Ana Menü

"Belki transfer bile yapmayabiliriz"

Başlatan CR7, Mayıs 14, 2010, 16:43:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş`ta yeni sezonda uygulanacak transfer politikası belirlendi.   Transferden sorumlu yönetici olan Serdal Adalı, sadece bir ya da iki   transfer yapmayı planladıklarını söyledi.

Adalı, yapacakları transferin Beşiktaş`a yakışması gerektiğini   belirterek, "5 futbolcu alıp 3`er milyon Euro dağıtacağımıza bir yıldız   futbolcuyu kadromuza katar, harcamayı öyle yaparız. Ayrıca laf olsun   diye transfer yapmayacağız. Eğer takımı sırtlayacak bir isim bulursak   alırız. Belki transfer bile yapmayabiliriz" ifadelerini kullandı.

Şu anda öne çıkan tek ismin Portkekizli Ricardo Quresma olduğunu   vurgulayan Adalı, "Taraftarlarımız da onu istiyor. Mustafa hocamız da bu   oyuncuya artık sıcak bakıyor. Konu önümüzdeki hafta netleşir" diye   konuştu.

Adalı, Bursasporlu Volkan Şen transferiyle ilgili olarak da "Bu hafta   oynayacağımız Bursaspor maçından sonra bu konuyu da masaya yatırıp,   detaylı bir şekilde değerlendireceğiz" dedi.

Diğer kulüplerden farklı olarak maddi bir sıkıntı yaşamadıklarını da   vurgulayan Adalı, "Her kulüpteki gibi bizde de bu tür sorunlar   olabiliyor. Futbolcularımız bir iki ay geç de olsa paralarını alıyorlar.   Kimsenin bu kulüpte parası kalmaz" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş`ın bugün yaptığı antrenmana sakatlıkları süren Yusuf, Holosko,   Ferrari, Tabata, Ekrem ve Rıdvan katılmadı. Siyah -Beyazlı takım   Bursa`ya yarın gidecek.

ligtv
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Yöneticinin transfer hakkında bilgi vermesi güzel..

En azından Serdar Adalı şöyle demişti diyebiliyoruz..

KeePSaKe

Alıntı yapılan: L_James_23 - Mayıs 14, 2010, 16:43:32

Adalı, yapacakları transferin Beşiktaş`a yakışması gerektiğini   belirterek, "5 futbolcu alıp 3`er milyon Euro dağıtacağımıza bir yıldız   futbolcuyu kadromuza katar, harcamayı öyle yaparız. Ayrıca laf olsun   diye transfer yapmayacağız. Eğer takımı sırtlayacak bir isim bulursak   alırız. Belki transfer bile yapmayabiliriz" ifadelerini kullandı.

Quaresma ile düzgün bir futbolcu alın yeter bence de ben tek Quaresma gelsin ona bile razıyım...
Since 1903

NoPasaran

O kadarda değil..

Quaresma ve Deco , Volkan Şen..

3 ünü alın bu sene transfer sezonu kapansın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

hic yapmayin be zaten denizli yine sezonu batirdi hic ümit vermiyor bana...bari zarara girmez kulüb...quaresmada iki sezon sonra kleberson gibi kaybolup gider..hic etmeyin rezil yönetim ve teknik kadrodan bir inek´in otlayip calistigindan fazla sonuc beklemiyorum.
takimin hakkini savunamayan bana 100 nr transfer yapip getirmis neyi unutturur...üstünü örter o kadar kaybolan sampiyonluk olur.

NoPasaran

Ne bu olumsuzluk yahu..

Daha lig bitmedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Fenerbahçe:Gökçek Wederson
Trabzonspor:Umut Bulut

Gidin bunları alın bedava sonra transfer dönemini kapatın.
Bölünür senin için uykular!

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

KeePSaKe

Since 1903