Ana Menü

S. Adalı "Denizli Volkan Şen'i istesin sadece bir telefonumuza bakar transferi!"

Başlatan CR7, Nisan 30, 2010, 19:11:57

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bursaspor`un transferde ki gözde ismi Volkan Şen, ilk kez geleceği ve transfer söylentileri hakkında Haber1903`e konuştu.

Volkan Şen, Haber1903`e verdiği röportajda;

`` Beşiktaş`tan şahsıma henüz bir teklif gelmedi.Birinci hedefim Bursaspor`da başarılı olmaktı ve ben bunu bu yıl başardım.Takımım ile şampiyon oldum.Bu şampiyonlukta benim de payım olduğu için çok mutluyum.Bundan sonra ki hedefim ise, Milli takım da uzun yıllar forma giymek ve başarılı olmak.Milli takıma çağrıldığım için çok mutluyum.Avrupadan bana herhangi bir teklif gemedi.Zaten kulübüm ile de sözleşmem 2013 yılına kadar devam ediyor.Kulübüme iletilmiş bir teklif varsa da bana henüz bildirilmedi.

Beşiktaş`ta oynamak istermisin? sorusuna;

`` Şahsım adıma bir teklif almadım.Ancak bir profesyonel futbolcularız hayata gerçekçi bakmak lazım.Hepimiz bu işten ekmek kazanıyoruz duygusal bakmamak lazım.Oynayabileceğim bir kulübe gitmek isterim.Beşiktaş gibi bir kulüpte her futbolcu futbol oynamak ister.Bana ciddi bir teklif gelirse hocam ve yönetimim de buna müsade ederse Beşiktaş`ta seve seve futbol oynamak isterim.`` diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903 -
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Vaay güzel konuşmuş.
Şampiyonluktan sonra sercan ile volkan şen konuşuyordu baktım sercan gerçekten çok şımarık ya ama volkan öyle değil sempatik birisine benziyor :)
Ama sanmıyorum gelceğini bu sene direk şampiyonlar liginde oynıcaklar çünkü.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Ben Volkan yerinde olsam gelmem Beşiktaş'a.

Bursa'da direk CL'de oynayacakken neden Beşiktaş'ta Avrupa Ligi'nde oynasın ki.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

sadece bu sezona bakmamak gerek
besiktasta sampiyonlar liginde oynama ihtimali cok daha yüksek bursaya göre
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

Ricardo Quaresma için bile ısrarcı olmayan Mustafa Denizli, konu Volkan   Şen olunca tavır değiştiriyor...

Beşiktaş, şampiyon Bursaspor'un genç yıldızı Volkan Şen için gözünü   kararttı. Siyah-Beyazlılar'ın bu transferdeki ısrarının en büyük nedeni   ise Mustafa Denizli'nin yönetime yaptığı baskı... Takımın başına geçtiği   günden bu yana Tabata başta olmak üzere birçok transfere olumsuz   yaklaşan Denizli, son olarak Ricardo Quaresma için yapılan girişimlerde   de yönetime "alınsa da olur, alınmasa da" mesajını göndermişti. Ancak   konu Volkan Şen olunca, tecrübeli çalıştırıcı ilk kez çok istekli bir   tavır takındı ve genç yıldızın mutlaka transfer edilmesini istedi.   Pazarlıklarda Tomas Zapotocny'nin de isminin geçtiği ve Çek stoperin   yanı sıra Bursa'ya 5 milyon Euro'nun teklif edileceği kaydedildi.   Bursa'da kalmak isteyen Zapo'nun da sorun çıkarmayacağı dile getirildi.   Aynı zamanda Eskişehirspor'un da istediği Tomas?Zapotocny için   Beşiktaş'ın belirlediği bonservis bedeli de 2.5 milyon Euro... Ancak   Eskişehirspor'un 1.5 milyon Euro teklif ettiği ve bu noktadan yukarı   çıkmadığı belirtildi.

ZAPOTOCNY 'BURSASPOR' DİYOR

Zapotocny de Bursaspor formasıyla Şampiyonlar Ligi'nde oynamak   istediğini her fırsatta dile getirmekten kaçınmıyor. Çek yıldızın bu   dileği, Volkan Şen Beşiktaş'a imza atarsa gerçekleşebilir. Volkan Şen'in   de yakın çevresine, "Beşiktaş'ta oynamayı kim istemez. Eğer kulübüm   onay verirse, Beşiktaş'a giderim" dediği dile getirildi. Milli takım   kampında bulunan genç futbolcunun transferdeki gelişmeleri de yakından   takip ettiği belirtildi.

htspor
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Yok yok bizimkiler Volkan için büyük bir kazık yemeden rahatlayamayacaklar..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 21, 2010, 20:23:23
En fazla ne kadar verebilirlerki 10 verseler eyvallah derim ben.
bu cevabı anlayamadım kaan 10a eyvallah derken hanı 10mılyon az gıbısınden degıl dımı bı kınaye var yanı

NoPasaran

Volkan Şenin değeri her şey dahil 6 eder..

Zapo 1 milyon + 5 kendisine..

uyarmı uyar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

husoeagle

volkan için denizliyi beklemeye ne gerek varki
denizliye kalsak takımın transfere ihtiyacı yok
her sene hoca ister yönetim dandik adamlar alırdı
bu senede hocaya oyuncu beğendiremiyoruz bu ne yaa

CR7

hocamız önce alacaklar ödensin sonra yabancılar gönderilsin en son transfer yapılsın diyor.
ya sen önce bir anlaş ya şunu şunu istiyorum de
yok adamın aklında futbolcu yok
dünya futbolunu bilmiyor kimler var kimler yok aramıyor taramıyor transfer dönemlerinde ernst-fink'i getiren ogan tarhan isimli birisi var o birisini öneriyor tamam diyor bizimki.
yoksa aldığı oyuncular 2 hatta 3. sınıf oyuncular erhan güven gibi ramazan gibi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

bence 5'de fazla ama neyse hemde +olarak zapo...
ne bıleyım ya bu maddı konulara basmıyor kafam

NoPasaran

Alıntı 
  hocamız önce alacaklar ödensin sonra yabancılar gönderilsin en son transfer yapılsın diyor.
ya sen önce bir anlaş ya şunu şunu istiyorum de
yok adamın aklında futbolcu yok
dünya futbolunu bilmiyor kimler var kimler yok aramıyor taramıyor transfer dönemlerinde ernst-fink'i getiren ogan tarhan isimli birisi var o birisini öneriyor tamam diyor bizimki.
yoksa aldığı oyuncular 2 hatta 3. sınıf oyuncular erhan güven gibi ramazan gibi.

Neye dayanarak söylüyorsunuz bunları Allah aşkına ?   

Fenerbahçede iken getirilen Rapaiçler Revivolar Lazetiçler Andersonlar vs vs vs     

Birde bu çıktı Dışardan oyuncu bilmiyor..     

Beşiktaş tarihinin son 10 senede belkide en doğru 10 transferinden iksiidir Ferrari ve Ernst..     

Daha neyi tartışıyorsunuz ?   

En az 50 defa Serdar ADALI açıklama yaptı..     "Bir çok oyuncu ile görüşüyoruz. En doğrusu alınacak" diye..     

Bir iki dakika durunda bekleyin yahu, daha elimizdeki yabancılar duruyor, futbolcular isyanda nasıl olacakta transferden bahsedeceksiniz..     kimlerle ilgilendiğimzi bile bilmemeleri lazım oyuncu menajerlerinin. Beşiktaşın orta sahaya ön libero aradığını duysan ve sen finkin menejeri olsan ne düşünürsün ? söylermisiniz bi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net