Ana Menü

2016 SUNUMUNDA SKANDAL!

Başlatan cassa23, Mayıs 28, 2010, 21:25:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cassa23

EURO 2016 ev sahipliği için UEFA`ya tanıtım filmini sunan Türkiye Futbol Federasyonu, delegelerden büyük alkış aldı! Defne Samyeli`nin harika sunumu eşliğinde gerçekleştirilen gösterimde, UEFA`ya "Biz hazırız" mesajı sık sık verildi. Avrupalı bir ailenin kapısını çalarak Türkiye`yi anlatan Barış isimli bir Türk çocuğunun tema alındığı film Sinan Çetin imzası taşıyor.

Filmin son bölümlerinde Fenerbahçe ve Galatasaray`lı iki genç taraftarın birbirlerine sarılması ve Beşiktaş formasının bulunmaması Beşiktaş`lı taraftarları ayağa kaldırdı.Milyonlarca insanın izlediği ve Dünyanın gözünün üstünde bulunduğu bu filmde Beşiktaş`ın yer almaması ve Dünyanın en büyük taraftar grubu olan Çarşı`nın 13 dakikalık bir filmde bulunmaması büyük bir tepki aldı.

Beşiktaş`lı taraftarlar bu konu hakkında Beşiktaş yönetiminin tepkisini merakla bekliyor.

EURO 2016`yı 7-6, 1 oy fark  ile Fransa kazandı.Böylece EURO 2016 ev sahipliğini Fransa yapacak.

AVRUPAYA TÜRKİYEMİZİ TANITACAK OLAN REKLAM FİLMİNE 132 DB İLE REKORLAR KİTABINA G...İREN KOSKOCA KOP TRİBÜNÜNÜ KENDİNE HAYRAN BIRAKAN ... 2009-2010 ŞAMPİYONLAR LİGİ BARCELONA-ARSENAL ÇEYREK FİNAL MAÇINDA İSPANYA TELEVİZYONUNDA MASTER CARD REKLAMINDA TARİHE İMZA ATMAK: PAHA BİÇİLEMEZ DİYE YAYINLANAN TARAFTARI DEĞİL DE ŞAMPİYON OLDUK SANIP SAHAYA ATLAYAN GERÇEĞİ ÖĞRENİNCE KENDİ STADINI YAKAN ANGUTLARI FUTBOLCUSU DAHA ÇOCUKKEN PARIS HILTON YAKIŞIR SANA DEYİP ADAM KAPTAN OLUNCA SİNEM KOBAL A LAF EDEN DÖNEKLERİ KOYAN ...FEDERASYON

[/color]
[/color]yorum alıntıdır... kaynak 1903haber.com

pAscAliAnUmut

Yine RENKLERİNİ belli ettiler işte  >:(
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

İyi ki alamadık bu organizasyonu başımızda bu rengi bozuklar varken daha alamayız inşallah !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mayıs 28, 2010, 21:31:12
İyi ki alamadım bu organizasyonu başımızda bu rengi bozuklar varken daha alamayız inşallah !

Renkleri bozukda olsa sonuçta Türkiye'yi temsil ediyorlar.
Neden alamasaydık keşke ?
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Neyi temsil ettikleri değil konu benim için nasıl temsil ettikleri ki bunu da görüyoruz bu peşkeşçiler durdukça üzülmem

Ama adam gibi biri olur alamayız o zaman ben de çok üzülürüm ülkem adına..

carsi52

Ne alakası var saçmalama ya.
Kim olursa olsun eğer Türkiye kazansaydı kimse fener gese kazandı demicekti Türkiye kazandı dicekti.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Benim görüşüm bu karışamazsın nasıl olsa uzatmanın alemi yok sana göre ya da başkalarına göre yanlıştır bana göre de böyle :)

RCA

yeter bahaneler üretmeyin. habire kendi içimizde kavga ediyoruz yetti artık. nasıl bir ülke olduk biz. her bokta birbirmize suç atıyoruz olduysa oldu. onların bokları.

fransa bizden daha ileri bir ülke onlara verdiler. şans ne diyelim artık. politikanın karışmadığı bir durum söz konusu olmadığı için hiçbirzaman yapacak birşey yok.

vermezlerdi de zaten. yem olarak kullanacakları bir ülkeye böyle bir organizasyonu veridirirler miydi sizcede ?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

KeePSaKe

Stadlarımız yetersiz zaten...
Since 1903

CR7

daha 6 yıl var ne stad yetersizliğinden bahsediyorsunuz?

Aslantepe durdu etti 2 yılda bitti işte.

Her yerde restorasyonlar,iyileştirmeler,yeni stad yapımları olabilirdi.

