Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

valla serkan abi gönlümden geçen senin 11 in aslında sen çift forvet tek ön libero yapmışsın bende öyle istiyorum ama bilic tek forveet oynar diye diğer kadroyu yazdım :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Bencede öyle olmalı ama 4-2-3-1 oynatırlar diye düşünüyorum. İleride Eneramo veya Hugo hangisi olursa olsun tek başına iş yapamaz. Yanına Pektemek gerek.

Tolga Zengin
Serdar Kurtuluş     Tomas Sivok        Pedro Franco        xxxxxxx
                                      Atiba Hutchinson
Gökhan Töre                    Manuel Fernandes           Olcay Şahan
                           Mustafa Pektemek         Michael Eneramo

bence ideal bu.

NoPasaran

Erhunun kadrosu tam düşündüğüm kadro..

şu an mevcut içinde..

ancak Almeida gider ve 1.sınıf santrafor alınırsa tek forvet oynabiliriz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Beşiktaş yeni transferini Yunanistan'dan seçti.

Uzun süredir gündemde olan sol bek transferi için yoğun mesai harcayan siyah-beyazlı yöneticiler futbol direktörü Önder Özen ve teknik direktör Slaven Bilic’in raporu doğrultusunda Olimpiakos’ta oynayan Jose Holebas ile görüşmelere başlayarak anlaşma sağladı.

29 yaşındaki futbolcu için kulübü ile yapılan görüşmelerde 2 milyon euroluk bonservis bedelinde uzlaşma sağlanırken, ödemeler konusundaki ufak pürüzlerin önümüzdeki günlerde çözülerek sözleşme imzalaması bekleniyor. Yunan yıldızın ise Beşiktaş'ın 2 yıllık sözleşme teklifine evet dediği belirtiliyor.

YUNANİSTAN'IN EN İYİ SOL BEKLERİNDEN!
Almanya doğumlu olan futbolcu 2011 yılında Yunanistan vatandaşlığına geçerek milli takıma seçildi. Milli forma ile 13 karşılaşmada 1 gol atma başarısı gösteren Holebas; Yunanistan'ın en iyi sol bekleri arasında gösteriliyor. 2010 yılında Almanya'nın 1860 Münih takımından Olimpiakos’a transfer olan tecrübeli futbolcu takımıyla Avrupa Kupaları dahil 105 karşılaşmada boy gösterdi.

Olimpiakos taraftarlarının sevgilisi olan Holebas'ın transfer olması durumunda taraftarların nasıl tepki göstereceği merak konusu...

ERHUN

José Holebas

27 Haziran 1984, Aschaffenburg/Almanya.
(Babası Yunan, annesi Uruguaylı~Gereksiz bilgi, adı neden José açıklamak için yazdım.)
181 cm, sol bek ancak gerektiğinde sol açıkta oynayabiliyor.

FC Südring, FC Kleinwallstadt, TSV Teutonia Obernau takımlarının altyapılarında oynadıktan sonra 2002 yılında SV 1910 Aschaffenburg-Damm takımında profesyonel kariyeri başladı. 2005-2006 sezonunu Viktoria Kahl'da geçirdi (33 maç 15 gol). 2006-2007 sezonunda 1860 Münih II'de 47 maça çıktı 12 gol attı. 2007-2010 yılları arasında 1860 Münih'te 74 maça çıktı 7 gol attı. 2010'da Olympiakos'a transfer oldu. Şuana kadar 75 maça çıktı 7 gol attı. Olympiakos'daki başarılı performansından dolayı 2011 yılında Yunan vatandaşlığına geçirilip milli takıma alındı. Şuana kadar 11 resmi maçta milli formayı giydi. 2012 Avrupa Şampiyonası kadrosunda yer aldı ve 3 maçta (Yunanistan toplam 4 maç yaptı) forma giydi.

2012-2013 sezonu performansı: 44 maç, 5 gol, 10 asist.

ERHUN

Jose Holebas'ın Çıkışı!

Futbola dair hikâyeleri severim. Holebas'ın kariyeri de rahatlıkla hikayeleştirilebilir.

27 Haziran 1984 yılında Yunan oyuncu Frankfurt yakınlarındaki Aschaffenburg'da doğmuş. 7 yaşında forvet olarak doğduğu bölgenin takımında oynamaya başlar bugünün Yunanistan milli takımının sol beki. Ordan oraya sürüklenirken 18 yaşında kız arkadaşı hamile kalır. İşte bu hayatının birinci kırılma dönemi..

