Ana Menü

#7 Ricardo Quaresma

Başlatan Simurg, Haziran 13, 2010, 16:05:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Ya bi şekilde bu adamı gönderecektin, yada gönderemiyorsan yararlanmaya bakacaktın ..

Ama 2sinide yapamadılar, bu Quaresma sürecinde yönetim ne yazık ki sınıfta kalmıştır .. Durduk yere 3.75 milyon euro şu dönemde ayıptır, günahtır .

Sonra feda feda diyip taraftarı keriz yerine koyuyorsunuz yanlış işler ..

Mesele Quaresma değil, yani burda isim önemli değil izlenen politika yanlış ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

takımda kımsenın quaresmayı ıstemedıgı soylenıyor.gecen senede mac ıcınde herkes sıtemkar oluyordu quaresmadan.eger quaresma 2.5 a ınmıyorsa dıger oyuncuların dıyeceklerı bellı o varsa bızde kosmayız oynamayız napıyorda hakedıyor.takımın dengesını bozacagını bıle bıle bır hata yapıyoruz.quaresmayı tum takımdan ustun goruyoruz.bu da herseyı mahveder.evet sampıyonluk ıddıamız yok ancak goz gore gore de herkesı mahvetmeye gerek yok.zaten quaresma gelsede sampıyon olamayacagımız bellı.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

Kim istemiyormuş ki takımda ? Takımın yarısı Quaresma ile 5 dk bile geçirmedi
İstemeyen Toraman
Yönetim bizi aptal yerine koymaya devam ediyor,etsin

eRe

fernandes almeıda sıvok toraman ve bence gecen yılın neredeyse tamamı.sence hangısı ıster kı zaten.ernst bıle kafaları yemıyormuydu?
www.erdemeksi.com

Ersin Develi

Erdem bu kanıya nasıl vardın çok merak ediyorum
Hadi herkesi anlarım da Almeida mümkün değil
Ben olsam isterim eğer yeteneklerin ondan kısıtlıysa ağzımı bile açmam :)
Ernst'in Quaresma önündeyken pas vermediğinide şahit olduk.

ilhan mansız_melis

Bütün yük Fernandes'in omuzlarında.

Daha ne kadar devam edebilir bilemiyorum.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

6 da 2 yaparak devam edebiliriz :D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Ekim 03, 2012, 16:37:42
Kim istemiyormuş ki takımda ? Takımın yarısı Quaresma ile 5 dk bile geçirmedi
İstemeyen Toraman
Yönetim bizi aptal yerine koymaya devam ediyor,etsin

Cok dogru.S.Aybaba tamamen başka yerlerden duydukları ile Quaresma'ya tavır almış durumda.

Hiç yüz yüze görüşmedim diyor,Arkasından takım arkadaşlarına ve hocasına yukarıdan bakan bir tip diyor!

S.Aybaba Toraman'ın ağzıyla iş yapıyor.Ki o Toraman İ.Üzülmez gibi bir adamı 2 defa çıldırtma noktasına getirmiş bir şahsiyet.Karakteri tartışılır.

Yazık gerçekten.

eRe

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Ekim 03, 2012, 18:30:46
Erdem bu kanıya nasıl vardın çok merak ediyorum
Hadi herkesi anlarım da Almeida mümkün değil
Ben olsam isterim eğer yeteneklerin ondan kısıtlıysa ağzımı bile açmam :)
Ernst'in Quaresma önündeyken pas vermediğinide şahit olduk.

sadece benım durduk yere fıkrım degıl en basından berı bır para sorunu var bu sorun quaresma 3 e ınerse de degısmeyecek neden cunku fernandes almeıda dan fazla alınmasını ıstemıyorlar.bunun sebebı tamamen fernandes almeıda nın ıstegı veya sıtemı dogrultusundadır.yoksa fernandesle para konusunda nıye kıyaslansın?

ernst konusunda da sadece ernst degıl bır sure sonra tum takımın quaresmaya zorda kalmadıkca pas atmak ıstemedıgını gorduk tek tek
www.erdemeksi.com

Cem Goren

şu adamı ya yollayın yada oynatın artık oturduğu yerden sırf düz koşu yaptığı için 375.000 euro alıyor bu adam benim içim acıyor arkadaş.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

Tamer Kıran'ın "Quaresma artık dönmeli" dediği haberleri dolanmaya başladı. Samet hocayla görüşüp takıma almasını rica edecekmiş.

ERHUN

Tamer Kıran dün Quaresma artık dönemli demişti.

Samey Aybaba az önce yönetimin Quaresma'yla anlaştığını açıkladı.

Milli takım arasında yapılacak Antalya kampına götürülecek. Bugün ülkesine gitmiş, geri çağrıldı. Çarşamba günü takım Antalya'ya hareket ediyor.

Hakkında hâlâ aynı şeyleri düşünüyorum, inşallah yanıltır beni.
Son olarak, bu hamle olmadı yönetim. Ya hiç kadro dışında bırakmayacaktınız, milleti birbirine düşürmeyecektiniz yada aldığınız kararın sonuna kadar arkasında duracaktınız.

NoPasaran

Basında çıkan "Quaresma, Marsilya ile anlaştı" haberlerinin ardından konu ile ilgili ulaştığımız Ricardo Quaresma'nın menejeri Ahmet Bulut, Kartalbakisi.com'a açıklamalarda bulundu.

Bulut, Kartalbakisi.com'a yaptığı açıklamada;

"Şu an kimse ile görüşmemiz olmadı. Quaresma'nın durumu aynı şekilde devam ediyor. Halen Beşiktaş'ın sözleşmeli futbolcusu. Marsilya Kulübü ile görüşmemiz olmadı. " şeklinde konuştu.
Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

NTV Spor'un son dakika bandıyla verdiği habere göre; Ricaro Quaresma, Portekiz Ligi takımlarından Porto ile anlaştı.

Sezon sonuna kadarki alacakları karşılığında Beşiktaş, Portekizli futbolcunun sözleşmesini feshedecek.
www.erdemeksi.com

ilhan mansız_melis

Hayırlı olsun Quaresma için.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.