Bence bu organizasyonu alamamamızın nedeni Michel Platini'nin Fransız olması ve kurulda da Güney Kıbrıs,İsrail gibi ülkelerin bulunmasıdır.

Michel Platini, Şenes Erzik Abdullah Gül ile delegeleri tanıştırmazken Nicolas Sarkozy ile niye tanıştırdı yanlarına götürdü en başta onu açıklasın.

Neymiş Dünya Kupası 2002'de de biz 3. olmuşuz ya Şenes Erzik yaptı o zaman sizi de diyor. Şrfsiz herif. Kimsin lan sen. Takır takır oynadık futbolumuzu orada da Euro 2008'de de çamur atmaya çalışıyor aklınca.

Eee UEFA Başkanı'nın ülkesiyle aynı zamanda girmekle biz yaptık hatayı suç bizde.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

lobı'lerı kazandı artık yapıcak bısey yok.

bu arada hanı anlık sınırlerle ıyıkı almakdık dıyenlere hakkaten bısey demıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Alıntı yapılan: L_James_23 - Mayıs 28, 2010, 23:56:25
daha 6 yıl var ne stad yetersizliğinden bahsediyorsunuz?

Aslantepe durdu etti 2 yılda bitti işte.

Her yerde restorasyonlar,iyileştirmeler,yeni stad yapımları olabilirdi.

Bence bu organizasyonu alamamamızın nedeni Michel Platini'nin Fransız olması ve kurulda da Güney Kıbrıs,İsrail gibi ülkelerin bulunmasıdır.

Michel Platini, Şenes Erzik Abdullah Gül ile delegeleri tanıştırmazken Nicolas Sarkozy ile niye tanıştırdı yanlarına götürdü en başta onu açıklasın.

Neymiş Dünya Kupası 2002'de de biz 3. olmuşuz ya Şenes Erzik yaptı o zaman sizi de diyor. Şrfsiz herif. Kimsin lan sen. Takır takır oynadık futbolumuzu orada da Euro 2008'de de çamur atmaya çalışıyor aklınca.

Eee UEFA Başkanı'nın ülkesiyle aynı zamanda girmekle biz yaptık hatayı suç bizde.

Katılıyorum bu yoruma..

Planiti'nin ne kadar homojen bir yapıya sahip olduğunu görmüş olduk..

NoPasaran

Bence yine komplo teorileri üretiyoruz..

Fransadan dahamı iyi stadlarımız parklarımız yada terör sorunu olmayan bir ülkeyiz..

Adamlar gerek ekonomik yapısı , gerekse dünya kupası gibi organizasyona ev sahipliği yapmış bir ülke olarak elbette senden 1-0 önde başlayacak..

Stad yapılırdı demek çok ama çok yanlış..

Tıpkı kız istemeye giderken, şu an arabamız yok ama ilerde alırız demek gibi bişey. Başka damatta evi var arabası var herşeyi var..

Bizde alabilirdik tabi oda ayrı konu. Keşke alabilseydik ama 7-6 bitmiş oylamayada, platiniyede saygı göstermek gerekiyor bence...

Konuya gelirsek,

Saçma sapan bir haber.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Dün Euro 2016'ya ev   sahipliği yapacak ülkenin belirlenmesi adına yapılan oylama sonucunda Fransa   ile ikinci tura kalan Türkiye, bir oy farkla   turnuvayı düzenleme hakkını kaybetmişti. Ancak Fransa Milli   Takımı'nın Dünya Kupası kadrosunda yer alan Bordeaux'lu   Marc Planus, bu sonucu oylamadan bir gün önce bildiklerini   ifade etti.

Deneyimli oyuncu, dün düzenlenen basın toplantısının BFM   TV kameralarına yakalanan görüntülerinde, "Euro 2016'nın   ülkemize verileceğini perşembe günü bize söylemişlerdi. Ancak biz UEFA'da bu tarz şeylerin   olmayacağını düşünerek bu habere itibar etmedik. Dün öğlen yemeğindeyken   gelen bir federasyon yetkilisi, turnuvayı aldığımızın haberini verdi. Teknik ekip büyük bir   sevinç yaşadı ancak biz hemen saatlerimize baktık. Resmi açıklamanın   üzerinden sadece beş dakika geçmişti. Bu kadar hızlı bir biçimde haberi   almaları oldukça şaşırtıcıydı" ifadelerini kullandı.

Bordeaux'lu   oyuncunun bu iddiaları gündeme bomba gibi düşerken; UEFA'dan   veya Fransa Futbol Federasyonu'ndan herhangi bir   yetkili konuyla ilgili açıklama yapmadı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)