Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Alıntı yapılan: El Maestro - Mayıs 23, 2014, 02:58:12
Onder Ozenin bugunki aciklamalarina gore buyuk ihtimal Sefa Yilmaz seneye devşirme sag bekimiz..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o nasıl olacakmış abi?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

ERHUN

Alıntı yapılan: TribünDergi Forum: [kufur otomatik editlenmistiruila1903 nickli kullanıcı]Van der Vaart hayırlı olsun. Sözleşme 2+1 olacak. Herhangi bir bonservis veya imza parası ödenmeyecek. Yıllık alacağı ücret 2.5 milyon euro. Gökhan Töre'nin bonservisi alınmayacak. Demba Ba'yı bizim dışımızda Wolfsburg ve Spartak Moskova da istiyor, ücrette pazarlıklar hala sürmekte. Olcan Adın olayı yalan oldu, büyük ihtimal Galatasaray'a gidecek. Önder Özen haftaya Latin Amerika'ya gidip izleme komitesinin rapor ettiği ve kendi onayından geçen futbolcularla görüşecek.

[KralKartal]

Demba Ba benim bildigim anlasilmisti, yazdimda kasim ayinda bu gorusmeler oldu, sonra vazgecilir bilemem, tipki diego gibi.

Törenin bonservisi alinmazsa yazik olur, o halde Aydini alsinlar..

ama bu arkadas baskandan daha cok sey biliyor galiba..Hayirlisi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Aydın Bursaspor ile anlaşmış diye okumuştum geçenlerde.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

K.D

yok bursada seçim var başkan adaylarından biriyle söz kesmiş aydın eğer o başkan seçilirse bursada ama seçilmezse hala şansımız var ki bence töre hazır alışmışken alınmalı bonservisi en kötü 1 sene daha kiralayalım kafamız ağrımasın atletico mantığı :D

K.D

Siyah-Beyazlılar'da Eto'o heyecanı yaşanıyor. Yıldız oyuncuyu kadrosuna katmak için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Kamerunlu yıldızın transferinde sona geldi. Eto'onun menajeri, Beşiktaş'ın görevlendirdiği menajerle görüşmek üzere İstanbul'a geldi. Menajer, arkasında Eto'o yazan 9 numaralı Beşiktaş formasıyla poz verdi. Yıldız oyuncunun yıllık 7 milyon euro istediği, pazarlıkların olumlu yönde sürdüğü öğrenildi.

Orhan Yıldırım

ilhan mansız_melis

Ronaldinho'nun abisi de forma almıştı. :)

Ayrıca yıllık 7 milyon euro ne lan ?!

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

K.D

7 milyon dengeleri alt üst eder onun yerine al demba ba yı al gomisi mis gibi

K.D

Beşiktaş Kulübü, Dinamo Kiev'in Faslı oyuncusu Younes Belhanda'yı transfer gündemine aldı.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Ukrayna'daki iç savaştan dolayı Dinamo Kiev'den ayrılmak isteyen Belhanda, menajerler tarafından  Beşiktaş Kulübü'ne önerildi. Gelen bu teklife sıcak bakan Beşiktaş Kulübü Yöneticileri, Belhanda'yı transfer listesine aldı.

Siyah beyazlılar, oyuncuyu önce satın almaya çalışacak, olumsuz sonuçlanması durumunda ise kiralama yoluna başvuracak.

Görüşmelerin Pazartesi gününden itibaren hızlanacağı gelen bilgiler arasında.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

ERHUN

@ilhan mansız_melis

Aydın Karabulut'la anlaşan başkan adayı Mesut Mestan'dı. O gelirse alacaktı. Dün kongre yapıldı, Bursaspor'un yeni başkanı Recep Bölükbaşı oldu.

NoPasaran

Aydın'ı alabilir Beşiktaş..

Almalı da..

Gökhan Töre de alinmasi lazım..

Hatta olcanda lazim

Sonra bir santrafor ve bir 10.numara alınsın kapatılsın sağ ve sol taraf işi..

5 tane çok iyi hücum oyuncunun olacak

Sadece gokhana olcana suna buna kalırsak işimiz zor..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

töre-olcan-aydın-olcay-frei gibi bir hucum gücümüz olursa müthiş olur tabi abi ama 5 fazla ben frei daha iyi olacağını düşündüğüm için saydığın 3 lüden gökhan ve olcan alınsa yeter sonuçta frei da bizim değerimiz parlatmamız lazım. 10 numara işi çözülecek 1 yabancıyla birde kaliteli forvet lazım son olarakda yabancı bir sağ bek cidden fena olmayız.