Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Allah aşkına sevmeseniz hatta nefret etseniz bile şu adama Fiko demeyin ya.

Bi ailem, bi Beşiktaş, bi Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

Ahaha tamam melis kardeşim sakin ol galiba sen saygısızlık olarak sayıyosun fiko dememi ama Beşiktaş başkanı olduğunu hissettirsin ben daima fikret başkan/bey derim zaten ama iyice uyuz oluyorum bazen o sinirler yazıyorum yani :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

RCA

töre = krasic + 2 milyon euro

herkes dadandı. çok üzülüyorum beşiktaşın düştüğü bu konuma.

Hani ben taraftarım üzülürüm ama bir hayatım var hayatıma devam ederim.

Peki yöneticisi başkanı teknik sorumluları? Hiç mi küçük düştüklerini hissetmiyorlar.

Ben demiyorum git heryere bas parayı al futbolcuyu. Tabiki ne kadar ekmek o kadar köfte.

Ama arkadaş köfteyi de mındar ettiniz yahu.

Gökhan töre 1 yıl boyunca son vuruş çalışsın. kendini geliştirsin her maçta golü var bu kadar net söylüyorum.

Önceliğimiz değil ne demek ? önceliğin necip mi senin ?

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Alıntı yapılan: IL Capitano - Haziran 05, 2014, 07:41:39
"hesap sormak" 50 milyonu geri ödemekse hic hesap sormasaydi 75 mil ödeseydik. Rezalet resmen.

Zaten 75 ödüyoruz ki

Sonuçta onun sponsor olacağo yere başka bir firma olabilird..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

25i hibe degil mi o 100un , onuda etmesydi tup kafa , ya da onada tenzul etmeseydi baskan.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Galatasaraydan nefret ediyorum.

Bu kadar yalakaı,sinir bozucu bi kulüp olamaz.

Gomis için Trabzon devreye girdi diye aradan çekildik diyor Aysal efendi.Sırf Olcan transferi için arayı iyi tutmaya çalışıyor.

Madem bu kadar delikanlısınız bizim kiralık oyuncumuza neden salça oluyorsunuz ?
Bölünür senin için uykular!

RCA

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 05, 2014, 20:24:20

Madem bu kadar delikanlısınız bizim kiralık oyuncumuza neden salça oluyorsunuz ?

Sırf bizim yönetimin tutumu. 1 haziran da serbest kaldı oyuncu opsiyonu falan yok. bizimkiler 1. önceliğimiz değil diyor vs vs

Gsyi gerçekten sevmiyorum ama yönetimin hatalarını da unutmamak lazım

That's me.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 05, 2014, 12:22:56
Alıntı yapılan: IL Capitano - Haziran 05, 2014, 07:41:39
"hesap sormak" 50 milyonu geri ödemekse hic hesap sormasaydi 75 mil ödeseydik. Rezalet resmen.

Zaten 75 ödüyoruz ki

Sonuçta onun sponsor olacağo yere başka bir firma olabilird..

sponsor 25 milyon odemez sanirim, yani 25 milyonluk sponsor milangaz ise, yine buradan hibe etmis oluyor buyuk kismini.
O parayi kimse vermez Besiktas icin. Tabi kac senelik vs bilmiyorum ama tribunu sponsor olarak kullanip borc odemek mantikli.

Adam tum paralari hibe edemez. Ama buyuk bir kismini ediyor ve bu sekilde kurtulacaksak YD belasindan, biz kurtulmaya bakalim. Ve bu sonucta Besiktasi rahatlatmasi lazim artik. En buyuk borc Demiroreneydi, bunuda bir yola sokuyorsa baskan,
transfere butce yok demesin, farzet ki YD icin borc öduyorsun, hani 25 milyon yada 50 milyona yakin bir hibe var.
O paranin bir kisminida butceye ayirsa ne olur

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Butce varda simdi, transfer yok..

sayin onder özen, 1 senedir futbolcu izlememis mi, takip ettirmemis mi..

Lig bittiginde, takir takir 2-3 transfer yapmasi gerekirdi... Izledim, begendim, aldim diyecekti.
Kimsede birsey diyemezdi, cunki beklentimiz bu yonde. zaten aralarindan 1 tanesi tutsa bile yeterdi.

Anlasilan Onder Ozen degil, menejerler yapiyor transferi , eski usul. Suc özen'de mi yoksa düzen'de mi anlayamadim.
Kararsizim..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, TRT Spor'da katıldığı bir programda transferle ilgili önemli detaylar verdi.

Trabzonsporlu Olcan Adın için İbrahim Hacıosmanoğlu'nu aradığını söyleyen Çebi, bordo mavililerin oyuncuyu satmayacaklarını ancak böyle bir karar almaları halinde öncelik olacaklarını söyledi.

İşte Çebi'nin Olcan transferi hakkındaki o sözleri;

"Ben İbrahim Hacıosmanoğlu'nu aradım, başkan Olcan'ı satmayacağını söyledi. Bunun üzerine benim talepte bulunmam yakışık almaz. Böyle bir şey olursa önceliği önceik hakkınız her zaman bizde var dedi sayın başkan. satacak mı satmayacak mı bilmiyorum. Sattığında bize döner mi bilmiyorum söz verildi."

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ahmet Nur Çebi'ye göre Olcan ya Trabzonda kalıcak ya da bize gelecek.

Ama ben inanmıyorum Olcan'ın Trabzonda kalıcağına geseye gidecek yüksek ihtimal.

Gs 2 yerli transfer yapmak istiyoruz birisi Gökhan Töre diğeri Olcan Adın dedi.

Çıkın alın işte şu iki oyuncuyu.

NoPasaran

Olcanı biz alacağız
Töreyi gs bence..

Artık töre gelmez bize
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52