Futbolu bırakır, meslek eğitimine ara verir ve genç baba çocuğuna bakmak için bir depoda vardiyalı işe girer.

Oysa bölgesel seçmelerde olan arkadaşları Marcel Schaefer(Wolfsburg) ve Daniel Baier (Augsburg) kariyer merdivenlerini birer birer çıkarken o arkadaşlarını izlemek ve depoda çalışmak zorunda kalır..

Bir yıl çalıştıktan sonra Amca'sının üzerinde durması sonucu SV Damm-Aschaffenburg'da yeniden futbola döner. Takım üç yıl üst üste bir üst lige çıkma başarısını gösterir. 21 yaşında Kuzey bölgesel lig takımlarından Viktoria Kehl'e transfer olur ve 33 maçta 15 gol atar.

22 yaşında olmasına rağmen Ernst Tanner bu yeteneği görüp 1860 Münih'in ikinci takımına alır. Sanırım bu takıma aldığı en yaşlı oyuncu Holebas olur zira bu tam anlamıyla kuralların dışında hareket etmektir, istisnai bir durum olarak böyle bir adım atarlar. Çıkış başlamıştır bir kere.. O sezon Hoffenheim'a karşı ikinci ligde 1860 Münih'in ikinci takımında ilk maçına çıkıp sezon sonuna kadar 33 maçta forma giyer, 12 gol atar..

23 yaşında profesyonel olup A takımına girer ve St.Pauli'ye karşı ilk maçını oynar.

18 yaşında futbolu bırakan adam 23'te ikinci Bundesligada dahi olsa ilk resmi maçını oynar.

Ewald Lienen 2009/10 sezonu hazırlıkları içerisinde onun ofansif yönünden daha fazla faydalanmak için sol beke geçirir. 3 yıl içerisine 74 Lig maçına çıkar ve teknik adamın Olympiakos'a gitmesiyle beraber yanında götürdüğü ilk oyuncu da Holebas olur..

Ve Yunanistan'da ise ilk yılında Şampiyon olur.

Genç yaşında baba olan Holebas futbola bir yıl ara verdikten sonra başladığı futbol kariyerinde 26 yaşında şampiyonluğu tadar.. Bununla da kalmaz, milli takıma da seçilir. Almanya'ya karşı elendikleri maçta kart cezalısı olarak oynamamış olsa da Avrupa Şampiyonasında forma giyer Holebas..

Şimdi geride kalan ise Şampiyonlar Ligi.. Bugün Schalke'yi ağırlıyor onun takımı ve Holebas artık Şampiyonlar Ligi'nde de oynuyor.

Nereden nereye...?

18 yaşında bir bebeğin sorumluluğunu alarak eğitimini yarıda kesip futbolu ve haliyle hayallerini bırakıp depoda vardiyalı işte çalışmak zorunda kalmaktan bu noktaya geliş çok kolay olmasa gerek. Bunu okuyanlar için belki de "hemen pes etme, dur bi, dur lan.. " mesajını vermesi açısından güzel.

Kaynak: http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=99158&start=10#ixzz2bVInX15V

ERHUN

"Holebas bitti. Salı gibi açıklanır. Son dakika 500k€ arttırdılar ama hâllolur. Yerine transfer bile yaptılar."

TD'den Sylar'ın sorum üzerine verdiği cevap. Güvenilir biri, genelde yazdıkları çıkan biri.

ERHUN

"Doğruluğundan emin değilim ancak yönetim içinden bilgi. Manuel-Hugo gidiyor, Ronaldinho-Adebayor geliyor."

yazmış biri. Tanımıyorum yazan kişiyi, güvenilir mi bilmiyorum.

El Colgado

ERHUN

Holmen + Webo + 4m€ = Manuel Fernandes

7m€ (New.Utd.) = Manuel Fernandes

3.5m€ (Wst.Utd.) = Hugo Almeida

resmi teklifler.

ilhan mansız_melis

CR7

holmen + webo + 4 milyon €'ya veririm Manuel Fernandes'i.

üstüne almeida'yı da satarım Webo Almeida'dan fazlasını yapar

9-10 milyonla da rahat doldururum Fernandes'in yerini #sbt
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)