Ana Menü

#7 Ricardo Quaresma

Başlatan Simurg, Haziran 13, 2010, 16:05:20

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 08, 2011, 00:41:01
Bursa maçlarına artık Q7 özel motivasyonla hazırlanır gibi geliyor

Kızmıştır bizim esas oğlan  :ok

Haha harbiden kızmıştır seneye 1 trivela banko  :ok
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

QUARESMAAAAA OUARESMAAAAAAA OLEY OLEY OLEYYYYYYY
Since 1903

El Maestro

Hırsını seviyim senin be adamımm  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

carsi52

Lan olum bizim olduğumuz kale tarafına niye atmadın golü  :sopa
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Quaresma ve Fernandes'in gelişi.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Ciddi bir kalp rahatsızlığı yaşayan ve ameliyat olması gereken annesinin yanına giden Ricardo Quaresma'ya, yönetimden üç gün izin verildi.

Ameliyat sonuçlarına göre, bu sürenin uzayabileceği ve teknik direktör Tayfur Havutçu'nun konu hakkında oldukça anlayışlı davrandığı kaydedildi. Bu arada 'annesi rahatsız değil, transfer görüşmelerine gitti' şeklindeki iddialar da yalanlandı.

ERHUN

Malum olaylarla başımız dertte ya, şimdi renkli medya durmadan üstümüze yükleniyor.
--------------------------------
Portekizli yıldız Quaresma, Beşiktaş'ın Avrupa kupalarında mücadele edip etmeyeceği konusunda yakından takip ediyor.

Beşiktaş'ın Türkiye Kupası'nı iade etmesi ve bunun yanı sıra Avrupa kupalarına katılmasını riske girmesi sıkıntı yaratırken, Quaresma'nın yöneticilerle yaptığı görüşmede sürekli olarak bu konuyu dile getirdiği, eğer Avrupa'ya gidilmeyecekse yeniden konuşmak istediği ifade edildi.
Haber Kaynağı: Fotomaç

Ersin Develi

Alıntı yapılan: ErhuN - Temmuz 20, 2011, 08:01:34
Malum olaylarla başımız dertte ya, şimdi renkli medya durmadan üstümüze yükleniyor.
--------------------------------
Portekizli yıldız Quaresma, Beşiktaş'ın Avrupa kupalarında mücadele edip etmeyeceği konusunda yakından takip ediyor.

Beşiktaş'ın Türkiye Kupası'nı iade etmesi ve bunun yanı sıra Avrupa kupalarına katılmasını riske girmesi sıkıntı yaratırken, Quaresma'nın yöneticilerle yaptığı görüşmede sürekli olarak bu konuyu dile getirdiği, eğer Avrupa'ya gidilmeyecekse yeniden konuşmak istediği ifade edildi.
Haber Kaynağı: Fotomaç

Totomaç azcık destekli atsa bari
Geçen hafta Quaresma Evimi terketmem başlıklı bir röportaj vermişti.

ERHUN

Beşiktaş'a geldiğinden bu yana tavan yapan ve yine çok iyi olduğunu kanıtlayan Quaresma'ya Sporting Lizbon'da kurtarıcı gözüyle bakılmaya başlandı.

Her şey, Portekiz ekibinin Valencia ile oynadığı hazırlık maçıyla başladı. İspanyol takımını konuk eden Sporting, kötü bir performans ortaya koyarak 3-0 yenildi. Bu skor ve futbol, taraftarın isyan etmesine yetti.

Lizbon'da, Jose Alvalade de Lisboa Stadı'nı dolduran 48 bin Sporting Lizbon taraftarı, hep bir ağızdan "Quaresma" diye haykırarak, yönetimden Q7'nin transfer edilmesini istedi. Taraftarlar, Beşiktaşlı futbolcunun Sporting'in önemli bir gol silahı olacağını savundular.

Quaresma suskun
Portekiz basını da, Sporting Lizbon Yönetimi'nin bu tepki üzerine Quaresma'nın menajeri ile bir toplantı yaptığını iddia etti.

Mendes'in, Beşiktaş'ın bu futbolcuyu bırakmaya niyeti olmadığını yönetime ilettiğini yazan gazeteler, bu cevaba rağmen Sporting'in siyah-beyazlı oyuncuda ısrarlı olduğunu belirttiler.

Quaresma'nın ise bu gelişmeler karşılığında sessizliğini koruyarak, basına açıklama yapmaktan kaçındığı belirtiliyor.

Kaynak: (fbyalakası) Ekolay

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

FEDA

NoPasaran

Quaresma niyeyse bana hiç bir zaman güven vermiyor..

Hani yarış oyunları olur ya..

Diğer arabalar hep 300-350 iler giderken alırsın bir araba bakarsın 410 basıyor, nitroyuda verdiğin zaman 450 oluyor.

Sanarsın kı harika..

Evet yol düz olursa harika..

Ancak biraz virajlı yollarda bakıyorsun bu hızın hiç bir önemi yok..

Araç dönemiyor, durmuyor..

Quaresmada bana öyle geliyor..

Ve niyeyse özellikle bu sene, Quaresmanın varlığı kafamda oluşacak takıma güç kattığını düşündürmüyor..

Bunu anlatmam zor.. Elbette QUARESMA büyük bir silah ama ama ama...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Valla ben tam tersini düşünüyorum takımda en güvendiğim isimlerden biri Quaresma ve Fernandes
Since 1903

ERHUN

Volkan abinin dediklerine katılıyorum ve anlatım tarzı hoşuma gitti :D

Büyük bir silah ama bana da güven vermiyor. Bu takımda her zaman güvendiğim, elinden geleni yapacak, sapıtmayacak gözüyle baktığım yabancılar: Ernst-Hilbert-Sivok-Simao'dur.