Ana Menü

#7 Ricardo Quaresma

Başlatan Simurg, Haziran 13, 2010, 16:05:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Seni, anlatabilmek seni.
İyi çocuklara, kahramanlara.
Seni anlatabilmek seni,
Halden bilmeze,Kahpe yalana

Yitirmiş tılsımını ilk sevmelerin,
Yitirmiş öpücükleri,
Payı yok, apansız inen akşamlardan,
Bir kadeh, bir cıgara, dalıp gidene,
Seni anlatabilsem seni...
Yokluğun, Cehennemin öbür adıdır

erdibatmaz

kaçırdığı gole ne demeli? bi kere çekiyorsun önünü boşaltıyorsun vursana kardeşim. gidip ikinci kez çekti ve pozisyonu berbat etti. BEŞİKTAŞ gol kaçırıyor BEŞİKTAŞ. ayık olsun. kaldı ki bunu çalımlarda da yapıyor. aç ortanı vursun içerdekiler. basit oynasa çok daha fazla pozisyon yakalarız. siz benim bu adama yeteneksiz dediğimi falan mı sanıyorsunuz?
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Alıntı yapılan: erdibatmaz - Ekim 31, 2011, 15:31:13
kaçırdığı gole ne demeli? bi kere çekiyorsun önünü boşaltıyorsun vursana kardeşim. gidip ikinci kez çekti ve pozisyonu berbat etti. BEŞİKTAŞ gol kaçırıyor BEŞİKTAŞ. ayık olsun. kaldı ki bunu çalımlarda da yapıyor. aç ortanı vursun içerdekiler. basit oynasa çok daha fazla pozisyon yakalarız. siz benim bu adama yeteneksiz dediğimi falan mı sanıyorsunuz?
koçum bu adam senin dediklerini zaten yapsa şu an Beşiktaş'ta oynamazdı.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

o zaman quaresma taraftara şunu demiş oluyor. ben istediğim gibi şeyimin dikine oynarım. beğenmiyorsan gel sen oyna.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Ya erdi tamam. sana laf anlatarak kendimi yoramayacağım zira atomu parçalasam daha kolay olurdu.

ERHUN

Quaresma şuan çok gözüme batmıyor. Ama Quaresma'dan bir tane daha aynı anda sahada hiç çekilmiyor. Quaresma gibi adam oynayacaksa diğerleri Hilbert tipinde Ernst tipinde olmalı. Yada Simao tipinde olmalı. Fernandes-Quaresma ikilisi aynı anda sahada olmuyor, çekilmiyor.

Evet her an bir şey yapabilecek bir futbolcu, çok kötü oynadığı maçta son dakikada asistini yaptı ama o golden sonra Quaresma diye bağırmalarını doğru bulmuyorum. Bu kadar pohpohlamamamız lazım bu adamı. Zaten fazlasıyla havalı. Dahada pohpohlayınca aşırı kalkıyor hiç çekilmiyor. Sapıtıyor sahada.

El Maestro

Tek birşey yazıcam ve çok net ..

Şu ana kadar ligte 9 maç yaptık,

Örnek veriyorum bu 9 maçta 250 kere çalım girişiminde bulunduysa 200ünde geçemedi ..

Bunu kabul edemiyecek kimse yok hepimiz izliyoruz maçları, e kardeşim sen adam geçemiyorsan yeteneğin olsa ne yazar ki ?

Sivas maçında asisti yapmadan önce kaç kere adam geçtiğini hatırlıyorsunuz doğru dürüst ? Ben adam gibi hatırlamıyorum şahsen ..

Oyunu resmen yavaşlatıyor ve muhteşem yeteneklerini çok heba ediyor ..

Bu yazdıklarım çok açık ve net .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

F.BAHÇE maçında Almeida'ya, dün de Holosko'ya attırdığı gollere bakınca Quaresma'nın dünya çapında bir yetenek olduğunu hatırladık. Şunu kabul edelim ki Q7, bizim istediğimiz gibi olsa zaten Barça'da, Inter'de, Chelsea'de kalırdı.

