Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

al bak burda ne var

01-06-2010

1+6+2+1 = 10

Quaresma gelince Beşiktaşta olan yabancı sayısı 11

11+10 = 21

böl 3'e

7 Quaresma Beşiktaşımıza hayırlı olsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

her sayının saçmada olsa bi mantığı varda, nie 3'e bölünüyor.. 3'ün saçmada olsa ne mantığı var ;D baaaane 3ünde mantığını bulsunlar  :ahaha
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

gece 3'te bu iş tamam yani onu diyorlar.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

yok arkadas ben yatıyorum yarım saate uyurum ben.
yıgıt sende sms hakkı varsa bana mesaj atsana geldımı gelmedımı dıye eger beklıyceksen :D

KeePSaKe

Since 1903

beckyZWICKY

Beşiktaş`ın ısrarla istediği Portekizli yıldız için menaceri Jorge Mendes`le masaya oturuldu. İlk temasların olumlu geçtiği bildirildi.

Kara Kartal, Ricardo Quaresma için artık gün sayıyor. Portekizli yıldızın bonservisi konusunda İnter'le her konuda anlaşmaya varan Siyah-Beyazlılar, rotayı Q7'ye çevirmişti. Önceki gün Madrid'in yolunu tutan Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'na dün Başkan Yıldırım Demirören de katıldı ve Quaresma'nın menaceri Jorge Mendes'le masaya oturuldu. Görüşmelerin başında "Önce İspanya" diyen Quaresma'nın da artık Beşiktaş'ın teklifine çok sıcak baktığı ve arada küçük pürüzlerin kaldığı dile getirildi. Bugün yapılacak son görüşmelerin ardından, Siyah-Beyazlı idarecilerin İstanbul'a geleceği belirtildi. Tatile çıkan Quaresma'nın tüm yetkilerini elinde bulunduran menacer Jorge Mendes'in fiyat arttırmak için uğraş verdiği de gelen haberler arasında...

Fanatik
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

Turkish club Besiktas Vice Chairman Serdar Adali and Board Member Cengiz Zulfikaroglu are in Madrid meeting with Inter's Portuguese wingman Ricardo Quaresma and the player's agent Jorge Mendes. Sources close to the negotiations, which have lasted 4 hours, state that progress has been slow. Besiktas Chairman Yildirim Demiroren is expected to join negotiations tomorrow(today) to close the deal and officially announce....

RCA

Alıntı yapılan: L_James_23 - Haziran 02, 2010, 08:46:36
Turkish club Besiktas Vice Chairman Serdar Adali and Board Member Cengiz Zulfikaroglu are in Madrid meeting with Inter's Portuguese wingman Ricardo Quaresma and the player's agent Jorge Mendes. Sources close to the negotiations, which have lasted 4 hours, state that progress has been slow. Besiktas Chairman Yildirim Demiroren is expected to join negotiations tomorrow(today) to close the deal and officially announce....

yani ? :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Türk Kulübü Beşiktaş'ın yardımcı başkanı Serdar Adalı ve yönetim kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu Madrid'de İnterin Portekizli kanat oyuncusu Quaresma ve menajeri Jorge Mendes ile görüşüyor.Taraflar anlaşmaya çok az kala 4 saatte sonlanan süreç yavaşladı. Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören'in görüşmelere yarın(bugün) katılması ve anlaşmayı kapatarak resmi olarak açıklaması bekleniyor.

2. cümlenin son kısmından pek emin değilm :D

saldır beşiktaş

Bu nedir arkadaş şafak sayar gibi topçu bekliyoruz şimdi askerlik 15 ay
Biz Q7'ile 3 aydır görüşüyoruz kaldı 12 ay şafak say say bitmez  :D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

NoPasaran

BESIKTASTA QUERESMA DEFTERI KAPANDI BESIKTAS KULUBU, UZUN SUREDIR PESINDE OLDUGU PORTEKIZLI FUTBOLCU RICARDO QUARESMA DEFTERINI KAPADI.

PORTEKIZLI FUTBOLCUNUN TURKIYEDE OYNAMAK ISTEMEDIGI, BU NEDENLE DE SIYAH-BEYAZLI YONETICILERIN BU TRANSFERLE ILGILI GIRISIMLERINI SONLANDIRDIGI BILDIRILDI.

BESIKTAS KULUBU BASIN SOZCUSU METE DUREN, AA MUHABIRINE YAPTIGI ACIKLAMADA,

"QUARESMA ILE PARASAL KONUDA HERHANGI BIR SORUN YASANMADIGINI, SADECE FUTBOLCUNUN TURKIYEDE OYNAMAK ISTEMEMESI NEDENIYLE TRANSFERIN GERCEKLESMEDIGINI BELIRTEREK, KARIYERINI TURKIYEDE SURDURMEK ISTEMIYOR. MILLI TAKIMA SECILEMEDI. KARIYERINDE DUSUS YASADIGI BIR DONEMDE SANIRIM DAHA COK GOZ ONUNDE OLMAK ISTIYOR. BIZ DE TRANSFER GORUSMELERINI KAPATTIK VE YONETICILERIMIZ ISTANBULA DONUYOR. HOCAMIZLA TEKRAR GORUSEREK YENI BIR ROTA CIZECEGIZ" DIYE KONUSTU. -

AA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

ıyı yada kotu bı sekılde bıttı sonunda.
herkes kafayı yedı resmen ha geldı ha gelıcek boylesı daha ıyı oldu bence gelmek ısteyen adam zaten gelırdı oda gelmedı zaten ne halı varsa gorsun

Cem Goren

Yıldırım Demirörenin Erdem Ulusa En Son Söylediği Sözler : Son Teklifimizi Yaptık Haber Bekliyoruz.!!

tobe estagfurullah

CR7

Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören, Quaresma transferi ile ilgili Haber1903`e önemli açıklamalar yaptı.

Başkan Yıldırım Demirören;

`` Uzun süredir transferi için uğraş verdiğimiz Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma ile yapılan son görüşmenin ardından, karşı tarafa son teklifimizi de iletmiş bulunmaktayız.Biz oyuncuya Beşiktaş formasını giydirebilmek için gerekli fedakarlıkları fazlasıyla yaptık.Bu saatten sonra oyuncunun veya menajerin farklı beklentilerinin olup olmaması Beşiktaş kulübü olarak bizi ilgilendirmez.Bunu bir transfer stratejisi olarak da algılayabilirsiniz.Sonuçta biz şartlarımız doğrultusunda yapabileceğimizin en iyisini yaptık.Karar artık futbolcunundur.`` diyerek sözlerini tamamladı.

Öte yandan Ricardo Quaresma için Atletico Madrid kulübününde devreye girdiği ve Quaresma`nın gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra karar vereceği öğrenildi.

- HABER1903 -

Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903