Ana Menü

Mete Düren:Bursaspor ile barışabiliriz

Başlatan carsi52, Mayıs 08, 2010, 12:00:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

BU  KAÇMAZ

Beşiktaş Basın Sözcüsü Mete Düren, son hafta deplasmanda oynayacakları Bursaspor maçının iki kulüp arasındaki husumeti sonlandırabileceğini söyledi. Yönetim Kurulu olarak Bursa'ya tam kadro gideceklerini açıklayan Mete Düren, "Son yıllarda oynanan maçlarda her iki takım taraftarı da deplasmanda oynanan maçlara gidemiyor. İl Güvenlik Kurulu bu maçla ilgili nasıl bir karar verir bilmiyoruz ama önerimiz, taraftarımızın Bursa'ya gelmesi yönünde. Bursa Yönetimi'nin de bu teklife olumlu yaklaşacağını ümit ediyoruz" dedi. Düren, "Bu  gerginliğin sona ermesi için kaçırılmaz bir fırsattır. Yetkililerin bu fırsatı kaçırmaması gerek" diye konuştu.

İÇ TRANSFER TAMAM

Beşiktaş  Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Hakan Arıkan ile anlaştıktan sonra iç transferi kapattıklarını söyledi. Serdar Özkan konusunda bir beklentilerinin kalmadığını ifade eden Adalı, Portekizli yıldız Quaresma'nın transferi konusunda ise "İtalya'dan davet bekliyoruz" dedi. Hemen her gün Avrupalı menajerlerin Beşiktaş'a yeni isimler önerdiğini belirten Serdal Adalı, "Görüştüğümüz isimler elbette ki var. Ama önceliğimiz takımdaki 11 yabancının akıbetinin ne olacağıdır. Hocamızın raporu doğrultusunda önümüzdeki hafta resmi girişimlere başlayacağız. Kimlerle yollarımızı ayıracağımızı netleştirdikten sonra yeni transferleri düşünebiliriz" şeklinde konuştu.

Turkiye
benim şahsi görüşüm biz  oğlanlarla barışabiliriz.ancak bu işler kesinlikle karşılıklı olmamalı.teklif onlardan gelmeli gelip özür dilemeli el öpmeliler.büyüklerle böyle barışılır.o yüzden mete dürenin açıklamalarını yanlış buluyorum.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Maç öncesi gereksiz açıklamalar bence..

Lig bitsin sonra konuşun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net