Ana Menü

Flaş! İsrail Yardım Gemimize Saldırdı !!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2010, 10:26:42

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

kuzey kore
iran
rusya
çin
türkiye
brezilya

ortada kalanlar belli.. onlarda bir seçim yapacak. ve 3. dünya savaşı başlayacak.

güney kore
amerika
inigltere
israil
ve tüm avrupa. 
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Batuhan

yapmayın etmeyin ya.
1870 yılında değiliz ki kılıçla tüfekle girelim savaşa..
israilin modifiye ettiği tank ve uçaklar sanıyor musunuz savaş anında uçacak..
sanıyor musunuz ki o toplar tüfekler çalışacak..
şimdi çıksak israile 48 saatte biter,zor değil.ama gittiğin an,doğusunda bir bela,batısında bir bela..
resul abi zaten kopartmış işi.
sadece doğu bloğunu yazmış,e türkiye batı'yı tek mi durduracak...
komik
Koca hestiy aya bedenem ?

NoPasaran

amaerika
ingiltere
israil ve tüm avrupa

naptın resul ya..

bizim türkiye amerikasız yasa çıkaramaz sen savaşa soktun  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 31, 2010, 16:34:48
su anda turk fuzelerı'nın ısraıl tarafına yoneldıgı ve sadece bır ALO bekledıgı haberlerı var ınternet ortamında

sen de buna inanıyor musun cem. bizim millet zaten savaş senaryosu yazmaya bayılır. metal fırtına diye kitap çıkardılar. kitap okumayan adam kitap okudu. savaş mavaş olmaz. ama diplomatik açıdan bir şeyler değişir artık inşallah.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Alıntı yapılan: Free Idea - Mayıs 31, 2010, 17:37:11
Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 31, 2010, 16:34:48
su anda turk fuzelerı'nın ısraıl tarafına yoneldıgı ve sadece bır ALO bekledıgı haberlerı var ınternet ortamında

sen de buna inanıyor musun cem. bizim millet zaten savaş senaryosu yazmaya bayılır. metal fırtına diye kitap çıkardılar. kitap okumayan adam kitap okudu. savaş mavaş olmaz. ama diplomatik açıdan bir şeyler değişir artık inşallah.
ben ınanmıyorum tabıkı sonucta bunlar bırer ıddaa ve ılerı sevıyeye gıtse dahı gormeden ınanmam ben.
dıploması yonunden bıseyler degısmelı artık bunun amanı geldı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Bu olayların olacağı önceden belliydi ben bu kadar şerefsiz bir ülke görmedim...
Since 1903

Simurg

istese arap emirlikleri tek haraketle o israilin payını veriri ama çıkar ilişkisi işte bu devirde para herşeyi temizler

namusu, insanlığı, ayıbı, pis işleri hatta saygınlığı herşeyi
yazıklar olsun rezil herifler

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Bence bugün İskendurunda yaşanan olay çok daha vahim..   

Yol kenarında (TEM) ki askeriyeye elini kolunu sallayarak ateş açılabiliyor..     

Bunu kimse konuşmuyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

bunuda konusmak gerek tabii
zaten iki olayda baglantili birbirine,yada öyle gözüküyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Alıntı yapılan: Simurg - Mayıs 31, 2010, 18:09:13
istese arap emirlikleri tek haraketle o israilin payını veriri ama çıkar ilişkisi işte bu devirde para herşeyi temizler

namusu, insanlığı, ayıbı, pis işleri hatta saygınlığı herşeyi
yazıklar olsun rezil herifler
arap emirlikleri derken arap birligini kastediyorsun sanirim
emirlik kücük bi ülke
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

arabistan emrindeki şeklinde kullanıcaktım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Araplar ne yapacak yahu..

Hepsi İsrail ve Amerikanın Kankaları  :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Bugün, 18:12:18 
Bence bugün İskendurunda yaşanan olay çok daha vahim..   

Yol kenarında (TEM) ki askeriyeye elini kolunu sallayarak ateş açılabiliyor..     

Bunu kimse konuşmuyor..

Aynen öyle şimdi bir kızla tartışıyordum bu konuyu Facebook'ta..

İçimizdeki düşmanlar dışardaki düşmanlarımızdan daha sinsi ve daha tehlikelidir.

RCA

olay osmanlının son 20 yılına dönücek zaten volkan abi. ne bekliyorsun ki bu ülkeden daha fazla?

adam [edit!] hala kınıyoruz diyo israili. neyini kınıyorsun.

diyorum defalarca.. isralin üstündeki büyük güç amerika değldir.! amerikanın üstünde ki büyük güç israildir!

o yüzden. editlesende bu ülke israile dokunamaz. ama savaş çıkıcak. top tüfek diye dalga geciyorsunuz biliyorum. o dedğim batı bloğundaki

tüm ülkeler benm saydıklarımdan çok çok üstün doğrudur. ama önlenemz bir son. amerika amerika diyoruz. bigün bu sömürgecilikten bizde kurtulmak istemicekmyiiz. o gün savaş olmucak mı? bende bunu kastetiyorum volkan abi anlıyosundur umarım. o itaaat ettiğimiz amerikaya baş kaldırdık mı bize vuracak ya.. tüm ülkeler oturmucak elbette.

bu daha 1949 yılında yapılan antlaşmada olan bi madde. 60 yıl önceden senaryoları var bu adamların ellerinde.

ensemizde olan silahı farkedemicek kadar zevk sarhoşuysak bu bzim suçumuz. oyuncak olan oyuna hükmeder zamanla. o günü beklicez. ama üstümüzden kaç nesil gecer bunu bilemeyiz.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

+18 !

Resul sen kitap yazsana..

Acayip satarsın..

Artık hiçbir şey eskisi gibi gelişmediği gibi böyle bir dünyada savaş olmasını beklemiyorum..

Ayrıca dünyada şuanda kapitalizme,sömürüye karşı hiçbir oluşum yokken hele ki Türkiye gibi bir yerde Amerika'ya hiçbir şekilde karşı durulamaz..