-Güntekin Onay-

bitti.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Alıntı yapılan: CR7 - Ekim 31, 2011, 19:24:32
F.BAHÇE maçında Almeida'ya, dün de Holosko'ya attırdığı gollere bakınca Quaresma'nın dünya çapında bir yetenek olduğunu hatırladık. Şunu kabul edelim ki Q7, bizim istediğimiz gibi olsa zaten Barça'da, Inter'de, Chelsea'de kalırdı.

-Güntekin Onay-

bitti.
Bende bunu diyorum oğlum zaten neden Güntekin'e bakıyorsunuz ki :D

El Maestro

Geçen seneden itibaren 13 haftadır gol atamayan bir OFANSİF ORTA SAHA OYUNCUSUNDAN bahsediyoruz ..

Skora katkı 0 ..

Bende bunu yazıyorum,

13 haftadır gol atamıyor ..

BİTTİ .

CR7

hayır illa birilerinin demesi gerekiyor da onun için.
adam her türlü skora etki ediyor.
antalya maçında adam yaptı asistini
fb maçında adam yaptı asistini
dün akşam adam yaptı asistini

gol atamadı diye eleştiriyor sanırım birileri. dün o golü de atsa eminim sesler kesilirdi.
kaç maçtır simao aynı oyunu oynuyor 2 maçtır gol atıyor diye ses yok.

ve bu adam geçen yıl da böyleydi.(Quaresma)

(bu yazdıklarım cem'e ve el maestro sonrası yazılmadı)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Simao 3 aydır yatıyor beyler. Farkında değilsiniz galiba.

El Maestro

Arkadaşlar maç topiclerine ve Simaonun topicine bi bakın isterseniz, hemen hemen aynı şeyleri onun içinde yazıyorum ..

NoPasaran

Açıkcası bende anlamıyorum bazı şeyleri..

Serkan çok net şeyler ortaya koymuş..

Son maçta yaptığı asist kimin umrunda Allahını severseniz..

Biz hücumda sadece Quaresmaya dayalı oynuyoruz. İyi yada kötü topa ona veriyoruz çnkü başka bir oyuncumuz yok. 20 tane atak yapıyorsak 18 nde Quaresma başrol ve bu atakların yüzde 95 i heba oluyor..

Amrabatıda koysam Q7 yerine şu an bir farkı olmazdı emin olalım..

Quaresma beklentilerin çok çok gerisinde kalıyor ve bunu taraftar artık haykırıyor. Son maç dahil ee yeter artık derken ortaya çıkıyor. Bu Fener maçındada böyleydi..Yarında bundan farkı olmayacaktır..Evet hücüumdaki tek etkili silahımız ama bir o derecede el freni. Quaresma ile ile hızlı hücüm yapamıyoruz bilmem farkındamıyız..

Quaresmada yüz asık. Geçenseneden kötü oynuyor. Portekizliler geldikten sonra bir düşüs söz konusu. Bunları görmek gerekiyor ve ona göre çözüm üretmek gerekiyor bence. Boşa savunacağımıza katkısıı arttırsak daha iyi olur. Çünkü bu potansiyel hep var ve var olacak..

Bu başka yerde tartışılabilir bunu geçiyorum..

Taraftara gösterdiği tepkiyi yine diyorum kabul etmem imkansız. Gel sen oyna demek nasıl bir ifadeddir ya. O taraftarın senelik kazancı 15 bin tl iken sen sende 8 milyon kazanıyorsun. Elbetteki ondan çok koşacaksın, elbetteki kanını son anına kadar vereceksin. Bunu kabul etmiyorum kim ne derse desin. Taraftarın Quaresmaya tepkiki bir maçta oluşmadı Quaresmada bunu düşünmesi gerekiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Q7 çoğu zaman şov peşinde.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.