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 19, 2010, 22:50:52
basimiz sagolsun
Allahtan sehitlere rahmet,geride kalanlara sabir diliyorum
daha sert cevap vermek gerek artik teröre ve teröristlere,gerekirse tüm kamplarina girerek dagitmak gerek ama sorun bununlada bitmeyecek.
sorunu ancak siysetle bitirebiliriz,bu siyasetin adida güneydogudaki halkin destegini kesmektir

Çözüm kesinlikle Siyasettedir. Dağa asker göndermek elbette gerekli ama kesinlikle çözüm değil
Biz onları öldürdükçe çıkartıyorlar işte karşımıza yıllardır bu böyle

bide arkadaş ayrılıkçı kürtleride anlayamıyorum. Sanıyorlar mı ki kürdistan kurulduğunda özgürce yaşayabilcekler
Baksınlar ıraka afganistana hangisi özgür kalabilmiş. Güçlü bir Türkiyeye onlarında ihtiyacı var görebilseler keşke bunu
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Cem Goren

Mılletımızın Bası Sagolsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

Hani bAzen RTE ajan mi filan diye dusunmuyor degilim, ulkenin basina bunlar geldi geleli ulkede ic huzur diye birsey kalmadi. Turk mali hersey satildi , garip yani.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

bu işin çözümü falan yok pkk taşaronluğu ile türkiyeyi yıpratma çabası hiç bir zaman bitmez palavra anlatılanların hepsi
millet yoksınır ötesine giriyomuş bilmem ne 10 tane şehit bitane hain öldürülüyor
yok öyle bi dava...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

Alıntı yapılan: Cem Baba - Haziran 20, 2010, 15:04:39
Hani bAzen RTE ajan mi filan diye dusunmuyor degilim, ulkenin basina bunlar geldi geleli ulkede ic huzur diye birsey kalmadi. Turk mali hersey satildi , garip yani.
cem insanlara hakaret ederek hic bi sey kazanamazsin
siyasi görüsünü savunurken baska düsünenleri incitebileceginide düsün.
bu olay hepimizi üzmüstür ama üzüntümüz bize hakaret hakki vermez
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eyup1903

acaba israil le yaşanan olaylardan sonra böyle üst üste yaşanan şehit haberlerinin bi alakası var mıdır diye düşünüyorum. bunlar mossad ın işi arkadaşlar kimseye leke atmayın. belli ki hepsi israil in oyunu

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

birine ajan demek hakaret etmekse ,birine ajan demek siyasete giriyorsa, birine ajan demek baska turlu dusunenleri incitiyorsa özur dilerim.

eyup1903

olaya bi de şöyle bakalım neden acemi askerleri doğu ya gönderiyorlar elinde bütün teknolojik malzemeler var bunları sen neden askerlerine kullandırmıyorsun ayrıca orada görev yapıpta pkk ile iş birliği yapan onlarca üst rütbeli askerler var sen önce kendi içindeki pislikleri temizlemeden dağdakileri temizleyemezsin

volkanın dediğine katılıyorum ancak genel kurmay başkanı görevden alınırsa bu kanın birazda olsa dineceğini umuyorum.

ayrıca israil ide unutmamak lazım bu işin içinde onlarda var.

IL Capitano

öyle seyler varki duydugumuz Eyup inanamazsin, ust rutbeli askerleri birak en guvendigin, herseyden haberi olan teskilatimizin hangi paralari nasil paylastiklari filan... neyse cok acmiyalim. sitemizin basina bir sey gelmesin.. :)

eyup1903

işte bende onu demek istiyorum sen onları temizlemeden dağdakileri hiç temizleyemezsin

NoPasaran

45-50 günde 50 kişi ölüyor..

Ne Başbakan sorunu kabul ediyor
Ne Genel Kurmay
Ne M.Savunma Bakanı
Ne İstihbarat

Arkadaş bu işte bir sorun yokmu ?

Başlarım siyasetine artık. Erdoğanı konuşunca siyaset oluyormuş. Ne siyaseti yahu..Başbakan o

Beşiktaş kötü gidince heömen DEmirörenin karakterine laf atıyoruz bir sorun olmuyor..Başbakana söyleyince kızıyorlar..

BUNUN HESABINI BİRİSİ VERSİN. ÖYLE KÖŞKLERDE OTURMALARLA BU İŞLER OLMUYOR..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net