Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Hasan Ali Kaldırım -> Beşiktaş
Mustafa Pektemek -> Fenerbahçe

kafa kafaya takas.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

11 milyon euro butceyle 5 futbolcu aliniyorsa git mahalleden adam topla daha iyi,

yada de ki genclere yonelecegiz, stadimiz yok, 3 sene bu sekilde genc kadro kuracagiz, basari beklemeyin..

11 milyonluk butce Sampiyonlar liginde oynayacak takim icin cerez parasi, sen yatirim yap ki sampiyonlar liginde

sana iki kati geri gelsin.

Belli ki baskanda artik bunalmis, cani pek istemiyor, tepki almak icin elinden geleni yapiyor, bu haliyle kim ne derse desin haklidir. Yazik ediyor kendi kredisine, o durusu ve herkesin destegini almisti oysaki.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Çok erken yargılıyoruz belkide..

Biraz bekleyelim..

Anck bu transfer döneminde kızacağım tek nokta Gökhan olacak gibi geliyor..

Onu affetmem..

Mğthiş bir potansiyel var çocukta mutlaka alınması lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Trt Spor Spikeri twitter hesabından

DEMBA BA İSTANBULDA AZ ÖNCE ERSİN DÜZEN İLE GÖRDÜK diye twit attı

Bize mi geldi  ???

https://twitter.com/SerkanYetkin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

aynen çok fazla tweet var demba ba ile ilgili
normalde hiç beklemezdim ama geçen günkü instagramdan sonra insanın aklına şüphe giriyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Demba Ba transferi kasim 2013te bitti.. Yani yeni degil.. :D

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Yönetim kurulu olarak, yeni sezonda taraftarların gurur duyacağı bir kadro oluşturacaklarını kaydeden Deniz Atalay, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Belirlediğimiz isimler üzerinde yaptığımız görüşmeler ve çalışmalar devam ediyor. Diego Ribas, daha önce de defalarca ifade ettiğimiz gibi olmazsa olmazımız ya da tek alternatifimiz değildi. Farklı alternatiflerimiz var, içlerinden en verimli olacak isimleri Beşiktaşımıza kazandıracağız. Yerli futbolcu transferi yapacağız ama Kayserispor'dan Sefa Yılmaz ve Gençlerbirliği'nden Jimmy Durmaz listemizde değil. Bu isimlerin yazılıp çizildiğini görüyoruz ama tamamıyla yalan. Kayserispor ile Sefa Yılmaz için hiç bir temasımız olmadı ve ben de bizzat gidip hiç kimseyle bir görüşme yapmadım."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Demba Ba haberleri bana inandırıcı gelmiyor.. Hit almak isteyen herkes bu isim üzerinden yazıp çiziyor..

Haberi çok tıklansın, sitesine girilsin..

Kanalı çok izlensin reyting alsın..

Gazetesi çok satsın..

vs vs gibi çıkarları olan herkes Demba Ba üzerinden prim yapmaya çalışıyor eminim.. Taraftar çok andı bu ismi.. çokta geyikleride döndü, bahside konusuldu.. hemen fırsattan istifade tüm basın yayın organları...
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

farketmez..

Tv de olanlarda tanınıyo.. gazetelerde tanınıyo.. yazdım zaten üstte 3 madde..

fake biri yazmış yada tv de görülmüş biri yazmış mühim değil "ŞU AŞAMALARDA"..

çıkarı olan yazar.. tanınmamış olan tanınmak için yazar, hit alması için yazar..

tanınan ise kendini göstermek için yazar, gündeme düşmek için yazar..

yani yazarlarda yazarlar.. daha cok yazarlar abi merak etme.. ve yine sonunda yazılanlar gerçekleşmez ne yazık ki..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

El Maestro

Onder Ozenin bugunki aciklamalarina gore buyuk ihtimal Sefa Yilmaz seneye devşirme sag bekimiz..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Colgado

demba ba haberi yok piyasada.
benzetmişlerdir bence.
o isimlerin riyakar davranacağını tahmin etmiyorum.

galaxy note II - tapatalk