Ana Menü

Yeni Sezonun Birinci,İkinci ve Üçüncü Forması..!!

Başlatan Ersin Develi, Haziran 18, 2010, 21:36:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş'ın 2010-2011 yeni sezon formaları yarın satışa çıkacak.
Beşiktaş'ın siyah forması yarın Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkarılacak. Uzun süredir beklenen siyah formalar, yarın saat 10.00'dan itibaren satılacak.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, taraftarların uzun süredir merakla beklediği siyah formanın, yarın Kartal Yuvası mağazalarındaki yerini alacağı bildirildi.

Bu yıl taraftarların büyük beğenisini kazanan beyaz ve çubuklu formaların ardından uzun süredir beklenen siyah formalar, yarın saat 10.00'dan itibaren  satılacak.

Kulüpten yapılan açıklamada, ''Beşiktaş tarihinde çok büyük anlamı olan siyah formaların son modeli için bütün Beşiktaşlıları mağazalarımıza bekliyoruz'' denildi

10 Ağustos'ta saat 10'da yok yok geliyor bir 10 numara    :ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Beşiktaşımızın üçüncü forması da çıktı.Siyah formayı çok bekledik ama beklediğimize de değdi..Artık Gri formayı bekliyoruz :)

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Ersin Develi

Simurg

tamamdı gördüm ben açıkçası çok beğenmedim formayı ama siyah forma değişiklik olup alınabilir.
Beyaz forma alıcam galiba

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Siyah forma buraya gelirse birde onu denicem.

Şuan çubuklu elendi Beyazı alıyorum bu şartlarla ama yinede siyah nasıl duruyor üstümde bakmam lazım..
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

kışa dogru 4.forma cıkar. o forma kırmızı olursa onu alırım. kırmızı olmassa taraftar forması cıkcak onu alırım.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

denızlıde bulabılsem alacam ama ne zaman gıtsem kalmadı!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 10, 2010, 12:47:38
kışa dogru 4.forma cıkar. o forma kırmızı olursa onu alırım. kırmızı olmassa taraftar forması cıkcak onu alırım.

4.cü formanın gri çıkacağı kesinleşmişti. Vazgeçip kırmızı yapacaklarını sanmam.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 10, 2010, 19:48:05
Formalarımızda neden Ay Yıldız yok ?

Ben ona çok dikkat ediyordum ve sadece Beşitaşta vardı Ay Yıldız ve onunla çok övünüyordum,Geçen yıl Kasımpaşa da da vardı.
Bu sene Nedense bizde yok,şuana kadar gördüklerimde Bursa ve Trabzon da var Ay Yıldız

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !