Ana Menü

2010-2011 Formaları Tanıtılıyor [10 HAZİRAN]

Başlatan Cem Goren, Mayıs 25, 2010, 19:50:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

hay quaresmanız batsın ya.

forma alırsam arkasına SEREF BEY yazdırıyorum su saaten sonra yeter lan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

varya
hiiic forma cikaripta kulübü masrafa sokmaya gerek yok...zaten forma satisi yapilmaz o kadar cok
bu hüsrandan sonrada kimsenin öyle kosupta alacagini sanmiyorum ama yaniliyorda olabilirim yani tasarim güzel olur sponsorda BEKO olur ben 2 tane alirim :D
neyse
insallah hayirli formalar olur ;!

CR7

şöyle bir çubuklu

şöyle bir düz beyaz

ve geçtiğimiz yıllarda beyaz üstüne ince siyah çizgili bir formamız vardı.
onun tam tersi olacak sanırım.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 30, 2010, 17:45:24
en basıt ve sade olanından 3 forma..

Resim
Resim
Resim

İlk formayı çok beğendim :)

Formalar böyle olsun yok satar.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Cem Goren

10 Haziran'da tek forma tanıtılacakmış, düz beyaz olan. Diğerleri daha sonraki bir tarihte.     

10 Haziran = Resmi transfer sezonunun açılışı.
10 Haziran = 1 adet forma tanıtımı.

ilhan mansız_melis

Cem Goren

tabıkıde hayır.
su saaten sonra gelırse ekime gelmesse kasıma melis
kapiş :)

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Cem Goren - Haziran 04, 2010, 18:23:48
10 Haziran'da tek forma tanıtılacakmış, düz beyaz olan. Diğerleri daha sonraki bir tarihte.     

10 Haziran = Resmi transfer sezonunun açılışı.
10 Haziran = 1 adet forma tanıtımı.

Yazdın ya sanki o gün Qua gelicekmiş de bi tek onun forması gösterilecekmiş gibi geliyor insana :D

Cem Goren

umrumda olmaz ben sadece forma ıle ılgılı bı yazıyı kopyaladım :)

CR7

Beşiktaş Pazarlama ve Kartal Yuvaları`ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Aksoy, 1903rady[edit]om`da yayınlanan  `` Gündoğdu Beşiktaş`` programına telefon bağlantısı ile konuk olarak yeni sezon formaları ile ilgili açıklamalar yaptı.

İşte Aksoy`un açıklamalarından satır başları;

`` 10 Haziranda yapılması planlanan birinci forma tanıtımımız sponsor firmanın logolarındaki yazı karakterini beğenmemesi nedeni ile 1-2 gün gecikme ile yapılacak. Bunun net bilgisini resmi sitemizden açıklayacağız. Adidas ile yaptığımız anlaşma gereğince formalarımızın bütün bedenleri gelecek. Yani gelen formanın çocuk grubu da o gün içinde mağazalarımıza girecek. 23-26 haziran da forma tanıtım gecemiz olacaktır. Buradan ilk kez sizler aracılığı ile bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Adidas firmasına dördüncü formayı çıkartma konusunda ikna ettik. Üç formamız söylediğimiz tarihlerde çıkacak. Dördüncü formamız büyük olasılıkla Ocak ayında taraftar ile buluşacak. Dördüncü formamız gri veya kırmızı olacak. Camiamızın benden bir isteği vardı, ben de onu yerine getirmek istiyorum. Dördüncü formayı önereceğimiz 3-4 model dahilinde anket ile kendileri seçecek. Formalarımız da kartal logosu olmayacak. Beşiktaş logosu olacaktır. Kartal logosu Kartal yuvası ürünlerimizde yer alacak. Bu yılki ilk formamız Siyah şort Beyaz forma olacaktır. Bu gecikmenin Quaresma transferi ile kesinlikle alakası yoktur. Öyle bir durum olsa çıkar Hakan Aksoy olarak bunu taraftarımıza duyururdum. Geçen sene sayı puntolarımızdan dolayı tepkiler almıştık. 1 saat önce yeni punto beğendim. Eğer beğendiğim puntodanun rakamları istediğimiz sayıda olursa camiamızın isteği dahilinde puntolarımız değişecektir. Sırt reklamı konusunda sosyal sorumluluk devam edeceğiz. Hakan Aksoy olarak konuşuyorum, bana kalsa her tarafa Mehmetçik Vakfını yazarım. Cola Turka ile bu senede sözleşmemiz devam edecek. Efsane isimlerimiz ile ilgili de geçen gün bir yemekte bir atkı takmıştım. ``Efsane Babalar`` yazıyordu atkıda. Çok beğendim ve bunun yazı puntosunu hazırlattım. Bu sene bu atkılarımıza Kartal Yuvalarında yer vereceğiz.`` diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. HABER1903 ©
09.06.201
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

bu arada Kartal Yuvasına onerılen ve taraftarın anketıne sunulan urunlerden 1ve2 cıkarılacakmıs dıgerlerı ıcın henuz bı gelısme yok

Cem Goren

" Bu yılki ilk formamız Siyah şort Beyaz forma olacaktır. "

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Cem Goren