Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Maestro

SON DAKIKA | Pirlo'nun menajeri Besiktas kulup binasinda... (via Kartal Bakisi)

Yok artık .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmesi beklenen Beşiktaş hakkındaki Pirlo iddiası gündeme bomba gibi düştü. Juventus'un 34 yaşındaki yıldızının menajerinin Beşiktaş kulüp binasında siyah beyazlı yöneticilerle pazarlık halinde olduğu iddia edilirken, Beşiktaş yöneticisi Ahmet Kavalcı iddiaları Haber 1903'e değerlendirdi.

Pirlo'nun Beşiktaş'ın gündeminde olduğu iddialarını yalanlayan Kavalcı, "Şu anda transfer dönemi açılmadı. Bir futbolunun menajeri ile bile görüşmek suç teşkil eder. Ara transfer döneminde hocamızın vermiş olduğu rapor doğrultusunda çalışmalarımız olacaktır. Beşiktaş ile isimi geçen Pirlo kesinlikle gündemimizde yok. Berbatov iyi bir futbolcu ve isimi her zaman Beşiktaş ile anılıyor. Fakat şuana kadar oyuncu ile herhangi bir görüşme yapılmadı. Fernandes ile de yönetimimiz görüşmelere devam ediyor. Olumlu yada olumsuz şu aşamada herhangi bir şey söyleyemem" dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Fikret Orman: "Besiktas'ta yetimin hakkini kolay kolay dagitmam oyle. Kalmak isteyen futbolcu once basarili olacak..."

Fikret Orman: "Vermeden almak Allah'a mahsustur. Sozlesme konusacak oyuncu Besiktas'a ne vermis ona bakiyoruz. Henuz ortada basari yok."

ERHUN

CR7

Ferdi'den daha karakterli bir futbol oynar gelse ve ligi ciddiye alsa.
alacağını da düşünüyorum
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

gelmez.
haberi yapanın amacını anlamadım.
heyecanlanalım istemiş.

Guti ORÇ.

Pirlo gelirse ferdinin iki kati iş yapar. Keske gelse ama bana da olmaz gibi geliyor.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

El Maestro

Demba Ba İddiası !

Chelsea'nin Senegalli forvetinin derbi için İstanbul'a gelmesi kafaları karıştırdı. Kartal'ın yıldızı kiralayacağı ileri sürüldü.   

Beşiktaş'ın transfer gündemindeki Sengalli golcü Demba Ba İstanbulía gelerek Fenerbahçe-Galatasaray derbisini izlemesi Siyah-Beyazlı taraftarları bir hayli heyecanladırdı.

Türkiye'de oynamak istediğini dile getiren oyuncu, yurttaşı Sow'la da görüştü, bilgiler aldı. Fransız yurttaşlığı da bulunan başarılı oyuncunun Türkiye'deki taraftar atmosferi ve futbol ortamından etkilendiğini söyledi. Başarılı oyuncuyu çok yakından tanıyan FIFA Menajeri Ceylan Çalışkan, "Demba Ba'yla sık sık konuşuyorum, Türkiye'de futbol oynamak istediğini söylüyor. Bu konuda da çok arzulu ve istekli. Ancak transferi hakkında yorum yapamam" ifadelerini kullandı.

Satış maliyetleri 10 milyon euroyu bulan Demba için Beşiktaş'ın satın alma opsiyonu içerisinde 1 sezonluk kiralık sözleşme yapmayı planladığı belirtiliyor. Eto'o' ve Torres gibi forvetlerin arkasında kalan ve Mourinho tarafından geride kalan haftalarda sadece 3 maçta görevlendirilen 28 yaşındaki oyuncu için Siyah-Beyazlıların temaslarını sıkılaştırdığı kaydedildi.

Bugün

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: El Maestro - Kasım 13, 2013, 15:30:48
Beşiktaş'ın transfer gündemindeki Sengalli golcü Demba Ba İstanbulía gelerek Fenerbahçe-Galatasaray derbisini izlemesi Siyah-Beyazlı taraftarları bir hayli heyecanladırdı.

Bu bizi neden heyecanlandırsın anlamadım ?

El Maestro

ilhan mansız_melis

K.D

ben hoffeneiam dayken baya severdim gelsin isterdim ama uzun zamandır oynamıyor,haberin saçmalığı konusunda hemfikirim haber olsun diye haber işte azalarak bitsin artık bunlar
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)